Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena od žene

Dvije osvetničke napiše ,i još od prevarenog kupca nije ni dobila, pa strašno napišite joj negativnu i sa ovim dokazima tražite da vam se obriše vaše negativne.Najbitnije da zna pisati negativne sama, nije trebala pomoć mame ,muža ,i svih okolo.Ispisati papirić od pošte to je problem da bi se poslalo kao paket .Vrlo mudro sa namjerom je to napravljeno katastrofa....
2019 10 19
Da se nadovezem na ovu temu.Ja sam cekala prošli tjedan tenisice preko pošte i stigle su za 11 dana iz Varazdina u Novu Gradišku...Stoga...hm...mozda da ne osudjujete odmah za prijevaru...nezz..
2019 10 19
slazem se. posljednji paket koji mi je posla postom (preporuceno) je do mene putovao 15 dana. isto su mi svakakve misli padale na pamet, ali sam se strpjela. doduse, imala sam br za pracenje, za razliku od otvaracice teme> AnitaSokic: > Da se nadovezem na ovu temu.Ja sam cekala prošli tjedan tenisice preko pošte i stigle su za 11 dana iz Varazdina u Novu Gradišku...Stoga...hm...mozda da ne osudjujete odmah za prijevaru...nezz..
2019 10 19
Znači da je poslal dala bi mi broj pošiljke a ne odugovlalila. Sa brojem bi znala di ke paket i potrazila bi ga.
2019 10 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/93e1d28aa061c456828c7927d26405b5.jpg) Sad ona mrne napada.
2019 10 20
Vi ste joj platili poštarinu i napisali da vam pošalje kao paket vidljivo na porukama , i da vam pošalje šifru za praćenje.Vi ste po meni vrlo strpljivi stavite joj negativne, i zatražite od admina da vam se vaše obriše,njena je krivnja što je poslala tako kako nije dogovoreno strašno...
2019 10 20
> AnitaSokic: > Da se nadovezem na ovu temu.Ja sam cekala prošli tjedan tenisice preko pošte i stigle su za 11 dana iz Varazdina u Novu Gradišku...Stoga...hm...mozda da ne osudjujete odmah za prijevaru...nezz.. Da je poslala kako smo dogovorile napisala bi mi broj paketa da pratim jer sam i platila da mi posalje kao paket sa brojem za pračenje. U tome je poanta.
2019 10 20
I ja sam prevaren od jedne zene (sad na krpicama mislim) Gospodična na svom profilu ima 20 pozitivnih, a izmeđuostalog prodavala je artikl koji inače koristim, koji u trgovini košta 75kn, za 50kn. Javio sam se u inbox i ponudio ukupnu cijenu s dostavom 50kn, jer mi je tako jedino isplativo. Prihvatila je, izvršio sam uplatu promptno, čekajući ponedjeljak da pošalje. Sjetila se u ponedjeljak i poslala poruku kako je poslala kao običnu pošiljku, te da nema potvrdu o slanju. Već vidite kamo ovo vodi.. Prošlo je više od tjedan dana, ništa nisam primio. Tada sam joj poslao poruku: “stiglo, hvala!l i ostavio pozitivnu ocjenu, nakon čega je ona meni napisala “odlično” i uzvratila povratnom. Obzirom da je dogovor bio takav, ne mogu tvrditi da dotična nije poslala pošiljku, ali meni se pošiljka do sada nikada nije izgubila u pošti.
2019 10 21
1 2