Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jedna lijepa krpičarska večernja priča.....

Možda će se nekome činiti da ovom pričom hvalim samu sebe , ali čini mi se baš simpatičnom u moru loših i prevarantskih priča ovdje..... Djevojka se javila prije par dana za kupnju Zara haljine. Kako smo na profilu ja i kćer ( studira izvan Zagreba) i ona je s curom dogovorila primopredaju na koju ću ja donijeti haljinu. Našle se u 18h u Frankopanskoj , dolazi simpatična mlada dama, ja vadim haljinu...a ona kaže tužno:"Ja sam htijela tamnocrvenu, a ne sivu....i trebala sam ju za večeras za Halloween"😭 Toliko mi je bilo žao i krivo....odem ovdje pročitati zašto se dogodio nesporazum. Cura kad se javila nije kliknula da želi tu crvenu već je samo u naslovu navela Zara haljina. S druge strane moja kćer u strci ni sama ne zna kako je zaključila da se radi o sivoj haljini😂 Sjela sam u auto i nazad doma po crvenu haljinu ,a nisam baš blizu grada.... Cura se maloprije zahvalila povratnom i vjerojatno je već na partiju .....u željenoj crvenoj haljini ❤️
2019 10 31
Priča je baš savršena, Frani. Drago mi je kad se iznosi i lijepa strana krpica. Nadam se da će haljina kupilici donijeti sreću <3
2019 11 01
Bas lijepo!
2019 11 01
Baš mi je drago što se konačno pišu i pozitivne strane krpica...to ovdje fali.. :)
2019 11 01
> Vikili: > Baš mi je drago što se konačno pišu i pozitivne strane krpica...to ovdje fali.. :) Pa naravno.....nije sve tako crno😂😍
2019 11 01
Super,stvarno lijepo od Vas.Još te sve gužve jučer u prometu
2019 11 01
Frani, znate da ste mi bili dragi i prije ove priče.......nisam uopće iznenađena što ste tako postupili. Nekako ispada da je posve čudno i neuobičajeno kad si mrvicu susrtljiviji i ljubazniji od onog što je nužno da transakciju obaviš :|
2019 11 01
Hvala draga gitadevi😍 i Boston😍
2019 11 01
Baš lijepo od vas, pored svih onih ružnih tema, svaki put me razveseli kad pročitam nešto pozitivno.
2019 11 01
Baš lijepo 😍 Ima puno lijepih priča i kvalitetnih suradnji ovdje samo se, nažalost, uvijek nekako istaknu i zapamte one ružnije...
2019 11 01
da, bilo je to za kupca ili-ili...spasili ste joj party, a još važnije-zbog ispravnog postupka naposljetku više dobijate vi negoli djevojka jer se čovik zbog takvih stvari osjeća fantastično i ima razloga biti zadovoljan sobom :)
2019 11 01
Većina zna za nas za frani127.Divna divna dama . Magieli u potpunosti se slažem s vama .
2019 11 01
> dobrojutro: > da, bilo je to za kupca ili-ili...spasili ste joj party, a još važnije-zbog ispravnog postupka naposljetku više dobijate vi negoli djevojka jer se čovik zbog takvih stvari osjeća fantastično i ima razloga biti zadovoljan sobom :) Bravo!😘🌺to sam i htijela istaknuti. U ovoj priči novac nije bio bitan...... Hvala Stela456💌 i ostale cure😘😘
2019 11 01
Wow! Svaka Vam čast Frani, ovo je divna gesta koju rijetko tko bi napravio isti trenutak.. Hvala Vam što ste divna prodavačica u moru raznoraznih, iskreno se nadam da ću i s Vama surađivati <3 <3 :* :*
2019 11 02
> maumau: > Wow! > Svaka Vam čast Frani, ovo je divna gesta koju rijetko tko bi napravio isti trenutak.. > Hvala Vam što ste divna prodavačica u moru raznoraznih, iskreno se nadam da ću i s Vama surađivati <3 <3 :* :* 😍🌺🌸🌹Tnx Dugo sam ja tu....i.prošla puno i lijepog i onih nekih ružnih detalja,ali zato mi se ova situacija učinila zgodnom za podijeliti ovdje🤗 Ali ono što mogu primjetiti da puno više cura sudjeluje u temi kad je neki čušpajz tj prevara u pitanju.....nastane kokošinjac na 20 stranica😂
2019 11 02
1 2