Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bahata djelatnica Tiska

Hvala puno! 😍 drago mi je cuti tako nesto, jer je stvarno osvjezenje! Napisala sam i gore vec, znam da ima svakakvih musterija i vjerujem da Vam nekad nije lako, ali bahatost i bezobrazluk ove djelatnice je u subotu prevrsilo svaku mjeru.. > Ja sam onda izuzetak i osvježenje za Tisak > Meni kad cure dodu stavim se na Vaša mjesta i max izlazim u susret > Pokusavam staviti u manju kutiju/kovertu sam da ustedite > Tak da bas mi je zao sto imate tako losa iskustva s kolegicama > Sto se tice paketa (cijena) > Kada šaljete i odmah kupujete kutiju cijena vam je za s paket 18kn s najavom ili 20kn ako ispunjavate listić > U slucaju da unaprijed kupujete kutiju onda ju placate pa dobivate kod koji ponesete kad saljete te Vam cijena slanja bude umanjena za cijenu kutiju > L.p.od tete s Tiska 🤗
2019 11 03
> Spejsi: > Nastavno na temu bahatih djelatnica, ja sam sinoć imala neugodno iskustvo u Mango trgovini u Puli. > > Dakle, prvo me slagala da nema veličine XS u trgovini, zatim je bahato odbrusila da ne skida odjeću s lutke. Da li je netko upoznat sa time i da li je dotična djelatnica stvarno u pravu? Pa nije bluza na lutki izložbeni primjerak! Smatram kako mi je uskratila mogućnost da bluzu probam i naposljetku istu kupim, a sve zbog svoje kako mi se činilo, lijenosti i bahatosti. Meni su u Zari objašnjavali da ne smiju skidati s lutki, naime imaju posebnu osobu koja osmisli odjevnu kombinaciju na lutki i oni ju ne smiju dirati. Pošto je kaput koji sam željela kupiti bio jedini u S veličini u Zgu, voditeljica je odobrila da ga skinu i zamjene M veličinom tako da možda ova tvoja nije skroz u krivu. Iako, mogla ti je ljubaznije objasniti.
2019 11 03
> gea1508: > > Spejsi: > > Nastavno na temu bahatih djelatnica, ja sam sinoć imala neugodno iskustvo u Mango trgovini u Puli. > > > > Dakle, prvo me slagala da nema veličine XS u trgovini, zatim je bahato odbrusila da ne skida odjeću s lutke. Da li je netko upoznat sa time i da li je dotična djelatnica stvarno u pravu? Pa nije bluza na lutki izložbeni primjerak! Smatram kako mi je uskratila mogućnost da bluzu probam i naposljetku istu kupim, a sve zbog svoje kako mi se činilo, lijenosti i bahatosti. > Meni su u Zari objašnjavali da ne smiju skidati s lutki, naime imaju posebnu osobu koja osmisli odjevnu kombinaciju na lutki i oni ju ne smiju dirati. > Pošto je kaput koji sam željela kupiti bio jedini u S veličini u Zgu, voditeljica je odobrila da ga skinu i zamjene M veličinom tako da možda ova tvoja nije skroz u krivu. Iako, mogla ti je ljubaznije objasniti. Točno. Ne smiju bez odobrenja voditeljice.
2019 11 03
Ja sam prijavila. To sam joj i rekla. Od tada je ljubaznija prema meni!
2019 11 03
Ja sam ovoj rekla da cu je prijaviti i rekla je da to slobodno napravim. Necu odustati jer jos ljudi trazi posao i jos bi ga radili kako treba 🤷🏻‍♀️ > Ja sam prijavila. > To sam joj i rekla. > Od tada je ljubaznija prema meni!
2019 11 03
kod mene su tete na tisku sve odreda super. nekada se vidi da im nije bas neki dobar dan, ali su ipak ljubazne. s druge strane, imala sam nedavno situaciju kada sam usla u mup i pitala sto sve trebam za promjenu adrese na OI, 15 min prije pauze. zena mi ladno rekla da se ona sada priprema za pauzu i nek izvolim doci kasnije :') doduse nista ovako ekstremno i popraceno psovkama :o
2019 11 03
> Noname1980: > Hvala puno! 😍 drago mi je cuti tako nesto, jer je stvarno osvjezenje! > Napisala sam i gore vec, znam da ima svakakvih musterija i vjerujem da Vam nekad nije lako, ali bahatost i bezobrazluk ove djelatnice je u subotu prevrsilo svaku mjeru.. > > Ja sam onda izuzetak i osvježenje za Tisak > > Meni kad cure dodu stavim se na Vaša mjesta i max izlazim u susret > > Pokusavam staviti u manju kutiju/kovertu sam da ustedite > > Tak da bas mi je zao sto imate tako losa iskustva s kolegicama > > Sto se tice paketa (cijena) > > Kada šaljete i odmah kupujete kutiju cijena vam je za s paket 18kn s najavom ili 20kn ako ispunjavate listić > > U slucaju da unaprijed kupujete kutiju onda ju placate pa dobivate kod koji ponesete kad saljete te Vam cijena slanja bude umanjena za cijenu kutiju > > L.p.od tete s Tiska 🤗 Znam da nas ima svakakvih Al nazalost takve ruse nas "dobre"
2019 11 04
Ma skroz Vas razumijem, jer znam da ima predobrih i strpljivih ljudi koji ce sve objasniti. Ja iskreno nisam imala neugodnosti nikad na Tisku, osim sa tom zaposlenicom u kvartu..I nikad ne treba sve trpati u isti kos, jer nisu svi isti, ali me ovo izbacilo iz takta skroz > > Noname1980: > > Hvala puno! 😍 drago mi je cuti tako nesto, jer je stvarno osvjezenje! > > Napisala sam i gore vec, znam da ima svakakvih musterija i vjerujem da Vam nekad nije lako, ali bahatost i bezobrazluk ove djelatnice je u subotu prevrsilo svaku mjeru.. > > > Ja sam onda izuzetak i osvježenje za Tisak > > > Meni kad cure dodu stavim se na Vaša mjesta i max izlazim u susret > > > Pokusavam staviti u manju kutiju/kovertu sam da ustedite > > > Tak da bas mi je zao sto imate tako losa iskustva s kolegicama > > > Sto se tice paketa (cijena) > > > Kada šaljete i odmah kupujete kutiju cijena vam je za s paket 18kn s najavom ili 20kn ako ispunjavate listić > > > U slucaju da unaprijed kupujete kutiju onda ju placate pa dobivate kod koji ponesete kad saljete te Vam cijena slanja bude umanjena za cijenu kutiju > > > L.p.od tete s Tiska 🤗 > Znam da nas ima svakakvih > Al nazalost takve ruse nas "dobre"
2019 11 04
> Noname1980: > Ma skroz Vas razumijem, jer znam da ima predobrih i strpljivih ljudi koji ce sve objasniti. Ja iskreno nisam imala neugodnosti nikad na Tisku, osim sa tom zaposlenicom u kvartu..I nikad ne treba sve trpati u isti kos, jer nisu svi isti, ali me ovo izbacilo iz takta skroz > > > Noname1980: > > > Hvala puno! 😍 drago mi je cuti tako nesto, jer je stvarno osvjezenje! > > > Napisala sam i gore vec, znam da ima svakakvih musterija i vjerujem da Vam nekad nije lako, ali bahatost i bezobrazluk ove djelatnice je u subotu prevrsilo svaku mjeru.. > > > > Ja sam onda izuzetak i osvježenje za Tisak > > > > Meni kad cure dodu stavim se na Vaša mjesta i max izlazim u susret > > > > Pokusavam staviti u manju kutiju/kovertu sam da ustedite > > > > Tak da bas mi je zao sto imate tako losa iskustva s kolegicama > > > > Sto se tice paketa (cijena) > > > > Kada šaljete i odmah kupujete kutiju cijena vam je za s paket 18kn s najavom ili 20kn ako ispunjavate listić > > > > U slucaju da unaprijed kupujete kutiju onda ju placate pa dobivate kod koji ponesete kad saljete te Vam cijena slanja bude umanjena za cijenu kutiju > > > > L.p.od tete s Tiska 🤗 > > Znam da nas ima svakakvih > > Al nazalost takve ruse nas "dobre" Ha zato sluzi pisani prigovor Ako nist drugo premjestiti ce je dalje
2019 11 04
Kod mene na tisku ima jedna koja ne dozvoljava da se šalje u kuverti ništa osim dokumenata. Ok, znam da je to onako baš po propisu ali u pitanju je način na koji ona to bahato kaže.. Ja od sada kada želim slati u kuverti najprije stavim npr majičicu u još jednu kuvertu onda ne vidi šta je unutra, prije bi nosila onako u nekoj vrećici i ona bi bez da vidi šta je u vrećici odbila to primiti
2019 11 04
Opet nastaju komentari 🤨
2019 11 04
Ne znam sta se desava? Jel to netko brise ili? > Opet nastaju komentari 🤨
2019 11 04
> Noname1980: > Ne znam sta se desava? > Jel to netko brise ili? > > Opet nastaju komentari 🤨 3 komentara dosad su mi nestala
2019 11 04
Netko me sabotira 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019 11 04
Hahaha evo stvarno ne znam zasto se to desava > Netko me sabotira 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019 11 04