Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Lomljivo !

Baš mi je drago što ih je netko snimio, još da snimke poštare kako ni ne zvone nego samo ubacuju ceduljice..
2019 11 05
> mihica555: > Baš mi je drago što ih je netko snimio, još da snimke poštare kako ni ne zvone nego samo ubacuju ceduljice.. mislim da je takvih snimaka već bilo, jedna je bila di samo na ulaz u zgradu zakelji cedulju, a vrata otvorena
2019 11 05
> Tinaland.cro: > > mihica555: > > Baš mi je drago što ih je netko snimio, još da snimke poštare kako ni ne zvone nego samo ubacuju ceduljice.. > mislim da je takvih snimaka već bilo, jedna je bila di samo na ulaz u zgradu zakelji cedulju, a vrata otvorena Očito mi je to promaklo 😅 Svejedno se nadam će ovo pokrenuti neke promjene.. Mi muku mučimo s poštarom koji ne čita prezimena nego ubacuje redom pa onda prvo što napravim kad otvorim sandučić je da dalje razdijelim poštu 😂 samo što neki od naših susjeda nisu bas orni u pregledavanju svojih sandučića pa ako čekam nešto bitno moram moliti da pogledaju je li kod njih možda 🙄
2019 11 05
nemam baš lošeg iskustva s poštarima, moj je uvijek korektan, donese pošiljke mada sam na 5. katu zgrade bez lifta možda ima veze i s tim kaj sam ja malo drugačija prema njemu, po ljeti uvijek dobije limunadu, zimi čaj ili kuhano vino, ako čekam paket a nema me doma javim mu da se ne penje po stepenicama nego samo da ostavi listić trudim se imat dobar odnos obzirom da mi tjedno dostavi barem 6 paketa i kad je moj na godišnjem ili bolovanju zamjenski me uvijek nazove kad mi dođe paket i pita dal sam doma za dostavu ili da mi ostavi papirić (nisam sigurna dal to ovaj moj urgira ili imam sreće s poštarima) :')
2019 11 05
> Tinaland.cro: > nemam baš lošeg iskustva s poštarima, moj je uvijek korektan, donese pošiljke mada sam na 5. katu zgrade bez lifta > možda ima veze i s tim kaj sam ja malo drugačija prema njemu, po ljeti uvijek dobije limunadu, zimi čaj ili kuhano vino, ako čekam paket a nema me doma javim mu da se ne penje po stepenicama nego samo da ostavi listić > trudim se imat dobar odnos obzirom da mi tjedno dostavi barem 6 paketa > i kad je moj na godišnjem ili bolovanju zamjenski me uvijek nazove kad mi dođe paket i pita dal sam doma za dostavu ili da mi ostavi papirić (nisam sigurna dal to ovaj moj urgira ili imam sreće s poštarima) :') Samo i isključivo jer ste u dobrim odnosima.a broj moba od poštara imate vi ja i neznam dali se jos netko pohvalio?vise nemam je je otišao u Irsku ...;;:((( sad mu je zamjena ovakva kao na videu ...očajno je sve to postalo
2019 11 05
Prosli tjedan dodjem doma i nadjem paket naguran u ogradu, prikljesten vratima. Unutra staklo za mobitel, smrskano...lijepo poslikala i otisla s paketom na postu da bi mi rekli neka nadjem postara pa nek se dogovorim snjim da mi nadoknadi stetu...Rekoh nema sanse da ja se ja igram lovice snjim po gradu...ostavila br moba i drugi dan me neki bahati lik zive i kaze kako je to bilo tak osteceno, kak mi je zapravo napravio uslugu sto mi je to tako ostavio da nemoram na postu... E onda sam poludila, rekla sam da mi takva usluga ne treba, pogotovo jer je to prometna ulica na putu prema skoli, tko zna koliko mi je tako paketica "nestalo" i rekla da cu podnijet sluzbeni prigovor protiv njega i za 10 min mi lik vratio lovu za staklo...Nije puno, ali fakat mi ih je dosta...skupo placamo njihove usluge, a imam feeling sto vise platis to sporije ide ili se zagubi...jos najbolje prodem sa obicnim posljkama...stignu prije nego preporuka 😅
2019 11 05
S poštom imam dosta negativnih iskustava ali evo nema samo Tinaland.cro broj mobitela poštara hehe, moj je isto super jedino kad je zamjena onda je bože sačuvaj i jedva čekam da se vrati s godišnjeg. Moj je dok sam bila trudna i morala čuvati trudnoću tj. strogo mirovat/ležat čak preskakao ogradu iako imam i psa u dvorištu i ostavljao mi na jednom stoliću na terasi paket da se ne bi morala ustajat ili da muž nema gnjavažu da ide u poštu, tada mi je i dao broj mobitela, nisam ga nikad počastila hehe ali ga zato uvijek svuda hvalim :") S mužem sam se znala zezat da babe u komšiluku imaju bar temu za kavu a sigurna sam da sam za 9 mjeseci bila top tema :')
2019 11 06
Cure, moj frend poštar kaže da nema šanse da nosi tristo malih paketa dnevno jer da ima dovoljno redovne pošte koju jedva stigne isporučiti i da niti ne može sve to tegliti sa sobom. Nose samo ceduljice i nosit će ih dok god Pošta ne uposli ekstra ljude samo za male pakete.
2019 11 08
> Admin2nd: > Cure, moj frend poštar kaže da nema šanse da nosi tristo malih paketa dnevno jer da ima dovoljno redovne pošte koju jedva stigne isporučiti i da niti ne može sve to tegliti sa sobom. Nose samo ceduljice i nosit će ih dok god Pošta ne uposli ekstra ljude samo za male pakete. Da da i ja dobila takvu info.jer sam po broju pošiljke saznala da je posiljka pokušaj dostave?kako reko pokušaj nema papirića nikakvog.e kaze posto je obaveza dva put nosit na adresu on prvi put napise pokušaj drugi odnese papiric ...i tek taj dan kad je papirić nose paket iz glavne poste u moju (seosku ...iako je grad tako se osjećam)i ja ga mogu preuzeti
2019 11 08
1 2