Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čini li vam se da krpice umiru?

> dobrojutro: > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. :') :') :') meni prodaja isto ide dobro - u zadnja dva mjeseca čak i odlilno rekla bih....iako me frka svih ovih prevara....ma iskreno, jedva se čekam riješiti stvari pa da na krpice mogu dolaziti čisto turistički na forum. eto. x-)
2019 11 15
> PretrpaniOrmar: > > dobrojutro: > > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. > :') :') :') > meni prodaja isto ide dobro - u zadnja dva mjeseca čak i odlilno rekla bih....iako me frka svih ovih prevara....ma iskreno, jedva se čekam riješiti stvari pa da na krpice mogu dolaziti čisto turistički na forum. eto. x-) evo standardne forumašice...:) mene nije trta prevara, čak smatram te cure poprilično prozirnima(dobro, valjda ima i većih igračica, ali na takve ne naletjeh). Zamišljan kako neka nadobudna cura strže umjetnin noktima po tastaturi, a nokat, ajmekuku, svako malo upadne između tipki dok pokušava napisat "original Vuitton" pazeći da ne falije nijedno slovo, što joj iz desetog pokušaja i uspije.
2019 11 15
> dobrojutro: > > PretrpaniOrmar: > > > dobrojutro: > > > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > > > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. > > :') :') :') > > meni prodaja isto ide dobro - u zadnja dva mjeseca čak i odlilno rekla bih....iako me frka svih ovih prevara....ma iskreno, jedva se čekam riješiti stvari pa da na krpice mogu dolaziti čisto turistički na forum. eto. x-) > evo standardne forumašice...:) mene nije trta prevara, čak smatram te cure poprilično prozirnima(dobro, valjda ima i većih igračica, ali na takve ne naletjeh). Zamišljan kako neka nadobudna cura strže umjetnin noktima po tastaturi, a nokat, ajmekuku, svako malo upadne između tipki dok pokušava napisat "original Vuitton" pazeći da ne falije nijedno slovo, što joj iz desetog pokušaja i uspije. misliš ono "Majkl Cors" i "Gućy" :')
2019 11 15
> dobrojutro: > U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. Ovo mi je popravilo dan! :') :') :') Naučila sam novu riječ :D
2019 11 15
> dobrojutro: > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. Meni je naziv isto odbojan, a bacila sam i pogled - totalno sam se izgubila između svih 10 artikala.
2019 11 15
naziv je očajan ali ja je kombiniram sa krpicama - tu oglasim, a tamo stavim sve slike koje imam i onda samo šibam link :") a i admin je ok
2019 11 15
> gitadevi: > > dobrojutro: > > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. > Meni je naziv isto odbojan, a bacila sam i pogled - totalno sam se izgubila između svih 10 artikala. ;) sad ćemo pitat Ormar kako ide prodaja tamo...garant joj više vrimena uzme zapraćivat poznate negoli odgovarat na pitanja o artiklima...Uostalon, neće ona moć dugo tamo kad smo mi ovde:)
2019 11 15
> dobrojutro: > > gitadevi: > > > dobrojutro: > > > imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. > > > Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama. > > Meni je naziv isto odbojan, a bacila sam i pogled - totalno sam se izgubila između svih 10 artikala. > ;) sad ćemo pitat Ormar kako ide prodaja tamo...garant joj više vrimena uzme zapraćivat poznate negoli odgovarat na pitanja o artiklima...Uostalon, neće ona moć dugo tamo kad smo mi ovde:) ne brini - nećem ja sa krpica pa da mi ti ostaneš neutješna tu na forumu :*
2019 11 15
bok svima,ukljucila sam se nedavno na krpice i moram priznat da sam bas ostala iznenadjena jer sam uspjela prodat do sad samo jedan artikl.moja prijateljica koja vec duze vrijeme na krpicama svako malo nesto proda.Vise neznam u cemu je stvar a stvarno imam super cijene tj najnize sto sam mogla stavit. Molim vas ak neko zna kako da unapredujem prodaju,da mi da savjet. puno hvala ......sretno svima
2019 11 18
> anchy111: > bok svima,ukljucila sam se nedavno na krpice i moram priznat da sam bas ostala iznenadjena jer sam uspjela prodat do sad samo jedan artikl.moja prijateljica koja vec duze vrijeme na krpicama svako malo nesto proda.Vise neznam u cemu je stvar a stvarno imam super cijene tj najnize sto sam mogla stavit. Molim vas ak neko zna kako da unapredujem prodaju,da mi da savjet. > puno hvala ......sretno svima Pa imate ukupno samo 6 artikala, i nije neki izbor :) , a zadnji oglas je prije 15 dana, morate svako malo stavit po koju novu stvar, i malo više slika, malo čišćih, i slike detalja. Osim toga kupite nešto, da skupite malo povratnih. O cijenama ne znam, nema branda da bi se znalo jesu li vam cijene stvarno realne, u odnosu na cijenu po kojoj ste mogli kupit. Općenito, malo više podataka o artiklu:)
2019 11 18
> vedranapv: > > anchy111: > > bok svima,ukljucila sam se nedavno na krpice i moram priznat da sam bas ostala iznenadjena jer sam uspjela prodat do sad samo jedan artikl.moja prijateljica koja vec duze vrijeme na krpicama svako malo nesto proda.Vise neznam u cemu je stvar a stvarno imam super cijene tj najnize sto sam mogla stavit. Molim vas ak neko zna kako da unapredujem prodaju,da mi da savjet. > > puno hvala ......sretno svima > Pa imate ukupno samo 6 artikala, i nije neki izbor :) , a zadnji oglas je prije 15 dana, > morate svako malo stavit po koju novu stvar, i malo više slika, malo čišćih, i slike detalja. > Osim toga kupite nešto, da skupite malo povratnih. > O cijenama ne znam, nema branda da bi se znalo jesu li vam cijene stvarno realne, > u odnosu na cijenu po kojoj ste mogli kupit. > Općenito, malo više podataka o artiklu:) slažem se, mislim da će krenuti čim skupite povratne i dodate još artikala, svi smo jako oprezni radi svakakvih prevara. ako znate brand stvari, nadopišite ih jer su po mom mišljenju cijene visoke za no name stvari, a ako su brendirane, cure koje traže baš takve stvari će znati to prepoznati
2019 11 18
> Tamara5485: > Curke, ne mogu se oteti dojmu da stranica umire. Ne samo s tehničkoga aspekta, nego da odumire duhom. Nema forumovanja, nema zafrkancije, nema čak ni prijevara (ili se curke ne javljaju). Ne vidim ni ima li baš prodaje. > Prije nije prošao dan da ne dobijem neki upit, ponudu, sad sve manje... Pa i sama manje kupujem, manje sam ovdje... Malo žalosno, moram priznati. Tako bi lijepa stranica mogla biti. ja sam se nedavno vratila pošto sam sakupila robe koje bih se htjela riješiti.. I isto tako gledam kako mi je inbox prazan. mislila sam da je do mene :O tako da sam odlučila većinu toga donirati a za ostalo ću još vidjeti..
2020 01 16
Malo strpjenja! Stranica očito i dalje živi, nemojte žive pokapati ;) Meni je sve okej, redovito prodajem, redovito kupujem......Ne vidim da se išta drastično promijenilo osim živosti na Forumu, a za to me nije baš jako briga.
2020 01 16
rijetko čitam forum, ali iskreno ima puno mjesta gdje se sada mogu prodavati stvari tako da se ne čudim da je ovdje usporilo
2020 01 20
> ivana5436: > Izumiru, jer je previse prevarantica otvorilo profile. Zapravo i oni s puno povratnih su postali flegma sto se tice prodaje. Sada umjesto da se baci poderana iznosena roba, prodaje se po ‘niskim cijenama’. Iako nikad necu razumit kako i te prevarantice nadu kupce u ovom zatisju prodaje. A sve mi se cini da se i prodavacima ne da vise prodavat, upravo zbog kupaca koji samo trose tude zivce🤷🏼‍♀️ Potpisujem
2020 01 21