Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čini li vam se da krpice umiru?

> dobrojutro: > > PretrpaniOrmar: > > > stela456: > > > Dobar dan dure moje drage. > > > Ništa nije kao prije na žalost,niti će i biti. > > > Malo pozitivnih, tema više tema o prevarama .... > > > Ja ostajem ovdje na našim krpicama,dok ide ide.... > > > Sve vas pozdravlja stela 456 Živjele vi meni cure moje. > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ba238d4053c86c82a8a8a0e533a123f6.jpg) > > CHEERS curke > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e7f976946048d1fb789a3a8315a7d039.jpg) :') > i još nek mi neko kaže da nije sve u veličini:) Šteta što nismo bliže, nakon ovakvih zdravica svako bi mi jutro bilo dobro:) Potpisujem drsga. I da je i ovoga . Kolje veselje to sam jucer pekla.
2019 11 14
> stela456: > > dobrojutro: > > > PretrpaniOrmar: > > > > stela456: > > > > Dobar dan dure moje drage. > > > > Ništa nije kao prije na žalost,niti će i biti. > > > > Malo pozitivnih, tema više tema o prevarama .... > > > > Ja ostajem ovdje na našim krpicama,dok ide ide.... > > > > Sve vas pozdravlja stela 456 Živjele vi meni cure moje. > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ba238d4053c86c82a8a8a0e533a123f6.jpg) > > > CHEERS curke > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e7f976946048d1fb789a3a8315a7d039.jpg) :') > > i još nek mi neko kaže da nije sve u veličini:) Šteta što nismo bliže, nakon ovakvih zdravica svako bi mi jutro bilo dobro:) > Potpisujem drsga. I da je i ovoga . Kolje veselje to sam jucer pekla. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9402e86ba536cc9a1503f4ed2935dabe.jpg) ajde vi dodite kod mene. Pecem vrlo rado za vas.
2019 11 14
> stela456: > > Potpisujem drsga. I da je i ovoga . Kolje veselje to sam jucer pekla. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9402e86ba536cc9a1503f4ed2935dabe.jpg) ajde vi dodite kod mene. Pecem vrlo rado za vas. Ja ću se sama pozvat :')
2019 11 14
> vedranapv: > > stela456: > > > Potpisujem drsga. I da je i ovoga . Kolje veselje to sam jucer pekla. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9402e86ba536cc9a1503f4ed2935dabe.jpg) ajde vi dodite kod mene. Pecem vrlo rado za vas. > Ja ću se sama pozvat :') Samo dođi draga. I sve ostatak ekipe .koje su pozitivne i vesele.
2019 11 14
aaaaaaaaaaaaaa,ovi su mi najdraži! odoh na kolodvor uzet povratnu za Osijek! Nego, jel se ijedna od Vas ikad našla na kafi s nekom od Krpičarki? Jel bilo, ima li, kakvih druženja i sl.?
2019 11 14
> dobrojutro: > aaaaaaaaaaaaaa,ovi su mi najdraži! odoh na kolodvor uzet povratnu za Osijek! Nego, jel se ijedna od Vas ikad našla na kafi s nekom od Krpičarki? Jel bilo, ima li, kakvih druženja i sl.? Samo prilikom primopredaje, pa se usput malo i iščakulamo x-)
2019 11 14
> deanat: > Krpice su postale totalno bzv i dosadne, bas trulež, puno dobrih prodavačica je blokirano a hrpa prevarantica i dosadnjakovića je tu iz dana sve vise i vise i jako puno vremena treba da ih se blokira neke čak i ne
2019 11 14
> dobrojutro: > aaaaaaaaaaaaaa,ovi su mi najdraži! odoh na kolodvor uzet povratnu za Osijek! Nego, jel se ijedna od Vas ikad našla na kafi s nekom od Krpičarki? Jel bilo, ima li, kakvih druženja i sl.? Bilo je. Ja sam tijekom godina krpičarenja ovdje stekla par frendica, radovito se čujemo, čitamo i posjećujemo, iako živimo u udaljenim mjestima. S EzriZlo se već družim familijarno.
2019 11 14
I malo sam se prebrojala - u zadnjih mjesec dana imam 8 prodaja, jednu zamjenu i devet kupnji - ja bih rekla da prodaja ide čisto solidno i da krpice ne umiru. Hoću reći - barem ja im stalno dajem umjetno disanje i transfuziju.
2019 11 14
> dobrojutro: > oblekica ista ko i Krpice, prvi put kad rikne stranica, a oće jer je isti mozak u pozadini oblekica, opet će bit isto ajmekanje. Svi preprodavači će također prić tamo Aaah najpametnija zena na Krpama! (Sorry ostalima) Sve kopirano sa Mk, pa ne sve, samo losije strane uglavnom. Primjer?! Moze!.. Kad je tako super Oblekica odite tamo na forum! 😆
2019 11 15
> dobrojutro: > aaaaaaaaaaaaaa,ovi su mi najdraži! odoh na kolodvor uzet povratnu za Osijek! Nego, jel se ijedna od Vas ikad našla na kafi s nekom od Krpičarki? Jel bilo, ima li, kakvih druženja i sl.? Da, koje su blizu. A one koje nisu blizu redovito su na mrezi :) Na neke se mogu osloniti i za uslugu kupnje, informacije, pa i prenociste 8-) (..Samo steta sto ne zive na moru ,:) )
2019 11 15
Kad malo bolje razmislim pametna je glava smislila Oblekicu..nema foruma =nema cmizdravaca. Nema pravila=nema posla za administratora. Pa da.. Ma slatko. O uvodu u temu.. Atmosferu prave korisnici. A korisnici su digli ruke od foruma. Digli su ruke i od kupnje zbog prevaranata, od prodaje zbog preprodavaca; laznih tagova i opcenito nepostoivanja pravila. Jedna po jedna otisle, odustale, ili su jos tu ali tihe, nebitno...to je to. Umiru li?! Ne jos,ali nije tako zanimljivo.
2019 11 15
ide prodaja solidno samo što prevara svakim danom sve više - valjda su nanjušili da nema nekih sankcija, samo otvore drugi račun i ciao....zbog toliko prevara i kupci su sumnjičavi pa je poštenima otežana prodaja, a prodavači su isto oprezni jer se vara na sve strane.... tu sam već jako dugo....ne sjećam se da je prije bilo ovako.... :s forumu sam se prije radovala jer su uvijek bile neke gluposti, a sada mi je uglavno "fuj" trolovi i prevare - svaka čast vama par iznimki (znate vi jako dobro ko ste :* )
2019 11 15
Ja više živaca imam za kupovinu nego za prodaju. Što god stavim u prodaju, po kakvoj god cijeni, javljaju mi se za zamjene i nude dječju robu i robu XS ili XL i cipele 37. Ni blizu nisam nijednomu od toga, ali eto, one ponude da ponude. Toliko mi to već ide na živce da sam maknula iz opisa da se rado mijenjam. Nedavno mi se javi curka, za kožnate gležnjače (kao nove), nudi mi Zara majicu i kaže "tu je to cijenom". A brate, to što si ti stavila 100 kuna na majicu, ne znači da vrijedi kao čizme. Nadalje, javi se druga za zimsku jaknu, nudi mi Mangovu haljinu i kaže "pa ta haljina vrijedi više od tvoj jakne, ali ja bih se mijenjala". Rekoh super, ti staviš 150 na haljinu, ja 90 na jaknu i sad haljina vrijedi više od nje jer si ti takva mudra to procijenila. Uglavnom, baš nemam živaca u zadnje vrijeme. Isto tako, zabunom sam uplatila manje novca (8 kuna). Gospođa nije slala dok joj na račun nije sjelo još tih 8 (cijeli jedan dan jer nismo u istoj banci). Mislim si, pa neću te za 8 kuna prevariti, toliko malo povjerenja... I znam da je to zbog svih silnih prevara, ali stvarno, ako sam uplatila 90 kuna, uplatit ću još 8, pobogu.
2019 11 15
imala sam par primopredaja di bi se išćakulala, no nitko iz grada u kojem živim. Možda ne bi bilo loše organizirat kakvo druženje?Ko i Giti, meni prodaja ide zadnjih mjesec dana dobro, ali mjesecima zna bit ni ćuš kenjče! Ovo mi je hobi i zabava, a zanimljivo mi je pratit kako napreduju pacijenti s krizama identiteta za koje na Vrapču nema mista, a Krpice im omogućuju neprekidnu promjenu imena i prezimena. Naravno, tu su i standardne forumašice čije reakcije se očekuju na većinu tema...Odjeću moš kupit di te volja, puno Njuškalo svega, a za razliku od Oblekica(nervira me i sama rič. U nas bleka znači glupača, pa je od milja moš pozdravljat OOO, blekica!)meni je Forum najbolje na Krpicama.
2019 11 15