Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čini li vam se da krpice umiru?

Mislim da se tu vecini vise ne da, eto niti meni prodavati jer ili je cijena niska pa sumnjiva, ili povoljna pa opet imaju zamjerku ili traze popust, ili upiti pa nedovrseni razgovori i tako... prije je bilo i dobrih zamjena, tema, sad kišno i tmurno na krpicama...
2019 11 14
I meni se čini da izumiru. Većina cura želi samo zamjenu,rijetko kupuju.
2019 11 14
Krpice umiru već odavno, samo se čeka da netko zakuca zadnji čavao u lijesu. Meni se čini da je glavni problem nepreglednost, samim time ima i manje kupovina i aktivnosti, ljudima se jednostavno ne da listati kroz taj bućkuriš. Evo tražim neki lijepi šešir, iskoči mi na prvoj stranici noćna lampa i figura Michaela Jacksona. Tražim stvar određene marke u svojoj veličini, tipa hlače, iskaču mi minice cvjetnog uzorka. Evidentno je da jedna osoba to sve ne može držati pod kontrolom i fakat mi nije jasno zašto se ne podijeli odgovornost na još par osoba koje bi samo vodile brigu o pridržavanju pravila korisnica i brisale oglase i reklame na forumu. Nadalje, prevarantice bi se moglo ako ne riješiti onda barem malo onemogućiti u radu tako da se IP adresama s kojih se prijavljuju blokira pristup stranici.
2019 11 14
IP adrese nisu fiksne, mijenjaju se svaka 24 sata i to ne bi puno pomoglo. OIB bi daleko više pomogao. A najviše od svega pomoglo bi da ljudi napokon shvate da ne mogu kupiti novu korsicu za 150 kuna. Takvim ni IP ni OIB ni ISUS ne mogu pomoći. Ne znam kako je na odraslima, ali na dječjoj odjeći je i dalje dosta aktivno i većina toga se brzo proda. Doduše, mogu reći da nema baš puno novih kupaca u zadnje vrijeme, uglavnom se isti kupci i prodavači vrte u krug, no kod dječje odjeće to i nije tako neobično jer svi imamo svoje favorite s kojima surađujemo godinama i klinci nam ujednačeno i postojano rastu pa znamo kada, gdje i što možemo očekivati. Inače, ovakve oscilacije u aktivnosti stranica su uobičajene. Bude intenzivnijih i smornijih faza, otpadne dio članova, smore se ljudi, zasite, ali dođu novi i odrede neki novi đir i njima bude super (naravno, za par godina će i oni otvoriti ovakvu temu i pitati umiru li krpice). Jedino nama koji smo tu duže ponekad bude neobično i tužnjikavo vidjeti gomilu novih profila i malo nas uhvati nostalgija. U nekom momentu ćemo vjerojatno i mi dići ruke i zasititi se, ali podosta sam sigurna da će stranica odraditi još pristojan niz boljih i lošijih faza. Pokapanje sajtova je dosta redovna stvar i nema dugovječne stranice oko čije sudbine stariji članovi makar svako malo ne izraze zabrinutost.
2019 11 14
da me se shvati krivo - prodajem, svaki tjedan nešto (bilo tu, na FB, njuškalu...) u prosjeku 3 prodaje tjedno u zadnje vrijeme....ali zaista mi smeta to abnormalno rušenje cijena i slično...pa sorry ali ne koštaju sve majice isto...fala bogu ima ih ovdje na krpicama i za 5 kn, al ne - ona bi tu cijenu za nešto moje što ni blizu ne dođe toliko....na njuškalu su nekako puno realniji i u cjenkanju i u dogovaranju - ovdje sve traje vječnost. a kako ni stranica sve češće ne radi - počinje se gubiti interes za stranicu. Svaka čast adminu, al jedna osoba ovo ne može dovesti u red. Prijevare su više nego česte ovdje u zadnje vrijeme. Gotovo me strah prodavati na krpicama. p.s. ja sam mogu prevaru prije par dana zaobišla - jednostavno intuicija čini čuda... tražilica ne radi, novi korisnici se ne znaju služiti krpicama, puno je neuljudnih, ne brišu se stari oglasi, ne stavljaju se slike u "prazne" oglase....zaista budem šokirana kada neki upit nađe put do mene :')
2019 11 14
PretrpaniOrmar, zašto vam je ormar pun slika s neta? Znate li da je protivno pravilima imati prvu fotku u oglasu s neta? Mora biti vaša a ostale mogu biti otkud želite. Ne mogu se načuditi koliko ljudi ovdje sudjeluje u raspravama na forumu dok i sami krše pravila. Vjerojatno ih svi u nekoj mjeri kršimo ili smo to nekad činili. Ali ove su stvari preočite tako da mi zaista nije jasno. U slučaju da ste na fotkama vi ili netko vaš, unaprijed se ispričavam. Ništa osobno, ali kao što rekoh-nije mi jasno kako.
2019 11 14
> EMINNAD: > Nas dvije smo na profilu,do prije 6 mj sam slabo bila na krpicama zato što sam radila u tri smjene itd ,mogu reći da se prije prodavalo više i sa višim cijenama. Sad ako baš tražite malu cijenu samo da prodate i riješite se viška proda se,ali me ljuti imam oko 20artikla kreatorske robe ,i stvarno skupe robe iz Engleske ne objavljujem to ,jer cure ne prepoznaju te marke ovdje i nema upita jer im skupo ,a tamo dođu 5puta više ,ne možete na slici baš nekad ni dočarati sve,pa sam od takvih stvari odustala,jer mi se čini da je ovdje prosjek životne dobi, 20-25 god najviše cura možda i mlađe, njima da samo promjene za grad i prodaju višak... to i mene posebno iritira jer se očekuje da neku stvar koju sam platila par tisuća kuna prodam za 50kn....ma dajte...za primjer prodajem cipele koje nisam nikada obukla (glupa ja pa kupila eto...kao smanjit će mi se noga), skupo ih platila...ja dobijam takve upite da mi stvarno dođe da budem bezobrazna i neugodna...i nije izolirani sluča, nažalost...ja se polako prebacujem na druge sajtove jer ovdje očito ništa ne ide...
2019 11 14
> laangelina: > PretrpaniOrmar, zašto vam je ormar pun slika s neta? Znate li da je protivno pravilima imati prvu fotku u oglasu s neta? Mora biti vaša a ostale mogu biti otkud želite. Ne mogu se načuditi koliko ljudi ovdje sudjeluje u raspravama na forumu dok i sami krše pravila. Vjerojatno ih svi u nekoj mjeri kršimo ili smo to nekad činili. Ali ove su stvari preočite tako da mi zaista nije jasno. U slučaju da ste na fotkama vi ili netko vaš, unaprijed se ispričavam. Ništa osobno, ali kao što rekoh-nije mi jasno kako. imam 5 oglasa slika s neta (od 27 oglasa) - ostale su sve moje, hvala na komentaru. to sam stavila nakon brisanja slika sa krpica kada nisam bila u prilici sve slike spasiti a iskreno kada sam vidjela da se "TOP" članovima to tolerira bez pardona nisam ni mislila da je neka hića ...ne varam, od 5 slika 1 je s neta (na 5 od 27 oglasa da se razumijemo), ne kradem, stavim 2-3 predmeta koja nisu krpice povremeno, ne vrijeđam pa mislim da sam zaslužila pravo komentirati što i gdje hoću ;) zar ne? imam dovoljno godina a bome i staža na krpicama za to :')
2019 11 14
> ninabrkic78: > > EMINNAD: > > Nas dvije smo na profilu,do prije 6 mj sam slabo bila na krpicama zato što sam radila u tri smjene itd ,mogu reći da se prije prodavalo više i sa višim cijenama. Sad ako baš tražite malu cijenu samo da prodate i riješite se viška proda se,ali me ljuti imam oko 20artikla kreatorske robe ,i stvarno skupe robe iz Engleske ne objavljujem to ,jer cure ne prepoznaju te marke ovdje i nema upita jer im skupo ,a tamo dođu 5puta više ,ne možete na slici baš nekad ni dočarati sve,pa sam od takvih stvari odustala,jer mi se čini da je ovdje prosjek životne dobi, 20-25 god najviše cura možda i mlađe, njima da samo promjene za grad i prodaju višak... > to i mene posebno iritira jer se očekuje da neku stvar koju sam platila par tisuća kuna prodam za 50kn....ma dajte...za primjer prodajem cipele koje nisam nikada obukla (glupa ja pa kupila eto...kao smanjit će mi se noga), skupo ih platila...ja dobijam takve upite da mi stvarno dođe da budem bezobrazna i neugodna...i nije izolirani sluča, nažalost...ja se polako prebacujem na druge sajtove jer ovdje očito ništa ne ide... znam, mislim da se još netko nedavno žalio na to....mislim moja je bila odluka platiti to skupo, jbg desi se, zaleti se čovjek, poleti prst na internetu...al ono daj bar istraži koliko dođe, što je to kad već pitaš.... nego da pitam na koje se sajtove prebacujete? - mene iznenadila (pozitivno) prodaja na fb Marketplacu - tako da toplo preporučam :")
2019 11 14
> PretrpaniOrmar: > > ninabrkic78: > > > EMINNAD: > > > Nas dvije smo na profilu,do prije 6 mj sam slabo bila na krpicama zato što sam radila u tri smjene itd ,mogu reći da se prije prodavalo više i sa višim cijenama. Sad ako baš tražite malu cijenu samo da prodate i riješite se viška proda se,ali me ljuti imam oko 20artikla kreatorske robe ,i stvarno skupe robe iz Engleske ne objavljujem to ,jer cure ne prepoznaju te marke ovdje i nema upita jer im skupo ,a tamo dođu 5puta više ,ne možete na slici baš nekad ni dočarati sve,pa sam od takvih stvari odustala,jer mi se čini da je ovdje prosjek životne dobi, 20-25 god najviše cura možda i mlađe, njima da samo promjene za grad i prodaju višak... > > to i mene posebno iritira jer se očekuje da neku stvar koju sam platila par tisuća kuna prodam za 50kn....ma dajte...za primjer prodajem cipele koje nisam nikada obukla (glupa ja pa kupila eto...kao smanjit će mi se noga), skupo ih platila...ja dobijam takve upite da mi stvarno dođe da budem bezobrazna i neugodna...i nije izolirani sluča, nažalost...ja se polako prebacujem na druge sajtove jer ovdje očito ništa ne ide... > znam, mislim da se još netko nedavno žalio na to....mislim moja je bila odluka platiti to skupo, jbg desi se, zaleti se čovjek, poleti prst na internetu...al ono daj bar istraži koliko dođe, što je to kad već pitaš.... > nego da pitam na koje se sajtove prebacujete? - mene iznenadila (pozitivno) prodaja na fb Marketplacu - tako da toplo preporučam :") ali sam sigurna da ljudi koji znaju što traže tako i znaju cijeniti. nedavno sam prodala torbu koju je cura kupila jer je točno znala što traži i kakav je brend bez ikakvih komplikacija, propitkivanja, cjenkanja itd itd. ja fejs generalno ne koristim više, ali evo aukcije.hr je netko nekidan spomenuo pa sam se tamo prebacila, dobro staro njuškalo i mislim da ću probati preko instagrama, još sam jučer pročitala za jedan sajt tu na forumu, ali ubijte me ne mogu se sjetiti.
2019 11 14
Krpice su postale totalno bzv i dosadne, bas trulež, puno dobrih prodavačica je blokirano a hrpa prevarantica i dosadnjakovića je tu iz dana sve vise i vise i jako puno vremena treba da ih se blokira neke čak i ne
2019 11 14
> deanat: > Krpice su postale totalno bzv i dosadne, bas trulež, puno dobrih prodavačica je blokirano a hrpa prevarantica i dosadnjakovića je tu iz dana sve vise i vise i jako puno vremena treba da ih se blokira neke čak i ne "puno dobrih prodavačica je blokirano"?! ne kužim, ali kako netko tko je "dobar i pošten" može biti blokiran? mislim nisam nova ovdje ali možda sam fulala neki dio... :")
2019 11 14
Koja je definicija "dobre prodavačice"? Mislim da se ovdje članovi ne blokiraju baš lako (poduža je lista onih koji su zaslužili blok, ali ne dolaze na red), pa mi nije jasno koko bi bile blokirane dobre prodavačice? :o
2019 11 14
Da su bile dobre ne bi bile blokirane.
2019 11 14
samo cekam da iskoci neka nova stranica za prodaju pa da se prebacimo :')
2019 11 14