Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Davorka Teni Zagreb

Otvorila sam jucer temu o njoj , poslala joj nekoliko poruka. Obecala mi je uplatiti u ponedjeljak,poslati potvrdu o uplati. Nazalost poslala sam prije nego sam provjerila uplatu. Za 50 kn se ic javno sramotit.
2019 12 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0d7f88137b85798bcb6eb777e5c9ae01.jpg)
2019 12 04
Pa jeste joj pokucala na vrata?
2019 12 04
U redu mi je dotičnu "ocrniti" i ostaviti negativnu ali javno stavljati njenu adresu, hm :s
2019 12 04
Ako do subote ne uplati idem. Javila mi se sad pred malo tek. Nakon ignoriranja poruka, odreagirala je valjda na negativnu. Brani se da nije dobila paket, provjerila sam danas broj posiljke i trebao joj je bit urucen. Nazalost potvrda o slanju mi je ostala u uredu, pa cu sutra ujutro provjerit. LorenaT nazalost neke ne reagiraju dok ne otvoris temu i napravis ovakvo nesto.
2019 12 04
U čemu je problem? Prodavačica je išla na povjerenje i poslala je robu prije vidljive uplate, dotična je to iskoristila, oglušila se na molbe da plati stvar koju je dobila (i to više puta) i što se ima dalje očekivati od otvaračice teme? I ja bih bila ljuta na njezinom mjestu. Očito joj nije bila namjera pokloniti dotičnoj traperice! Ovo je čista prijevara! :@
2019 12 04
Ma sve da joj i nije urucen, u sta cisto sumnjam, ona je tribala uplatit ako ste joj rekli da je poslano, ili se izjasnit da ce paket vratit kad stigne, u slucaju da je odustala od kupnje. Masu njih se razbacuje rijecima "uplacujem tad i tad, sigurno uzimam", a zapravo uopce nemaju namjeru kupiti. Al sljedeci put vise pameti - nikad slanje prije vidljive uplate!
2019 12 04