Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto vam znaci omiljeno?

Sto vam znaci ako neki artikl stavite u omiljene? Artikl mi dosta ljudi stavi u omiljene, ali se ne jave. Ocekuju li da se ja javim njima, da spustim cijenu?
2019 12 12
Ja stavim kada mi se nešto sviđa ili tražim nešto slično u mojoj veličini. Inače čekam plaću pa si to i kupim 😊
2019 12 12
Za neke odjevne komade sam znala imat po +20 omiljenih i bas sam skužila kak nikad te odjevne komade nije kupio nitko od tih što su ih stavili u omiljene 🤷‍♂️
2019 12 12
Hvala cure! Ma meni isto bas cudno, svima se svidja, nitko ne kupuje pa ne znam u cemu je problem.
2019 12 12
Ja stavim u omiljeno kada mi je nešto lijepo i što bih si mogla u skoroj budućnosti kupiti. Tek toliko da kada bih trebala neki artikl za neku prigodu, pogledam u omiljenima šta imam i šta bih mogla uzeti. Nekad stavim i kada mi je samo super, bez da imam potrebu kupiti.
2019 12 12
Ja isto stavim u omiljeno kad mi je u planu uzet kroz koji dan, da mogu brže naći i sl. Prvi put mi se nedavno dogodilo da je cura označila hlače u omiljeno i javila se odmah idući dan da će uzet,jedino što joj od tad ni traga ni glasa al to je sad već drugi par cipela 🤣
2019 12 12
Nazalost nas ima svakakvih, a ispadne da oni odgovorni i posteni izvuku deblji kraj. Srecom sam imala samo pozitivne suradnje za sada, ali takodjer i dosta uzimanja podataka i onda muk 🙄
2019 12 12
Tako i ja, samo sam procitala da se neke zene znaju javit osobama koje imaju njihove predmete u omiljenima, meni to zvuci malo agresivno, ali nikad ne znas, mozda je to ovdje obicaj 😂
2019 12 12
> AntonijaKapusta: ….. meni to zvuci malo agresivno.... Meni to uopće nije loše, pogotovo ako snize cijenu :) , a nije ni teško odgovoriti "ne, hvala"
2019 12 12
Omiljeni su mi svašta, ono što mi se sviđa, što ću možda kupiti, što volim pogledati tu i tamo, vidit hoće past cijena, oko čega se premišljam i tako. U načelu nešto što je u opciji ali ne odmah i ne nužno.
2019 12 12
Ja stavim stvar u omiljeno tako da mi bude "pri ruci" ako se odlucim za kupnju, tako da ne moram ponovo traziti. Neke stvari kupim, neke ne, ovisno o cijenama. 🙂 Ili stavim vise istih stvari u omiljeno pa koja je najpovoljnija cijena, a kvaliteta ista, tu stvar kupim. Nekako se lase snalazim kad imam na jednom mjestu stvari koje mi se sviđaju, pa lakse odlucim. 🛍🛍
2019 12 12
U omiljenima mi je ono sto mi se svidja i sto planiram kupiti kad sam pri lovi. Znalo se desavati da dobijem ponudu artikla iz omiljenog po npr snizenoj cijeni i to mi najcesce odgovara pa odmah i kupim. Sama nisam slala takve ponude jer koliko vidim to nekome ne pase.
2019 12 12
> Majalike: > Omiljeni su mi svašta, ono što mi se sviđa, što ću možda kupiti, što volim pogledati tu i tamo, vidit hoće past cijena, oko čega se premišljam i tako. U načelu nešto što je u opciji ali ne odmah i ne nužno. > Blue_K: > Ja stavim stvar u omiljeno tako da mi bude "pri ruci" ako se odlucim za kupnju, tako da ne moram ponovo traziti. > Neke stvari kupim, neke ne, ovisno o cijenama. 🙂 Tako je i kod mene. I kad smo se već dotakli I toga, volim kad mi netko ponudi sniženu cijenu u inbox. :)
2019 12 13
> vedranapv: > > AntonijaKapusta: > ….. meni to zvuci malo agresivno.... > Meni to uopće nije loše, pogotovo ako snize cijenu :) , a nije ni teško odgovoriti "ne, hvala" Mene je jedna korisnica obradovala tako, spustila mi cijenu i evo druga god da sretno nosim artikal, eh da ih je vise😊
2019 12 13
> Majalike: > Omiljeni su mi svašta, ono što mi se sviđa, što ću možda kupiti, što volim pogledati tu i tamo, vidit hoće past cijena, oko čega se premišljam i tako. U načelu nešto što je u opciji ali ne odmah i ne nužno. Isto kao u Majalike ;)
2019 12 13
1 2 3