Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krpice postaju vašar

Pozdrav! U zadnje vrijeme čitam na forumu kako se krpice dovodite u red, miču lažni tagovi i sl. Ja sam sada gledala najnovije artikle i na svakoj od stranici barem jedan predmet koji nema veze s krpicama. Ovo postaje njuškalo. Knjige, pegle za kosu s taggovima zara i sl. Jel admin išta radi? Ili su ljudi podivljali? Predlazem da se uvedu moderatori. Npr cure koje su dugo tu i imaju masu ocjena da isto mogu sredivati. Sto mislite o tome?
2019 12 18
Nemoguća misija.
2019 12 18
Moderatore treba platiti iz neke love. Koja je to lova ne znam. Nitko ne radi besplatno...Ove dvije i pol reklame koje nam se tu vrte ne mogu platiti održavanje stranice, server, administratora koji bi trebao raditi prekovremeno itd. Nemoguća misija, baš se dobro Mallaaaa izrazila.. Stranica je zamišljena tako da ne treba moderatore. Korisnice su je učinile takvom da joj izgleda moderator treba. Žalosno je kako jedna vrsta ženki ovdje tjera po svom. Ali ne rade to samo ovdje, rade to i u kafiću, i na skijanju i na poslu i na plaži. Ja ih prepoznam na kilometar, ne znam kako vi....Draga Anelissse, lijepo ste vi to zamislili i mnogi su to predlagali prije vas..
2019 12 18
. Ali ne rade to samo ovdje, rade to i u kafiću, i na skijanju i na poslu i na plaži. Ja ih prepoznam na kilometar, ne znam kako vi.... potpisujem rečeno :D
2019 12 18
Ima neki profil,nemogu ga nac,koji stavlja negativne osobama sa krivim tagovima,mislim da bi to bila dobra ideja da svatko stavi negativnu kad vidi krivi tag,tako ce manje stavljat krive tagove jer kad kupci vide puno negativnih nece niti gledat o cemu se radi vec ce izbjec takve suradnje. Tako ce umjesto vece prodaje dobit manju prodaju jer ovo stvarnoo nema smisla 🤔🙉😵
2019 12 18
> sanjaurban: > Moderatore treba platiti iz neke love. Koja je to lova ne znam. Nitko ne radi besplatno...Ove dvije i pol reklame koje nam se tu vrte ne mogu platiti održavanje stranice, server, administratora koji bi trebao raditi prekovremeno itd. Nemoguća misija, baš se dobro Mallaaaa izrazila.. > Stranica je zamišljena tako da ne treba moderatore. Korisnice su je učinile takvom da joj izgleda moderator treba. Žalosno je kako jedna vrsta ženki ovdje tjera po svom. Ali ne rade to samo ovdje, rade to i u kafiću, i na skijanju i na poslu i na plaži. Ja ih prepoznam na kilometar, ne znam kako vi....Draga Anelissse, lijepo ste vi to zamislili i mnogi su to predlagali prije vas.. Vjerujem da bi se naslo ljudi koji bi to radilo i bez placanja. Znam da ja bih, ali nisam ja tu dovoljno dugo da uvodim reda :)
2019 12 18
> medozg: > Ima neki profil,nemogu ga nac,koji stavlja negativne osobama sa krivim tagovima,mislim da bi to bila dobra ideja da svatko stavi negativnu kad vidi krivi tag,tako ce manje stavljat krive tagove jer kad kupci vide puno negativnih nece niti gledat o cemu se radi vec ce izbjec takve suradnje. Tako ce umjesto vece prodaje dobit manju prodaju jer ovo stvarnoo nema smisla 🤔🙉😵 Rado, ako bi adminka to blagoslovila i ažurno brisala osvetničke negativne, no bojim se da bi to dovelo samo još do većeg kaosa. Vidi se u kakvom je stranica stanju kad i jedna od top članica krivo tagira: https://mojekrpice.hr/items/obuca/10068867/zara-cizme-br-39
2019 12 19
> Anelisse: > > sanjaurban: > > Moderatore treba platiti iz neke love. Koja je to lova ne znam. Nitko ne radi besplatno...Ove dvije i pol reklame koje nam se tu vrte ne mogu platiti održavanje stranice, server, administratora koji bi trebao raditi prekovremeno itd. Nemoguća misija, baš se dobro Mallaaaa izrazila.. > > Stranica je zamišljena tako da ne treba moderatore. Korisnice su je učinile takvom da joj izgleda moderator treba. Žalosno je kako jedna vrsta ženki ovdje tjera po svom. Ali ne rade to samo ovdje, rade to i u kafiću, i na skijanju i na poslu i na plaži. Ja ih prepoznam na kilometar, ne znam kako vi....Draga Anelissse, lijepo ste vi to zamislili i mnogi su to predlagali prije vas.. > Vjerujem da bi se naslo ljudi koji bi to radilo i bez placanja. > Znam da ja bih, ali nisam ja tu dovoljno dugo da uvodim reda :) Slažem se, mislim da je veći problem od plaćanja to što vlasnica ne da da itko drugi ima ovlasti za to.
2019 12 19
> schmetterling: > > medozg: > > Ima neki profil,nemogu ga nac,koji stavlja negativne osobama sa krivim tagovima,mislim da bi to bila dobra ideja da svatko stavi negativnu kad vidi krivi tag,tako ce manje stavljat krive tagove jer kad kupci vide puno negativnih nece niti gledat o cemu se radi vec ce izbjec takve suradnje. Tako ce umjesto vece prodaje dobit manju prodaju jer ovo stvarnoo nema smisla 🤔🙉😵 > Rado, ako bi adminka to blagoslovila i ažurno brisala osvetničke negativne, no bojim se da bi to dovelo samo još do većeg kaosa. Vidi se u kakvom je stranica stanju kad i jedna od top članica krivo tagira: https://mojekrpice.hr/items/obuca/10068867/zara-cizme-br-39 Wow, skupila je 4 negativne :O
2019 12 19
> malllaaaa: > > schmetterling: > > > medozg: > > > Ima neki profil,nemogu ga nac,koji stavlja negativne osobama sa krivim tagovima,mislim da bi to bila dobra ideja da svatko stavi negativnu kad vidi krivi tag,tako ce manje stavljat krive tagove jer kad kupci vide puno negativnih nece niti gledat o cemu se radi vec ce izbjec takve suradnje. Tako ce umjesto vece prodaje dobit manju prodaju jer ovo stvarnoo nema smisla 🤔🙉😵 > > Rado, ako bi adminka to blagoslovila i ažurno brisala osvetničke negativne, no bojim se da bi to dovelo samo još do većeg kaosa. Vidi se u kakvom je stranica stanju kad i jedna od top članica krivo tagira: https://mojekrpice.hr/items/obuca/10068867/zara-cizme-br-39 > Wow, skupila je 4 negativne :O Strasno 😭😭
2019 12 19
Pozitivni pomak u svemu je sto se javlja sve vise korisnica (ne tako cestih na forumu) koje vide problem. Nadam se da sve to vide i neki drugi, osim nas, korisnica.
2019 12 19
ova kapa može biti torba, haljina i kaput, sve po potrebi https://mojekrpice.hr/items/modni-dodaci/10069373/zara-kapa
2019 12 19
Ah, to je do ljudi koji misle da privlače pažnju na artikle tagovima koji se često pretražuju. I radit će to sve dok se te stvari zaista kupuju i prodaja ide.
2019 12 19
Bilo bi jednostavnije, tj. lakše kontrolirati kad bi se svaki oglas pregledao prije puštanja na stranicu od strane nekog "uzvišenog" jel'. Sporije bi izlazili oglasi, ali bi bar bilo reda. Istovremeno vršiti čistku među starijim oglasima. Ali taj netko bi morao biti plaćen za to i evo nam (pretpostavimo da je to razlog) opet problema.
2019 12 19
> ema.kahlina: > Ah, to je do ljudi koji misle da privlače pažnju na artikle tagovima koji se često pretražuju. I radit će to sve dok se te stvari zaista kupuju i prodaja ide. Meni se neki dan jako svidio jedan remen, ali bio je jos taggan kao kaput, majica i hlace. Nisam ga uzela iz principa.
2019 12 19
1 2