Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Work and Travel - Savjeti i iskustva?

Pozdrav! Ima li tko da je išao na Work and travel i da je voljan malo popričati sa mnom u vezi toga? Skroz sam neupućena, cijelu večer čitam forume, vidim da sam za neke stvari zakasnila, a mnogo tog mi i dalje nije jasno. Pa ako netko ima volje i vremena da mi objasni što i kako, a što ne... Trebala bih nekog tko će mi razjasniti cijeli postupak prijave. :O Stvarno nemam s kim popričat o tome, a i spremam se ići sama pa... Pa bilo bi super kad bi se našla neka dobra duša i javila mi se u inbox, puno bi mi pomogla! :") :")
2019 12 19
> RocknRoll: > Pozdrav! > Ima li tko da je išao na Work and travel i da je voljan malo popričati sa mnom u vezi toga? Skroz sam neupućena, cijelu večer čitam forume, vidim da sam za neke stvari zakasnila, a mnogo tog mi i dalje nije jasno. > Pa ako netko ima volje i vremena da mi objasni što i kako, a što ne... Trebala bih nekog tko će mi razjasniti cijeli postupak prijave. :O Stvarno nemam s kim popričat o tome, a i spremam se ići sama pa... > Pa bilo bi super kad bi se našla neka dobra duša i javila mi se u inbox, puno bi mi pomogla! :") :") Također, čitala sam svašta ne znam kome bi vjerovala
2019 12 20
Mozete se slobodno meni javiti, sibnite mi poruku sa stvarima koje vas zanimaju i ostavite br moba da vam posaljem odgovor kao glasovnu na whatsapp, da ne tipkam cijelu vjecnost :)
2019 12 20
Prijavi se na workaway stranicu. Tako se zove. Otvoris si profil tamo, ima genijalnih ponuda, ja sam tako nasla super ponude
2019 12 22