Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Dečko puno radi

> gitadevi: > > sanjaurban: > > Nefertiti, vrlo si oštra. Ne poznajemo ljude, tako da su savjeti koje dajemo vrlo općeniti, a svaka djevojka piše iz vlastite perspektive. Djevojka je tražila podršku i razumijevanje, a mi smo mislile najbolje. Tko sam ja da sumnjam u kvalitetu njihove veze? I da proglašavam njezinu vezu monotonom? Mi joj preporučujemo da se zaposli, ne zato da bi bili još manje zajedno, već mislimo da se žena mora realizirati i na tom polju. Ljudi koji rade po 8 sati, nekad i u kontra smjenama, ne razmišljaju o vremenu koje nisu proveli zajedno već žive vrijeme koje provode zajedno. Pa čak i ako jedan od njih mora biti na mobu. Za vezu su važne silnice i Kupido. Ako toga nema, onda je tek veza u propasti. > Sve potpisujem, s akcentom na ono ' ne razmišljaju o vremenu koje nisu proveli zajedno, već žive vrijeme koje provode zajedno'. nekek veze postanu monotone već nakon par mjeseci - nekima je monotonija ono što ime je ugodno i sigurno, uostalom. Nekima veze ne zapadnu u monotoniju ni nakon godina i godina. Krenuti s tezom - ako je sada, tako s vremenom može biti sve gore, je stvarno nepotrebno negativno gledanje na stvari. Ajde napokon da smo na istoj valnoj duljini, jer s onim kaputom smo se totalno mimoišle.
2019 12 25
Znaš mene - slažem se ili ne slažem s idejom, ne s osobom.
2019 12 26
> gitadevi: > Znaš mene - slažem se ili ne slažem s idejom, ne s osobom. Pošteno, ali znaš mene, kad me netko opere, ukomiram se na tri dana.
2019 12 26
> sanjaurban: > > gitadevi: > > Znaš mene - slažem se ili ne slažem s idejom, ne s osobom. > Pošteno, ali znaš mene, kad me netko opere, ukomiram se na tri dana. Dobro, ja plaćam kolače.
2019 12 26
> gitadevi: > > sanjaurban: > > > gitadevi: > > > Znaš mene - slažem se ili ne slažem s idejom, ne s osobom. > > Pošteno, ali znaš mene, kad me netko opere, ukomiram se na tri dana. > Dobro, ja plaćam kolače. :") 8-) o:)
2019 12 27
Sve mi se činilo ok do dijela u kojem on stavlja društvene mreže ispred nje. Sorry, ali - ne.
2020 01 07
U sličnoj situaciji sam i ja sama. Moj je čovjek zaštitar, ima smjene svakakve, oko mnogih stvari se ne mogu osloniti na njega, pogotovo vezano uz dijete jer ga znaju čak pozvati i sa slobodnog dana da nekoga zamjeni. I razumijem Vas kad kažete da Vam smeta kada dođe kući i odmah se uhvati društevenih mreža. Nekako to pretrpim jer ne stigne za vrijeme smjene i ne čita novine tamo, normalno je da želi biti informiran, zato ga pustim malo da mozak odmori. Zajedno jedemo, popričamo za vrijeme večere kako je proveo dan, neke zajedničke teme prevrtimo, onda se on osvježi i ode u krevet, a kasnije mu se ja pridružim kada zgotovim sve po kući i zaspemo zajedno. Kada ga potrefi smjena da je popodne slobodan, onda malo renoviramo po stanu, odemo se prošetati po rivi sa djetetom jer tada ima više vremena. Većinom ja obavljam kućanske poslove, kuhamo nekad on, nekad ja, ja perem suđe, ja brinem oko rublja, oko djeteta, čistim po kući, pa nije u redu da čekam da on riba kupatilo kada dođe, a ja cijeli dan sjedim doma. Evo ja kod svoga osjetim da cijeni moj rad, kada vidi da održavam stan urednim i on se potrudi da pokupi svoje prljavo rublje u koš za pranje, odnese svoj tanjur u sudoper i tako te sitnice i lijepo funkcioniramo.
2020 01 07
Možda je prerano, ali dobro se zapitati. Vidite li se cijeli život s njim? Želite li djecu?Da imate dijete, da li bi se jednako bavili s djetetom ili bi briga oko djeteta bila samo na Vama, jer bi on bio preumoran?Jeste li razgovarali o tome što je odmah na mrežama?Možda da se dogovorite,date mu prostora da bude na mrežama,ako znate da će poslije vrijeme posvetiti Vama.
2020 01 08
1 2