Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Narudžba Stradivarius

Pokušavam napraviti narudžbu na webshopu, ali kad odaberem besplatnu dostavu u dućan piše da je za neke poslovnice nedostupno. Do sada sam mogla normalno dostavljati sve narudžbe u Portanovu, OS. Da li netko zna zašto je to tako, ima li možda neke veze što su sniženja trenutno?
2020 01 15
Meni se to dogadalo na zarinoj stranici kad je snizenje, mislim da je to zbog previse paketa u ducanu pa onda ma neko vrijeme ukinu dostavu u ducan 😊
2020 01 16
To je zbog sniženja ovih sada, i u jos par trgovina je tako
2020 01 16
Vidjela sam da umjesto ikonica za odabir boje stoji dio html koda, pa sam se ponadala da su kakvi bugovi koji ce se uskoro rijesiti. Ali evo ni danas ne mogu odabrati poslovnicu, bit će da je do snizenja. :( Hvala svima na odgovorima.
2020 01 16
Jel još netko primijetio kako su im identični artikli na stranici jeftiniji od onih u poslovnici?
2020 01 18
> Qwertz14: > Meni se to dogadalo na zarinoj stranici kad je snizenje, mislim da je to zbog previse paketa u ducanu pa onda ma neko vrijeme ukinu dostavu u ducan 😊 da li to znači da treba pričekati da otvore sve poslovnice za dostavu? jesi sigurna da je samo na neko vrijeme ukinuto?
2020 07 27