Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivam adminku! Naše fotografije artikala na sumnjivim stranicama

> sonja90: > Svakako nasi profilu nece biti odgovorni za tu vrstu kradje, eventualno mozda moze vlasnik biti odgovoran. Ne, ne mora to biti kako misliš, a i sama sam u startu isto pomislila. Naša roba, naše fotke, nickovi, čak i lokacija grada, države. Dok dokažemo da mi s tim nemamo veze, a u međuvremenu se nešto konkretno ne poduzme, mogu nastati problemi dokazivanja tipa..nisam ja, oni su bez moje privole to napravili. Da, sjećam se Andrejama je imala slučaj s cipelama, neki brko koji se bavi prodajom nekretnina ili sl. ne sjećam se u detalj, objavio je po višestrukoj cijeni njezine cipele, ali i njezin nick, grad i državu. i netko tko misli da ja imam u kompu virus, ne, nemam ga. Da su samo moje fotke, još bi i to pomislila, ali ne bih, jer sam sigurna da nemam virus. Imam virozu/prehladu, prehladila sam se, nisam čak niti virus pokupila, jer nije virusna, ništa strašno. :')
2020 01 22
> Boston: > Katarinamartina,u svakom slučaju je dobro što si pisala o tome i obavjestila nas na forumu bez obzira koliko se to nekome svidjelo ili ne.Ovo sve nije nimalo bezazleno i nadam se da će adminka reagirati i obavjestiti nas o tome. Boston, ne mogu ja utjecati sviđa li se nekome ili ne. Svatko će na svoj način zaključiti. Jedan primjer, nema veze s ovim, cura sa krpica mi je poslala upit, ok, nismo se dogovorile, ali mi je nešto drugo upalo u oči. Njena profilka, ona s djetetom ili unukom. Skroz prijateljski sam joj napisala, da makne tu profilku i na netu ne islikava dijete, jer i to nije bezazleno. Nije mi odgovorila, naljutila se. Ok. Nije moje dijete, nisu niti moj djeca po fejsu na kojim profilima i to javnim, objavljuju sve moguće iz privat života, od trudnoće, do rođenja i ne prestaju s objavama onih najugroženijih, djece. Samo ću reći, ako itko treba zaštiti svoju dječicu, to su majke. Zašto sam toj gđi iz inboxa krpica to napisalaa? Davno sam vidjela jedan video sa Youtube-a, strašno, strašno za gledati. A to nije netko napravio iz hira, nego kao upozorenje i ne samo sa fotki na profilima, nego i sa fotkama u mobitelu. Koliko dječice nestaje u svijetu od 'bezazlenih' situacija, a koje se u većini slučajeva mogu izbjegnuti. Ok, nema to s ovom temom poveznice, ali.. Moje frendice to ne rade.
2020 01 22
Kao sto rekoh bit ce obrisano.. Strpljenja. Nek vide vlasnici kako je neophodno zastititi nase fotke jer nije rjesenje brisanje nego zastita.
2020 01 22
> sonja90: > Kao sto rekoh bit ce obrisano.. Strpljenja. > Nek vide vlasnici kako je neophodno zastititi nase fotke jer nije rjesenje brisanje nego zastita. Ima par kompanija/agencija koje se s tim bave, vrlo učinkovito to rješavaju, samo treba prijaviti/prijavljivati. Prijava toj agenciji se ne plaća, gratis usluge.
2020 01 22
Da,nažalost kada se nekome javiš dobronamjerno,neki to krivo shvate.Umjesto zahvale još te napadnu ili se naljute.Ima nas svakakvih.Ja sam par puta slučajno našla identične slike na njuškalu koje su ukradene sa mk i obavjestila krpičarke.Bile su u šoku ali i zahvalne jer to nisu bili njihovi profili na njuškalu.Cijene su bile znatno veće nego na mk.
2020 01 22
> katarinamartina: > > sonja90: > > Kao sto rekoh bit ce obrisano.. Strpljenja. > > Nek vide vlasnici kako je neophodno zastititi nase fotke jer nije rjesenje brisanje nego zastita. > Ima par agencija koje se s tim bave, vrlo učinkovito to rješavaju, samo treba prijaviti/prijavljivati. Pa prijavljeno je.
2020 01 22
> Boston: > Da,nažalost kada se nekome javiš dobronamjerno,neki to krivo shvate.Umjesto zahvale još te napadnu ili se naljute.Ima nas svakakvih.Ja sam par puta slučajno našla identične slike na njuškalu koje su ukradene sa mk i obavjestila krpičarke.Bile su u šoku ali i zahvalne jer to nisu bili njihovi profili na njuškalu.Cijene su bile znatno veće nego na mk. Točno tako, u pravu si. Čak ne moraju zahvaljivati, ali ljudski je ako nešto vidimo da nije ok, javiti. Ima i onih koji ignoriraju, možda misle da želiš dokazati/pokazati kako sve znaš/vidš i sl. Ma to mi nije bitno, napravim ono što mislim da je ok, što bi i meni bilo drago ako netko vidi negdje da sam u naslovu krivo napisala, tipfeler, da mi javi, a posebno ako vidi da mi je netko maznuo fotke, a ne znam koja se i kakva osoba iza krađe skriva, još manje kakve su namjere iste.
2020 01 22
> gitadevi: > katarinamartina nema nikakav virus, ako idem u linkove koje je objavila vidim njenu robu i robu drugih krpičarki. > Naravno da mi ne možemo biti krivi ni za što, ali, akonisu naše fotke zaštićene od ovakvih upada, što je s našim inboxima? u njima ima podataka koji se mogu sasvim nebezazleno iskoristiti. Istina. U ono vrijeme kad su bile nestale slike pa se vratile, žalilo se na forumu par žena kako imaju profilnu sliku koja nije njihova. Bilo je i profilnih sa slikama nečijih računa, tj. očito screenshotova nečije uplate. Bili smo i upozoreni da lozinke promjenimo. Tako da nije mala stvar i očito dosta stvari mi zapravo i ne znamo što se izdogađalo. Možda bi najbolje bilo u nekoj suradnji odmah izmjeniti brojeve mobitela i nastaviti na drugi način sve dogovoriti i dovršiti suradnju. Tj.ne slati bilo kakve dokaze uplate i podatke putem poruka na ovoj stranici.
2020 01 22
Katarinamartina stavite link na te artikle koje ste vidili na navedenim stranicama, ja stvarno ne mogu nista pronac. Ne kazem da netko laze, nego me.zanima jer meni ne pronalazi nista. Ja sam imala problem sa pokusajem hakiranja google racuna nedavno, pa me ovo zivo zanima.
2020 01 22
Ovdje su prioritet brisanje pojedinih artikala,neispravni tagovi i slicno,a na ovo sto mjesecima netko salje poruke sa ko zna koliko profila o cijeni u eurima...ja dobivam bar dva put tjedno takav upit.i sad ovo..tipicno hr,bavimo se pizdarijama a ozbiljne situacije ko sisa
2020 01 22
> Lunass: > > gitadevi: > > katarinamartina nema nikakav virus, ako idem u linkove koje je objavila vidim njenu robu i robu drugih krpičarki. > > Naravno da mi ne možemo biti krivi ni za što, ali, akonisu naše fotke zaštićene od ovakvih upada, što je s našim inboxima? u njima ima podataka koji se mogu sasvim nebezazleno iskoristiti. > Istina. U ono vrijeme kad su bile nestale slike pa se vratile, žalilo se na forumu par žena kako imaju profilnu sliku koja nije njihova. Bilo je i profilnih sa slikama nečijih računa, tj. očito screenshotova nečije uplate. Bili smo i upozoreni da lozinke promjenimo. > Tako da nije mala stvar i očito dosta stvari mi zapravo i ne znamo što se izdogađalo. > Možda bi najbolje bilo u nekoj suradnji odmah izmjeniti brojeve mobitela i nastaviti na drugi način sve dogovoriti i dovršiti suradnju. Tj.ne slati bilo kakve dokaze uplate i podatke putem poruka na ovoj stranici. Tako je,promjenili smo lozinke i sta sad,bas nemam povjerenja
2020 01 22
> nefertiti111: > Katarinamartina stavite link na te artikle koje ste vidili na navedenim stranicama, ja stvarno ne mogu nista pronac. > Ne kazem da netko laze, nego me.zanima jer meni ne pronalazi nista. > Ja sam imala problem sa pokusajem hakiranja google racuna nedavno, pa me ovo zivo zanima. Stavila sam na onoj temi što nas je danas iživciralo, budem ponovo, samo trenutak da nekim slijedom pokušam, jer linkove kad stavim, neki u hipu nestanu, neki ne, pa sam napravila screenshotove.
2020 01 22
> sonja90: > Nagadjanja da su nakon slanja poruka u inbox ocekivali kako ce krpicarke poslati artikle te ce iste proslijediti ne stoje uopce jer nude sve moguce velicine. Ovo je klasicna kradja, uplata i neslanje..pojeo vuk magare. Ne, nije to baš tako kako misliš. Oni uz naše artikle nemaju opciju više brojeva, a niti opis artikla, očito im je bilo komplicirano prevoditi. Meni više djeluje kao da smo mi na njihovoj stranici objavili prodaju robe, kao što na MK objavljujemo. Klikni na svaki artikl pojedinačno pa ćeš se uvjeriti da otvara i druge artikle iste korisnice i u konačnici cijeli 'ormar'. 'Klasična krađa, uplata i neslanje..pojeo vuk magare.' Misliš? A što s onima koji su uplatili, ne nama naravno, nego tim fantomskim stranicama? Prijaviti će stranicu, a na istoj nije njihova, nego naša roba. MK ne odgovaraju za prevare, to svi znamo, ogradili su se kao i još puno sajtova čija je djelatnost ista kao MK. Objavi ukradenu robu, prevari, boli briga MK, oni nemaju nikakvu odgovornost. Nova stranica 'oblekica.eu', pogledaj mišljenje o istoj. Stranica visokog rizika. Zašto se oni vežu za povratne ocjene MK? Imaš više od 100 pozitivnih povratnih na MK, dobiješ nekakav status /pojma nemam, jer se tamo nisam registrirala/ Nije problem saznati tko se iza te stranice krije, tko je vlasnik, ali za razliku od njih, za MK znamo i tko su vlasnici i naziv kompanije i kome se možemo u slučaju bilo čega izravno obratiti. Svatko od nas može pomoći da se što više takvih stranica otkrije i prijavi, moramo i mi sami sebe zaštiti. Obratiti se Google-u, možda i Trustpilotu, Feefeu ili Sitejabberu ?!? za koji su mišljenja podijeljena, navodno su korumpirani, navodno, a po mišljenju korisnika njihovih usluga, velikih kompanija.
2020 01 22
> nefertiti111: > Katarinamartina stavite link na te artikle koje ste vidili na navedenim stranicama, ja stvarno ne mogu nista pronac. > Ne kazem da netko laze, nego me.zanima jer meni ne pronalazi nista. > Ja sam imala problem sa pokusajem hakiranja google racuna nedavno, pa me ovo zivo zanima. Uvijek, ako se logiram sa kompa, upišem svoj nick i uz njega moje krpice - katarinamartina moje krpice - Do sada nisam obraćala pažnju, a niti gledala, otvorilo mi MK i logirala sam se. Slučajno, zaista slučajno sam pogledala kompletnu 1. i 2. stranicu i vidjela sam neke čudne stranice u kojima je moj nickname. I tako sam počela, otvarala sve stranice, u startu su bile dvije - tri, danas gledam više od 10, a gotovo svi linkovi vode na STORESHR, ne svi. Ovo je bilo u početku. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c242dfe1c701fbc891eafb1f25600172.jpg)
2020 01 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d605434dbae27a488ab2463c5c6bffd5.jpg) Ovdje je samo haljina, nisam uspjela napraviti screen, niže su i ostali artikli, ali ne samo moji, nego i od drugih korisnica sa krpica.
2020 01 22