Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poruke za javljanje na mail

I mada su me u banci uvjeravali da nema šanse da netko digne lovu s računa preko broja žiro, ja sam iskreno usrana. Imam osjećaj da je to neka uigrana ekipa
2020 01 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/36db85ccddac712fffa2cd98e511af63.jpg) [email protected] Meni je takodjer stigla poruka, odgovorila sam preko maila i kad mi je stigao odgovor gdje trazi podatke postalo mi je sumnjivo. Onda sam na ovom forumu potrazila temu, i evo vidim da nisam prva
2020 01 29
Ja nisam skužila koje točno podatke traži i budala, poslala joj br žiro računa! Zadnji mail sinoć bio je, navodno proslijeđeno od PayPala-da u što kraćem roku pošaljem svotu koju jed otična 'upkatila' kod njih jer ću inače biti PROCESUIRANA!!! Na dnu stranice slika žene koju odvodi FBI! Zaprijetlla sam joj da ću otić na policiju, još nije bilo odgovora ali bojim se da je to neka ekipa a ne samo 1 osoba
2020 01 29
Nikakav novac nije sjeo na moj račun, znam jer sam zbog toga bila u banci u strahu da mi ne skine s njega sve šta imam. Nikad više neću kupovat ni pridavat preko neta, to znam
2020 01 29
Na takve poruke nemojte odgovarati oni jednostavno traze naivne osobe koje ce im poslati stvari na zalost bilo je i takvih poruke takve dolaze svaki dan sa puno profila kako dođe poruka,obrisete i tjt na zalost kak ih se blokira,tako oni novi profil otvore
2020 01 29
Postoji li neki način da ju se prijavi, i ne mislim ovdje na Krpicama, nego nekoj višoj insranci, imamo li mi u državi neku službu tipa Društvo za zaštitu potrošača ili nešto slično? Ja bi ju osobno prijavila onom istom FBI-ju kojim mi je prijetila, ali nažalost, naše službe nisu tako ažurne😁
2020 01 29
Ne biste vjerovali, ova vrsta prevare je očito postala jako popularna. Upisala sam maloprije u tražilicu 'paypal prijeti' i piše bar 15-ak ljudi kako su na Njuškalu dobivali mailove s raznih strana Europe s identičnim porukama da uplate na paypal račune a ako odustanu počnu prijetnje tipa one da će ih FBI progonit i slične bolesnoće. Bojim se da je internet postao savršeno mjesto za one koji se žele na lak način dokopat tuđe love. Tužno, ali eto, istinito
2020 01 29
Promijenite lozinke.
2020 01 30
Koje lozinke?
2020 01 30
> leutmali: > Koje lozinke? Lozinku koju koristite za ulazak u krpice promjenite ju
2020 01 31
Ok, hvala
2020 02 01
> leutmali: > O bože, znači ja sam jedina budala koja joj je poslala br žiro računa... Ali nakon toga mi je poslala hrpu mailova da je ona uplatila 55 eura shippinga i da sad ja na toj istoj stranici-paysend, pošaljem taj iznos ( za cipele od 100 kn!!!) pa će oni meni odmah uplatit na žiro. Šta da vam kažem kad sam od straha da mi ne hakira račun danas u banci napravila novi i prebacila svu lovu tamo! > I da-zadnji mail-PRIJETI MI FBI-em, poslala fotku žene koju FBI vodi u zatvor!!! Halo? Sad mi je lakše ali ne znam da li da očekujem i kakve gore prijetnje I ja sam nazalost nasjela na te prijetnje. Jesi li poduzela nesto? Isla u banku, prijavila nekako?
2020 02 11
1 2