Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tamara Hudorović

Pozdrav, s obzirom da su se u prošloj temi o profilu Analanaana spominjali određeni privatni podaci nekih djevojaka, radim novu temu. Ovdje možete pisati sve što znate o dotičnoj Tamari Hudurović, a javljeno mi je da je opet otvorila profil... također ako naletite na neki koji vam se čini sumnjiv ili u kojem ste naišli to ime slobodno ovdje objavite kako biste upozorile ostale cure...
2020 01 28
Navodno je ova cura favorito123, blokirana je nakon sto je prevarila mene i jos par cura. Uzela je moje podatke i dala drugoj curi da uplati, ja naravno nista nisam posumnjala jer je sve bilo brzo i poslala sam patike cim je uplata prosla. Ja sam poslala na Maja C., u Ogulin, putem Tiska! I sada trenutacno ne znam sto da radim. Prevarene smo i djevojka koja je uplatila i ja, najispravnije bi bilo vratiti curi novce, ali onda ja ostajem i bez novaca i patika. ☹
2020 04 20
Još jedna prevarena. Ja sam uplatila na ime od jedne Karle B. Ne ću napisati puno prezime jer mislim da je od te cure nešto kupovala i nije kriva ništa. Sudeći po drugim porukama, tako je varala. Tamara živi u Josipdolu.
2020 04 20
Da, Tamara Hudorović, Senjska 3, Jospidol. Na FB ima profil Zara Zara. Ovo je za policiju! Ne samo da krade novce i stvari, preuzima identiteu! u 7dana prevarila nas je 5 cura! Bog za koliko cur je prevarila i necemo ni znat! Ovo na slici je ona. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/df6402bcf0527145e49ddee058e060ed.jpg)
2020 04 21
Evo ja sam Maja C.jos jedna prevarena od Tamare Hudurovic! Ja uplatila novce,’ roba ne postoji. Koristila je moje ime i prezime za svoje prevare! Molim cure da se jave svr koje su prevarene!
2020 04 25
Lijep pozdrav svima, prvi put se javljam ovako na krpicama pa nemojte zamjeriti ako sam se krivo "prijavila". Javila mi se korisnica za kupnju Zara traperica, nista ne bi bilo sumnjivo da nisam isla pretrazivati forum nakon njezine jucerasnje poruke, a ta je da ce meni druga osoba uplatit novce od artikla koje je kupila od te korisnice da se ona ne zeza uplatama te ce ona meni dostavit potvrdu o poslanom paketu. I tako sam dosla do adrese koju mi je dala za poslati paket, a ta je Senjska 3, Josipdol, vec poznata. Korisnica ima moje podatke jel je rekla da kupuje artikl, cekala sam da uplati, nisam poslala traperice, jel naravno nije bilo tesko ustanoviti da nesto nije u redu. Ima 0 komentara, a s druge strane htjela sam bit korektna, al oprezna po pitanju toga. Malo se jesam zeznula jel sad dala prva podatke za uplatu umjesto da sam zatrazila suprotno. Na moj upit zasto ne odgovara od jucer kad sam napisala da ne pristajem na takav nacin, javila se danas i napisala da za sad odustaje, pa mozda ce sutra uplatit itd.... nema veze s vezom. Vidim da se ovdje takoder, navodi i krada identiteta. Trenutno mogu pretpostaviti na temelju pronadenog da je prijevara u igri i doticna osoba. Da li da odmah po Vama izadem s podatcima, profilom korisnice i njenim osobnim podatcima jel je drugo ime? Ne bi htjela da ako je tocno nekog prevari s tog profila il kako vidim moze identitet, u slucaju moj uzet?????? Hvala
2020 06 24
Mene je isto uplela u svoje prevare. Vršila sam joj uslugu kupnje. Ima više profila ovdje i na faceu.
2020 06 25
PREVARA-DAVID FRANJKOVIC-JADOGICA BOBICA, O korisnicima stranice mojekrpice.hr - mojekrpice.hr forum https://mojekrpice.hr/forum/t/269430/prevara-david-franjkovic-jadogica-bobica
2020 10 12
Pozdrav cure . Sve koje ste prevarene javite mi se u inbox jer i mene prevarila sa par cura ali mi uspijele rijesit povrat novaca . Za sada mi se javile 2 cure . Hvala ...
2020 10 13
> sunce86: > Još jedna prevarena. Ja sam uplatila na ime od jedne Karle B. Ne ću napisati puno prezime jer mislim da je od te cure nešto kupovala i nije kriva ništa. Sudeći po drugim porukama, tako je varala. Tamara živi u Josipdolu. Tamara živi u Plaškom sa mamom, na adresi Josipdol joj je muž.
2020 10 13
> d.subot: > > sunce86: > > Još jedna prevarena. Ja sam uplatila na ime od jedne Karle B. Ne ću napisati puno prezime jer mislim da je od te cure nešto kupovala i nije kriva ništa. Sudeći po drugim porukama, tako je varala. Tamara živi u Josipdolu. > Tamara živi u Plaškom sa mamom, na adresi Josipdol joj je muž. Tako je . Živi u Plaškome . Pitanje dal joj taj u Josipdolu uopce i muz .
2020 10 13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/68bec02a4ac9b7c73e9643c00be35419.jpg) Slika sa fba prije nekoliko dana .
2020 10 13
Cure moje, šta tek sada radi! Profil je Andreuška! Prodavala je Guess tenisice. Ja ih platila, naravno nikad vise ss nije javila. Javno sestrična napise na fb grupu šta se dogodilo. Zove mene čovjek sav u šoku zašto ih prozivam, vlasnici su kozmetičke firme. Kakva ludost. Ona je od njih naručila kozmetiku, rekla da će uplatiti prijateljica, ja ne znajući da je firma njima uplaćujem iznos. Ona dobiva kozmetiku, ja ne dobijem tenisice. STRAŠNO!
2021 01 14
> Tilla995: > Cure moje, šta tek sada radi! > Profil je Andreuška! Prodavala je Guess tenisice. Ja ih platila, naravno nikad vise ss nije javila. Javno sestrična napise na fb grupu šta se dogodilo. Zove mene čovjek sav u šoku zašto ih prozivam, vlasnici su kozmetičke firme. Kakva ludost. Ona je od njih naručila kozmetiku, rekla da će uplatiti prijateljica, ja ne znajući da je firma njima uplaćujem iznos. Ona dobiva kozmetiku, ja ne dobijem tenisice. STRAŠNO! JAVITE SE U INBOX
2021 01 14
> DANCIKAhalambek: > > Tilla995: > > Cure moje, šta tek sada radi! > > Profil je Andreuška! Prodavala je Guess tenisice. Ja ih platila, naravno nikad vise ss nije javila. Javno sestrična napise na fb grupu šta se dogodilo. Zove mene čovjek sav u šoku zašto ih prozivam, vlasnici su kozmetičke firme. Kakva ludost. Ona je od njih naručila kozmetiku, rekla da će uplatiti prijateljica, ja ne znajući da je firma njima uplaćujem iznos. Ona dobiva kozmetiku, ja ne dobijem tenisice. STRAŠNO! > JAVITE SE U INBOX I dajte link OPET LAZNOG PROFILA .
2021 01 14