Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar je tako teško dati ocjenu?

Ova tema je vjerojatno do sad već bila, no kako nisam čest gost foruma molim da mi oprostite ako je ponavljam. Nije mi jasno zašto neki korisnici ovoga portala, nakon što je transakcija uspješno dovršena, i nakon što su kupili/prodali svoje krpice i sve prošlo u redu - zašto im je tako teško dati pozitivnu ocjenu? Posebno u situaciji kada im druga strana dade svoju. Znam da se nitko ne može prisiliti na ocjenjivanje, ali mislim da je to dio nekog, ajmo reć, bontona. I da uskraćivanje ocjene predstavlja određeni vid nekulture. Ako je druga strana bila fer i korektna, ako si zadovoljan sa suradnjom, onda je, valjda, pozitivna ocjena taj minimum zahvalnosti koji možeš pokazati. Vrijedi kako za kupce tako i za prodavače.
2020 02 05
To se i ja pitam uvijek,zasto je tesko ostaviti povratnu ocijenu svaki tjedan skoro imam 2-3 takvih koji ne ostave povratnu zasto,ne znam a da cu nekoga moliti,necu neki se jave da su preuzeli,kao sve super,hvala,nista povratna neki se uopce ne jave,ni to mi nije jasno da je toliko tesko izdvojit 2 min vremena i zavrsit normalno suradnju
2020 02 05
To ti je kao i u svemu u životu. Ako je netko neodgovoran, šlampav u svemu ostalome neće ni ovdje odraditi korektno. Mene više od toga iznervira kada meni kao kupcu, koja sam svoj dio posla odradila samom uplatom, povratnu daju tek kad ja njima ostavim za određenu stvar.
2020 02 05
Nekome se neda,a netko ide napravit profil samo da bi zakeljio meni negativnu bez ikakve suradnje. Isto tako vise puta nakon kupnje,prodaje bila sam ostavila komentar,a one meni nisu, al dobro ljudi izgleda skroz zaborave na to,nebitno im je,ali zapravo to je kljucno na krpicama jer jedino tako mozemo si procijenit zelimo li s nekim suradjivati posto svaki dan ima prevara,natezanja,laznih profila,prijetnji..... Tako da cure drage,nek nam nebude tesko ostavit povratne info
2020 02 05