Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Reklamacija nakon skoro mjesec dana

https://mojekrpice.hr/goranka10-97450 Pozdrav cure,imam problem. Sa gospodom sam se nasla 13.01. i prodala joj my burberry parfem. Danas 05.02. ona javlja kako parfem nije original i da ga je sad tek koristila. Kako znam sto prodajem i odakle dolazi znam da to apsolutno nije istina. Savjetujte me sto napravit jer nisam pametna,nije problem napravit povrat,ali nakon toliko vremena stvarno mislim da nije uredu. 🙄
2020 02 05
AKo ste sigurni da ste prodali original, onda nemojte ni razmišljati o povratu.
2020 02 05
Uostalom, žena već ima jednu negativnu zbog posve identičnog scenarija.
2020 02 05
> matera1985: > AKo ste sigurni da ste prodali original, onda nemojte ni razmišljati o povratu. Apsolutnooo sigurna
2020 02 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6e0a462aba0c2159677be6a02ba6862e.jpg)
2020 02 05
Dakle, dva puta joj se dogodi da ne proba parfem mjesec dana............ :s
2020 02 05
Dakle, ako sam dobro shvatila, izvrsili ste primopredaju? I ona ga ni tad a ni skoro mjesec dana nakon nije ni taknula? 😂
2020 02 05
Tako je,nasle smo se 13.01.,poslala sam joj link teme tako da cekam da se javi 🤷
2020 02 05
Ni slučajno vraćati novce!
2020 02 05
> medozg: > Tako je,nasle smo se 13.01.,poslala sam joj link teme tako da cekam da se javi 🤷 Mogla je čekati još godinu dana😭 Nikakav povrat jer dotičnoj je to očito način ponašanja....vjerojatno usfalilo novaca pa bi sad povrat ,a i pitanje šta bi Vam vratila. Bio je slučaj da se tako tvrdilo pa se pri povratu pokušao vratiti drugi Chloe kupljen vjerojatno kod vrsnih trgovaca na Glavnom kolodvoru... Osim toga Vaši parfemi su original!!!!!!
2020 02 05
> Frankolina0211: > > medozg: > > Tako je,nasle smo se 13.01.,poslala sam joj link teme tako da cekam da se javi 🤷 > Mogla je čekati još godinu dana😭 > Nikakav povrat jer dotičnoj je to očito način ponašanja....vjerojatno usfalilo novaca pa bi sad povrat ,a i pitanje šta bi Vam vratila. > Bio je slučaj da se tako tvrdilo pa se pri povratu pokušao vratiti drugi Chloe kupljen vjerojatno kod vrsnih trgovaca na Glavnom kolodvoru... > Osim toga Vaši parfemi su original!!!!!! Pa iskreno to me najvise strah,inace cuvam sve slike dok ne dobijem odgovor da je sve ok,s obzirom da je proslo toliko vremena ja sam slike izbrisala. I kako da ja sad znam da je to taj parfem 🤔
2020 02 05
Ako je nas 91 napisala sve super i sad se baš našla ona koja je vraćala na isti način parfem tvrditi da ne valja... Nek proba otići u Douglas tako fantazirati🙉
2020 02 05
Ma kakav povrat u ovom slučaju... To žena kupi pa se izdovolji nakon 2-3 tjedna, traži povrat i kupi drugi... 😂
2020 02 05
Meni se isto ne svidja vise parfem kupljen ovdje prije cca 4mj. Ups ovaj, ma cini mi se fake! Mogu vratit 😇? 🤭
2020 02 05
Jos sam se upravo ove situacije bojala zbog te negativne,al reko mozda stvarno nije bio original pa je on krivo skuzila,neznam... Jos sam joj ostavila pozitivnu ocjenu,ona naravno nije nista,da ju promjenim ili?
2020 02 05
1 2 3 4