Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Narudzba vracena prodavatelju

Narucila sam prosli tjedan haljinu iz butika Antonija. Navela sve trazene podatke ,izmedu ostaloga i br mobitela. Jucer dobijem od butika povratni mail kako im je vracena posiljka zbog nedovoljne adrese, navodni troskovi povrata posiljke su 75 kn. Paket je poslqn putem Hrvatske pošte. Povratno sam im odgovorila kako je adresa ispravna,te da me nitko nije kontaktirao u vezi posiljke (cemu br mobitela ako ne zbog dostave). Od jucer cekam od njih povratnu info, dotad me zanima ako je netko narucivao sa sl stranica koje salju pakete postom imao slicnu situaciju. Neznam daljni razvoj .
2020 02 06
vjerojatno su slali hp expresom ako je navedeno da se plaća pouzećem onda pošta naplati dvije poštarine pri vraćanju pošiljke meni se to dogodilo par puta kad cure nisu preuzele pošiljke
2020 02 06
> glitterica: > Narucila sam prosli tjedan haljinu iz butika Antonija. Navela sve trazene podatke ,izmedu ostaloga i br mobitela. Jucer dobijem od butika povratni mail kako im je vracena posiljka zbog nedovoljne adrese, navodni troskovi povrata posiljke su 75 kn. Paket je poslqn putem Hrvatske pošte. Povratno sam im odgovorila kako je adresa ispravna,te da me nitko nije kontaktirao u vezi posiljke (cemu br mobitela ako ne zbog dostave). Od jucer cekam od njih povratnu info, dotad me zanima ako je netko narucivao sa sl stranica koje salju pakete postom imao slicnu situaciju. Neznam daljni razvoj . Imala sam istu situaciju prosle godine. Narucila sam posteljinu sa posteljina.hr, to jutro kad mi je trebala stici, bila sam kuci, ali postar nije dosao. Moj kontakt je bio na paketu, nitko me nije nazvao, niti mi je ikakva obavijest ostavljena u postanskom sanducicu. Nakon par dana su me nazvali iz posteljina.hr i rekli da im se paket vratio, u posti su naveli da je primatelj odbio preuzimanje. Rekla sam im sto se dogodilo, pitali su zelim li da opet posalju, to sam odbila, jer nisam htjela da mi opet salju postom. Oni su platili duplu postarinu , ja posteljinu nisam dobila. A jedini krivac je postar koji mi je to trebao dostaviti. Tako da mislim vi s tim vise nemate nista. S obzirom na to da ste im objasnili sto se dogodilo, vi i posiljatelj eventualno mozete poslati prigovor posti i objasniti sto se dogodilo, mada sumnjam da ce im posta vratiti novce za postarinu. Inace, imala sam jos losih iskustava s postom, ovo ljeto sam cekala paket s asosa, isto nikako da stigne, kad sam pogledala status posiljke, stalo je da je dostava pokusana, a opet me nitko nije kontaktirao niti ostavio obavijest o pokusanoj dostavi. Tako da sad izbjegavam shopove koji salju preko poste.
2020 02 06
Ista situacija i kod mene danas, vratio mi se paket koji sam poslala pouzecem i morala platit 92kn za duplu postarinu.. na kutiji pise da je kupac obavjesten i da 5 dana nije preuzeo, uslikam joj i javim a njoj postar nije ni bio niti je dobila obavjest, jos se ona meni htjela javit da vidi jesam li poslala uopce.. tak da ima tih slucajeva sve vise u zadnje vrijeme, postari pobenavili 🙄
2020 02 06
Hvala cure, malo mi je glupo to sto me ni iz butika nisu nazvali. Samo poslati mail sa "dugovanjem" zbog neisporucenog paketa mi je neprofesionalno. Cekam jos uvijek njihov povratni info. Ovo mi je definitivno pouka za ubuduce. Ukoliko posta dostavlja pakete odustajem od kupnje
2020 02 06
> glitterica: > Hvala cure, > malo mi je glupo to sto me ni iz butika nisu nazvali. Samo poslati mail sa "dugovanjem" zbog neisporucenog paketa mi je neprofesionalno. Cekam jos uvijek njihov povratni info. Ovo mi je definitivno pouka za ubuduce. Ukoliko posta dostavlja pakete odustajem od kupnje Nikad nisam nista od njih narucila, a htjela sam, medutim, na niti jedan moj upit nisu nikada odgovorili. Pa kontam ako posluju na tako "profesionalan" nacin, bolje da zaobidem.
2020 02 06
A dobro, sigurna sam da ima dosta takvih pametnica koje namjerno ne podignu paket pa onda oni iz butika plaćaju sve. Nisu mogli znati kakva je situacija, ja njih potpuno shvacam. To treba rijesavati sa postom jer su oni jedini krivci. 😏 > glitterica: > Hvala cure, > malo mi je glupo to sto me ni iz butika nisu nazvali. Samo poslati mail sa "dugovanjem" zbog neisporucenog paketa mi je neprofesionalno. Cekam jos uvijek njihov povratni info. Ovo mi je definitivno pouka za ubuduce. Ukoliko posta dostavlja pakete odustajem od kupnje
2020 02 06
> Bunny93: > Ista situacija i kod mene danas, vratio mi se paket koji sam poslala pouzecem i morala platit 92kn za duplu postarinu.. na kutiji pise da je kupac obavjesten i da 5 dana nije preuzeo, uslikam joj i javim a njoj postar nije ni bio niti je dobila obavjest, jos se ona meni htjela javit da vidi jesam li poslala uopce.. tak da ima tih slucajeva sve vise u zadnje vrijeme, postari pobenavili 🙄 trebali ste čim ste poslali slikati potvrdu da si ona prati paket, ovako nije nikako mogla znati, ako nije bilo ni javljeno da je poslano. glitterica, mislim da vas nemaju pravo tražiti to "dugovanje", nije vaša greška, a oni kao pošiljatelj moraju pisati prigovor pošti. također ne naručujem sa stranica koje šalju HP-om, grozni su
2020 02 06
Zamisli da vi platite dugovanje zbog neurucene posiljke hahaha :) Nemojte bit naivni. Ja sam od njih samo jednom narucila neku vestu kaputic nesto izmedu..kao univerzalno je..ja kazem da sam S-M ..to je to..pasat ce sigurno(opcenito bi ukinula te uni vel )400 kn+ dostava.. stigo kaput za medu od 300 kila.. ogroman..i cudom se cude kako pa model sa slike je xs eto vidite kako njoj stoji..povrat ni cut. Tak da 400 kn u vjetar. Za sve na sto vas netko obavezuje samo trazite po kojem zakonu i clanku ste duzni to i to..ovo nikako nemojte platiti.
2020 02 07
Pošta je u zadnje vrijeme postala katastrofa, mada i dalje uzimam pakete preko njih. Zadnjih mjesec dana gotovo za svaki paket moram sama ići u poštu jer su se gospoda uljenila pa im se neda niti dostaviti niti doći pustiti obavijest za preuzimanje. Što bi da ne mogu pratiti pošiljku putem neta? Ne znam... Ali žalbe u zadnje vrijeme su sve veće, imaju li ti poštari kakav štrajk za koji nitko nema pojma ili jednostavno cijela pošta može otići u povijest s ovakvim načinom poslovanja pitanje je, ali da su prestali obavljati svoj posao- oh itekako jesu.
2020 02 08
I dalje nema odgovora od strane butika. Mah neznam tko je nekorektniji . Oni ili posta.
2020 02 08
To vam je sve do poštara po mom mišljenju, ja sam trenutno u procesu znači pritužbe, tužbe, za pakete ne dobivam obavijesti, par puta sam platila "ležarinu" za paket koji nisam ni znala da je tamo, nego ono odem u poštu pa pitam ima li šta na moje ime, jer pretpostavim da bi trebalo doći, što se tiče pošte i poštara kod nas živi užas, i nekad stvarno neznam kako postupiti s njima, jezikova juha, tužba ili šta već, ni nakon jezikove juhe nije bilo pomoći pa sam ostavila pritužbe, ako se nastavi nemar I ovakvo ponašanje idem na tužbu,
2020 02 08
Pozdrav! Da se pridružim. Ne znam što se događa, ali očito pošta štedi na papiru. Nikome više ne dolaze obavijesti za pošiljke. Proučila sam, ništa ne piše o nekom novom zakonu ili načinu poslovanja. Ali, očito da se događa neki nekontrolirani bojkot poštara, pod izgovorom na pošiljke iz Kine. Dobro im došlo, da si još više olakšaju, pa da još manje rade nego inače. Moje pošiljke nisu iz Kine, ali nema veze, dok god oni imaju poštedu od rada 😣
2020 02 09
Ni moje pošiljke nisu iz kine, većina je tu s krpica, uvjek šaljem preporučeno sreća imam broj za praćenje, Al kad mi netko šalje i nemam broj za praćenje ne dođe mi nikakva obavijest, užasni su, I kad imam broj a ne provjerim odmah jer nisam u mogućnosti isto ne donese, jutros he bio poštar donio mi neko rjesenje naravno nema potvrde za paket, a imam dva broja za praćenje na kojima kad provjerim piše da je u PU, znači paketi su u pošti, danas popodne ih pokupim svakako Al ono, užas
2020 02 10
Nisu sve poste takve...izgleda ja imam najbolju postaricu..ona me za svaki paket koji treba doci dignuti osobno zove na mobitel da kaze da me paket ceka..😊😊
2020 02 10
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija