Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Polaganje vozačkog u trudnoći

Bok, zanima me jel neka od vas polagala u trudnoći i kakva su vam bila iskustva?
2020 02 13
Nisam polagala, ali sam vozila auto do poroda. Ako se osjećate dobro zašto ne? :)
2020 02 13
Ja bih vam savjetovala da odgodite vozački nakon poroda. Jer nije isto raditi neke stvari koje su rutina i polagati i učiti nešto novo što bi moglo biti stresno. Vozački neće pobjeći, stigne se sve i nakon poroda. Uživajte u trudnoći i opustite se.
2020 02 13
Za sad se super osjećam i nekako mislim da bi mogla ali nisam onak 100% sigurna... U biti ne znam jel postoji uopće neka zapreka za trudnice što se toga tiče ili sve zavisi od osobe do osobe...Nemam nikakvih tegoba zasad pa mislim možda bolje što prije nego da moram na ispit s trbuhom do zuba 😁
2020 02 13
Mislim da nema zapreka što se tiče škole i slično. Ali je meni to bilo užasno stresno iskustvo. Poslije svakog sata sam bila na rubu suza. Em mi nije najbolje išlo, em je instruktor bio bože sačuvaj. To iskustvo ne bih voljela priuštiti nerođenoj bebi Ako imate neko iskustvo i znate da će instruktor biti ok - zašto ne. Ukoliko vam se sprema potpuno nešto novo kao meni, ne preporučam nikako
2020 02 13
Ja ne bih preporucila.. ipak su tu hormoni i nazalost s trudnocom se nikad ne zna. Ja sam imala laganu prometnu u pocetku, nakkn toga sam se prepala vise voziti. A takoder sam imala problema sa tlakom koji se javio u trudnoci, a nikad prije problema s njime... trnule su mi ruke i noge, oticala jako. Zbog svega toga se nisam osjecala sigurno sjesti za volan, a prije toga sam vozila 10 godina. Ne kazem da ce vama biti tako , ali samo zelim reci kako su simptomi u trudnoci nepredvidivi.. i da, povraca se kao u prva 3 mjeseca. Ja sam povracala u cervrtom samo.. tako da, sve ce vam biti novo sto se voznje tice, bit ce stresa sigurno... a plus trudnoca, hormoni i svasta nesto.. bolje odgoditi po meni. A ako se odlucite, sretnu i sigurnu voznju zelim :)
2020 02 13
Ne znam što očekivati ako krenem, još nemam mučnine, jer je trudnoća tek u samom početku... Još ću dobro razmisliti.. hvala vam na savjetima i što ste podijelile svoje iskustvo :)
2020 02 13
> sandey: > Ne znam što očekivati ako krenem, još nemam mučnine, jer je trudnoća tek u samom početku... Još ću dobro razmisliti.. hvala vam na savjetima i što ste podijelile svoje iskustvo :) Vidjela sam vam na profilu da dijelite kupone za H&m, piše da vrijede do 29.2., ali pitala sam jednom i nemaju rok do kad traju. Prihvatit će vam i te ako vam prođe datum, možda samo da se pravite blesavi i ništa ne spominjete nego samo date taj istekl. Tako da ih slobodno čuvate za stvari za bebicu, mogu se kombinirati i sa sniženim stvarima
2020 02 13
Kad sam ja isla na ispit iz voznje i trudnica je polagala. Osobno sam dan prije poroda vozila,doduse zadnjih tjedan dana jedva ulazila i izlazila iz auta,ali mogla sam. Ono sto bi vam preporucila je da apsolutno slusate sebe i svoje tijelo. Ja sam svoje dijete prvi put na kratko cucanje ostavila sa nekih 8mjeseci bas mi je to bilo grozno(sad nije 🤣🤣🤣) tako da ja moram birat u trudnoci ili poslje,definitivno bi odabrala u trudnoci,ali nismo svi isti. Dobrooo razmislite jer vrijeme nemozemo vratit,nije to bas laka odluka 🍀,sretno 😘❤️
2020 02 13