Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Info o korisnici na portalu

Pozdrav! Molila bih ako itko poznaje korisnicu na ovom portalu pod username JoleeB da joj ako je ikako moguće javi da se ulogira i odgovori na poruke, zadnja aktivnost prije 29 dana, a frendica i ja bi kupile neke njene stvari objavljene na profilu. Hvala :)
2020 02 28
Ja bi se na vašem mjestu javila dvjema osobama koje su joj ostavile povratne možda imaju neke njene podatke pa je mozete pronaci na fejsu ili mozda imaju broj mobitela ili slicno! sretno!
2020 02 28
> aantonija123: > Pozdrav! Molila bih ako itko poznaje korisnicu na ovom portalu pod username JoleeB da joj ako je ikako moguće javi da se ulogira i odgovori na poruke, zadnja aktivnost prije 29 dana, a frendica i ja bi kupile neke njene stvari objavljene na profilu. Hvala :) Zamolite cure koje su s njom imale suradnju, da joj puste sms na mobitel, a ne da vama daju njezin broj, to ne bi bilo ok.
2020 02 28
a rekle su da su s njom sve rješavale preko mojih krpica
2020 02 29
Mozda korisnica jednostavno vise ne koristi MK... :/ Povratna zadnja u 11 mj i vise nema prijava
2020 02 29