Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Zlocesta perilica

Pozdrav! Imam problem sa perilicom koja je nakon 10 god.mirnog i tihog rada od neki dan pocela buciti i skakati (Gorenje).Zanima me sto je razlog promjene ponasanja,netko zna?Inace,opere dobro kao i uvijek,punim ju jednako.Hvala unaprijed!
2020 03 02
Najvjerojatnije je lezaj otisao zbog toga buci nije to nekakav veliki i skupi kvar imala sam taj problem s perilicom zvucala je kao da teretni vlak ide prilikom centrifuge
2020 03 02
Mojima otišao ležaj. Kaže majstor oko tisuću kuna popravak. Moji su odlučili kupiti novu kad ova totalno ode
2020 03 02
Mojoj staroj Bosch perilici je također otišao ležaj. Platila sam novi ležaj 800 kn i perilica može raditi idućih 10 godina. Kod novih modela perilica ležajevi se ne mogu promijeniti, jer imaju nove tipove ležajeva koji su u jednom komadu sa bubnjem. Izmjena cijelog bubnja je skupa, tako da se više isplati kupiti novu perilicu. Eto, kako nas prisiljavaju da kupujemo nove perilice svakih nekoliko godina. >:(
2020 03 03
U ovom slucaju se radi o perilici staroj 10 g znaci garanciju vise nema otici pitati koliko bi lazaj kostao i ako imate nekog sposobnog u obitelji da to promjeni ili od susjeda uvijek se netko u nesto razumije cim se serviser zove naplati dolazak,pa po satu radi vjerojatno i zrak naplati koji udise zato to tako skupo ispadne mi sami kupili lezaj.susjed promjenio i eto radi ko nova a nije nikakav novi model perilice također se radilo o perilici gorenje a imamo i staru i novu perilicu
2020 03 03
Cure,bile ste u pravu.Lezajevi,amortizeri i krpanje bubnja,500 kn.Hvala vam :)
2020 03 05