Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Makeup kistovi-preporuka

Ma ne treba mi nesto tako skupo jer se fakat rijetko sminkam i treba mi nesto sto nije totalno sranje, da je donekle kvalitetno i samo osnovni kistovi za do 100kn. Vise od toga nebi ulagala u to
2020 03 06
> Chinchilla: > Ma ne treba mi nesto tako skupo jer se fakat rijetko sminkam i treba mi nesto sto nije totalno sranje, da je donekle kvalitetno i samo osnovni kistovi za do 100kn. Vise od toga nebi ulagala u to Vidjela sam na instagramu stranicu honeybunny imaju povoljne kistove i čini mi se da su kao sa Pink Pande ali povoljniji.
2020 03 06
> InesLagancic: > > Chinchilla: > > Ma ne treba mi nesto tako skupo jer se fakat rijetko sminkam i treba mi nesto sto nije totalno sranje, da je donekle kvalitetno i samo osnovni kistovi za do 100kn. Vise od toga nebi ulagala u to > Vidjela sam na instagramu stranicu honeybunny imaju povoljne kistove i čini mi se da su kao sa Pink Pande ali povoljniji. Hvala, skicnut cu :)
2020 03 06
Ja ne bih preporucila Noelle, jesu ok, ali drske su uzasno nekvalitetne. Skinula mi se boja s njih nakon par mjeseci, a onda nakon toga se i raspala drska... Dlaka je super i nakon puno pranja, ali za tu cijenu ne zelim raspadanje... Preporucila bih Zoevu, pogledajte u Douglasu 😊
2020 03 06
A sto koristis, odnosno trebas li kist za highlighter, za konturiranje, za puder u prahu/kamenu? Jer ako ne koristis za tekuci puder, ne koristis za highlighter i konturiranje znaci da trebas za rumenilo i sjenilo.. U tom slucaju najbolje 2 pojedinacna kupis Noelle, recimo ja bih uzela za rumenilo i blendanje sjenila jer snjim mozes i nanositi (obzirom da ne koristis 5nijansi odjendom, to pretpostavljam jer se ne sminkas precesto), i ako trebas za popunjavanje obrva dodas jos Essence za obrve recimo i to je oko 100kn... Bolje je kupiti 2-3 postena kista nego losiji set u kojem ces tek 2 kista koristiti. Mislim ima njih koliko hoces, ali ovisi za sto ti treba..ako su 2-4komada bolje pojedinacno kvalitetnije.
2020 03 06
> sonja90: > A sto koristis, odnosno trebas li kist za highlighter, za konturiranje, za puder u prahu/kamenu? > Jer ako ne koristis za tekuci puder, ne koristis za highlighter i konturiranje znaci da trebas za rumenilo i sjenilo.. U tom slucaju najbolje 2 pojedinacna kupis Noelle, recimo ja bih uzela za rumenilo i blendanje sjenila jer snjim mozes i nanositi (obzirom da ne koristis 5nijansi odjendom, to pretpostavljam jer se ne sminkas precesto), i ako trebas za popunjavanje obrva dodas jos Essence za obrve recimo i to je oko 100kn... Bolje je kupiti 2-3 postena kista nego losiji set u kojem ces tek 2 kista koristiti. > Mislim ima njih koliko hoces, ali ovisi za sto ti treba..ako su 2-4komada bolje pojedinacno kvalitetnije. Da, skroz si u pravu. Koristim i tekuci puder ali ionako ga nanosim sa spuzvicom i onom cetkicom zlicom. Znaci koristim samo puder, nekad sjenilo, rumenilo i to je to. Ma da, vjerojatno pola seta na kraju ni nebi koristila
2020 03 06
> Chinchilla: > > sonja90: > > > Da, skroz si u pravu. Koristim i tekuci puder ali ionako ga nanosim sa spuzvicom i onom cetkicom zlicom. > Znaci koristim samo puder, nekad sjenilo, rumenilo i to je to. > Ma da, vjerojatno pola seta na kraju ni nebi koristila Sminkam se svakodnevno, imam kistova, ali sam shvatila da najvise koristim 3-5. Neophodni su mi za rumenilo, highlighter i obrve, bez toga ne idem. I jos ponekad 1-2 za sjenilo, ne stavljam ga svaki dan, preferiram samo eyeliner. Kad stavljam sjenilo volim prirodnije za svaki dan i onda uglavnom kistom za blendanje stavim sjenila neke svjetlije smedje-nude koja ne traze puno blendanja i lakse se stope sa kožom pa mi je on bas super za taj neki prirodni njezniji look..hocu reci mogu se posluziti i samo sa jednim. A tekuci puder nanosim prstima ili eventualno spuzvicom, korektor isto tapkanjem, a u kamenu/prahu rijetko stavim.. Tako da sam shvatila da mi ostatak kistova stoji vecinom, a gotovo svaki set ima 1 ili vise kistova koje skoro uopce ne trebam.. Pa sada kupim posebno po potrebi. I kist za obrve.. pa od jeftinijih do bitno skupljih svi tak-tak.. Pa sam si nasla drugi kist koji je za eyeliner i savrseno radi posao popunjavanja obrva. Eto, i snalazim se, nekima ce to biti cudno,no dobro. Pa eto, prema tome, pretpostavljam, da ne trebas brdo kistova i mozes proci povoljnije a da budes zadovoljna onim sto naprave. Sretno u pronalasku :)
2020 03 07
Moja preporuka je Noele set kistova, cijeli set kosta kao jedan RT kist, a rade identicno. Imam vise brendova kistova, a ti su mi se polazali odlicnim, a cijena im nije visoka. Jesu drske malo slabije kvalitete, ali dlake su odlicne!
2020 03 07
Noelle kistov prosjecni ok za tu cijenu,RT super kvaliteta za te novce.. Zoeva najbolja i Mac ima par top cetkica💝
2020 03 11
1 2