Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc molim!!!!

Lanatalic9 Ejj trebala bih pomoc isto oko necega ustvari savjet. Uplatitla sam curi novac za tenisice u ponedjeljak i rekla je da ce poslati poslje posla(jucer). Ne odgovara mi na poruke, ima 10 pozitivnih povratnih i nema negativne. Koliko biste ju vi cekali?
2020 03 11
Eventualno jos 2 dana jer ne znam razlog nejavljanja... Ali ako se ni tada ne javi ili se prijavljuje, a ne odgovara, onda bih se zabrinula i sumnjala na prevaru.
2020 03 12
Ona barem nema negativnih, a ti već, polako ali sigurno.
2020 03 12
Lijepo molim pomoć, naime ne dobivam više povratne informacije razgovora s krupica preko e-maila već moram na profilu stisnuti razgovori pa tek onda vidim da mi se neko javio, što mi predstavlja probleme, zna li netko što se dogodilo
2020 03 12
Mislim da na mail ne dolaze nikom...meni već nekih 10 dana ..mislim...
2020 03 12
Meni stalno dolaze poruke na mail, mislim, kasne tipa pola sata ali mi dode obavijest
2020 03 12
> Aetammmmmmm: > Meni stalno dolaze poruke na mail, mislim, kasne tipa pola sata ali mi dode obavijest Također
2020 03 12
Ni meni
2020 03 12
> Lanatalic9: > Lanatalic9 > Ejj trebala bih pomoc isto oko necega ustvari savjet. > Uplatitla sam curi novac za tenisice u ponedjeljak i rekla je da ce poslati poslje posla(jucer). Ne odgovara mi na poruke, ima 10 pozitivnih povratnih i nema negativne. Koliko biste ju vi cekali? Imam identicnu situaciju. Jucer sam uplatila i rekla je da ce danas ujutro poslati, danas je pitam da li je poslala i ne odgovara a ima jednu pozitivnu povratnu
2020 03 12
Hvala curke, mislila sam da sam nešto krivo postiskala
2020 03 12
> Vikili: > Mislim da na mail ne dolaze nikom...meni već nekih 10 dana ..mislim... Također kod mene , ista stvar.... kad otvori krpice , onda tek vidim, upit ili poruke . Strašno.
2020 03 13
Jel mi se isplati prijavit policiji?
2020 03 13
Ne bas osim ako uplaceni iznos nije veci od 2000kn Jeste provjerili podatke prije uplate, je li na crnoj listi?
2020 03 13
Ja sam uplatila jednoj drugoj curi, trazila sam je na cl ali je nema. Javila se u meduvremenu da nije stigla poslati jucer pa ce poslati danas. Zivi bili pa vidjeli :)
2020 03 13
Molim ako mi admin moze pomoci,zaboravila sam lozinku i stiskala ono zaboravili ste lozinku ali nista. Kako doci do lozinke? Zahvaljujem
2023 04 04