Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ocjene lažu!

Ma ne zabrinjava nju nista, uglavnom eto imajte na umu Antoniu Roso iz Makarske i njezin slogan ako ne pitas-neces saznati! (dok ne stigne) P.s. Škicnite joj i instagram, influencerica u usponu. Ispravak: zakljucala ga je 😂
2020 03 31
...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam.
2020 03 31
> dobrojutro: > ...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam. A sta niste znali da trudnice ne mogu dobiti koronu? 🤣 ja gledala na vjestima ,kaze muz trebas mi bit zahvalna 🤣🤣 ,eto otkud je nije briga za coronu p.s. eto ako ne moze nije bitno sto netko drugi tu moze
2020 03 31
> ankicabanankica: > > dobrojutro: > > ...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam. > A sta niste znali da trudnice ne mogu dobiti koronu? 🤣 ja gledala na vjestima ,kaze muz trebas mi bit zahvalna 🤣🤣 ,eto otkud je nije briga za coronu p.s. eto ako ne moze nije bitno sto netko drugi tu moze I da smo nacisto to nine istina, mogu dobiti vorus al u blazem obliku
2020 03 31
Presmijesno kako je zakljucala profil cim sam joj rekla da se na instagramu vidi da nije nosila samo jednom il dva puta stvari. P.s. Slape su deportirane za makarsku. Nadam se da ce torba doc sto prije.
2020 03 31
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/558910f06d051de7c9fea6a741fa90b0.jpg) Ovo sam slikala za povratnu izmedu ostalog, samo da vam pokazem 🤮 Divan prvi dojam
2020 03 31
Joj ta zena pola stvari nosi i slika se po instagramu, a prodaje pod novo novcato Haha
2020 03 31
> Tina1402: > Presmijesno kako je zakljucala profil cim sam joj rekla da se na instagramu vidi da nije nosila samo jednom il dva puta stvari. > P.s. Slape su deportirane za makarsku. Nadam se da ce torba doc sto prije. New era crvena kapa npr nova novcata, a slikana 1000 puta haha
2020 03 31
> ElmaMujadic: > Joj ta zena pola stvari nosi i slika se po instagramu, a prodaje pod novo novcato > Haha da i onda dobijete govnjave šlape ko ja. a nemam komentara više, sama o sebi priča!
2020 03 31
> Tina1402: > > ElmaMujadic: > > Joj ta zena pola stvari nosi i slika se po instagramu, a prodaje pod novo novcato > > Haha > da i onda dobijete govnjave šlape ko ja. a nemam komentara više, sama o sebi priča! Slabo mi je🤮
2020 03 31
O moj bože ,tolike povratne,bez niti jedne negativne do sada meni stvarno dosta.🙄🙄🙄
2020 03 31
bude jedna moja kad ugledam svoju torbicu, ali da, to ni meni nije jasno. ženama je valjda najbitnije da je neka markica, ko i njoj.
2020 03 31
> Tina1402: > bude jedna moja kad ugledam svoju torbicu, ali da, to ni meni nije jasno. ženama je valjda najbitnije da je neka markica, ko i njoj. Da nemojte misliti da se moje ogorčenje samo na vas odnosi, vi niste prozvani .Mene ljuti već tisuću tema prije vas koje su obrisane sve sam napisala...Naravno da su bile fer ta prodavačica nebi ovako što poslala...Prije sam stvarno podržavala ali više nemam volje, jer sam razočarana sa curama prije vas .Vi se ovdje u ovoj suradnji postavite naravno tako da vi ne snosite trošak ponovnog vraćanja paketa to treba platiti osoba koja je krivo oglasila artikl, i poslala i u ovakvom stanju.Nadam se da i ova tema neće nestati🤫
2020 03 31
Razumijem naravno, nisam se nikom posebno obracala nego generalno. Tog je uvijek bilo i bit ce, a tema nece nestati vec cu je linkati u povratnoj pa da tamo netko detaljnije procita ako ga zanima situacija
2020 03 31
> dobrojutro: > ...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam. Može li bez vrijeđanja ljudi istog prezimena? Ovo vam zaista nije trebalo.
2020 04 03