Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Isabel Marant outlet

Pozdrav,naisla sam na netu isabelmarantsaleuk nesto kao outlet? cijene su jako dobre i vidjela sam takodjer da ima i na hrvatskom... https://www.isabelmaranttenisice.com/isabel-marant-shoes?page=2 Jel netko narucivao,jel provjerena stranica 100% ? ili je fejk
2020 03 30
100% fejk
2020 03 30
Inace stranice mozete provjeravati na Trust pilot. Ovdje je vidljivo po samoj stranici i opisu proizvoda, nema nikakvih informacija o dostavi, povratu, kontaktu za kupce itd itd.. nekidan mi je izbacilo i za ggdb takvu stranicu. Nazalost na kraju tu cure prodaju pod original i zato treba paziti. Provjerene stranice su vam MyTheresa, Farfetch, LuisaViaRoma, Net a Porter, Outnet, Matchesfashion..
2020 03 30
> bynama: > Inace stranice mozete provjeravati na Trust pilot. Ovdje je vidljivo po samoj stranici i opisu proizvoda, nema nikakvih informacija o dostavi, povratu, kontaktu za kupce itd itd.. nekidan mi je izbacilo i za ggdb takvu stranicu. Nazalost na kraju tu cure prodaju pod original i zato treba paziti. Provjerene stranice su vam MyTheresa, Farfetch, LuisaViaRoma, Net a Porter, Outnet, Matchesfashion.. Hej,hvala ti na odgovoru.Znam za ove stranice iskreno malo su mi skupe + morala bi carinu platiti na ovu cijenu.Jel znas negdje gdje dobru kopiju mogu naruciti? :D
2020 03 31
Ne placa se carina vec samo dostava. Ne znam stvarno..
2020 03 31
Al moj savjet vam je da ne narucujete s ove stranice jer bi mogli ostat i bez novaca i bez proizvoda 😐
2020 03 31
> bynama: > Al moj savjet vam je da ne narucujete s ove stranice jer bi mogli ostat i bez novaca i bez proizvoda 😐 ma ne bi narucila.Iskreno malo me i strah jer nijedna recenzija nema.
2020 04 01
Imali ste vrhunske kopije u moje cipele ove zime, svih boja :)
2020 04 04
> jerky1: > Imali ste vrhunske kopije u moje cipele ove zime, svih boja :) ooo jel imate link od stranice? :D
2020 04 04
Pozdrav, gledam jedne cizmice na MyTheresa stranici, planiram ih kupiti na Black friday. Znate li hocu trebati platit carinu s obzirom da ce iznos biti veći od 150 eura? Tnx
2020 11 11