Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kvaliteta slike

Pozdrav, naime imam dobru kameru na mobitelu, no kad učitam slike tu ona je mutna, nije toliko lijepa kvaliteta kao kod mene u galeriji.. Krpice smanjuju kvalitetu ili da probam staviti slike preko laptopa? Svi savjeti su dobrodošli :)
2020 04 20
Meni se isto svaka slika pokvari. I ne samo to nego kad nešto slikam, doslovno mi Krpice uvećaju sliku tako da izgleda izrezano i ne vidi se cijeli artikl nego samo pola, ma užas. Nema tome pomoći.
2020 04 20
Stavljam preko kompa, gotovo uvijek..o.k. su...iste...
2020 04 20
Meni su slike uvijek iste dimenzije kao i na mobitelu, a sto se kvalitete tice nije 100% jednaka onoj na mobitelu, al nisu sad bas nesto ni mutne ili drasticno losije. A uvijek s mobitela objavljujem
2020 04 20
Ja objavljujem mobitelom i isto imam problem, kamera je odlična, al slike tu budu manje i nekvalitetne, samsung s20 imam, slike na mobu odlične a tu male i nisu bas nesto
2020 04 20
I meni isto slike budu mrvicu mutnije i "kao rastegnute", a isto su mi lijepše na mobu, to je do stranice.
2020 04 21
Isti problem i kod mene kamera super i slike na mobitelu a na krpicama mutne tj. nejasne.
2020 04 22
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija