Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje poštom!

Pozdrav curke, da li mi netko može pojasnit to preporučeno slanje poštom, vidim da cure naplaćuju preporučeno 15kn, a ja dođem na poštu i meni je preporučeno slanje nekad 22, a nekad 27kn. Pa sad mi baš ništa nije jasno ..🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Hvala! 😊
2020 05 04
Pošiljke se važu i zato je bolje slati kao paket do 2 kg za 18 kn. Preporuka za 15 kn su manje i laganije pošiljke
2020 05 04
> InesLagancic: > Pošiljke se važu i zato je bolje slati kao paket do 2 kg za 18 kn. Preporuka za 15 kn su manje i laganije pošiljke Tako je, ja znam doma izvagati pa tako reci kupcu iznos postarine :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b651838fb4459fe090821ce1195a4fb5.jpg)
2020 05 04
> QueenKiks: > Pozdrav curke, > da li mi netko može pojasnit to preporučeno slanje poštom, vidim da cure naplaćuju preporučeno 15kn, a ja dođem na poštu i meni je preporučeno slanje nekad 22, a nekad 27kn. Pa sad mi baš ništa nije jasno ..🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ > Hvala! 😊 Ovisi o težini paketa. Uvijek male pakete tipa jednu tanku majicu ili neku sitnicu šaljite preporučeno, doći će Vas oko 15 kn. Veće pakete šaljite KAO PAKET, to se šalje na istu foru i preporučeno, ali je puuno jeftinije! Baš kao što je Ines napisala
2020 05 05
najbolje je izvagati doma na kuhinskoj vagi , provjerit cijenu za tu tezinu, sve preko 500g je 18kn i vise i zato je bolje slati kao paket po istoj cijeni koji moze biti do 2kg
2020 05 05
> LovelyLady: > > QueenKiks: > > Pozdrav curke, > > da li mi netko može pojasnit to preporučeno slanje poštom, vidim da cure naplaćuju preporučeno 15kn, a ja dođem na poštu i meni je preporučeno slanje nekad 22, a nekad 27kn. Pa sad mi baš ništa nije jasno ..🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ > > Hvala! 😊 > Ovisi o težini paketa. Uvijek male pakete tipa jednu tanku majicu ili neku sitnicu šaljite preporučeno, doći će Vas oko 15 kn. > Veće pakete šaljite KAO PAKET, to se šalje na istu foru i preporučeno, ali je puuno jeftinije! Baš kao što je Ines napisala a jel se isto dobije neka sifra kad se salje kao paket..tj jel postoji neka sigura ako se slucajno zagubi il slicno
2020 05 05
Isto popunjavate onaj bjeli papir za preporuku kao i kod preporuke, i na njemu bude šifra, i za paket se to mora ispuniti , tako je meni rečeno u pošti .
2020 05 05
da isti je papiric samo sta gore stavite X na paket a ne na preporucenu posiljku i morate napisati vrijednost paketa. i onda se normalno dobije sifra za pracenje koja pocinje sa CC
2020 05 05
Hvala Vam puno na odgovorima 😊
2020 05 05
Evo da se i ja ubacim kao padobranac, nadam se da mi neće otvaračica teme zamjeriti. Dugo nisam slala poštom i znam da se nešto mijenjalo ali više ne znam što. Mogu li recimo nešto u kuverti A4 s mjehurićima poslat kao paket ili mora bit preporučeno a pakete da primaju samo u kutijama?
2020 05 05
mora biti u kutiji da bi se slalo kao paket, dok kuverte se gledaju kao pismo ili preporucena postiljka
2020 05 05
> Mybalm: > mora biti u kutiji da bi se slalo kao paket, dok kuverte se gledaju kao pismo ili preporucena postiljka da, makar ta ista "kutija" bila doslovno preokrenuta kutija od čaja, a ona je zbilja mala :') :')
2020 05 05
Cure, u što vi pakirate stvari kada šaljete? Uvijek kutije ili žute kuverte s mjehurićima ili ima još neka mogućnost? Hvala unaprijed!
2020 05 08