Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Lampa i trajni lak iz dm-a

Je li netko probao lampicu i trajni lak iz dm-a, mislim da kosta oko 400-tinjak kn, a valja li cemu? Radi se o essence setu za nokte ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/60a43a12cf0561fc74bcd6edb05c59ae.jpg)
2020 05 06
Pozdrav, imala sam i essence i depend(mislim da se tako zove) setove za trajni lak- iskreno ne isplati se.Oba su iz DM-a Radim dugo sa trajnim lakovima, lampa vam se može naći do 200kn i lakovi ( jana lakovi,reforma,juliana) su od 80-120kn i to stvarno ako ćete raditi samo sebi ne bude skupo- a jako su kvalitetni i dugo traju! Eto-moja preporuka ;)
2020 05 06
Hvala na odgovoru. Nisam bas strucna da kupujem pravi set pa da si saama pokusam gelirati, mislila sam da je ovaj setic iz dm-a nekako jednostavniji iako cjenovno i nije bas jeftin, medjutim jos cu razmisliti sad nakon vaseg savjeta. Hvala puno
2020 05 06
Imate u Bipi sad na akciji set za nokte s lampom za 299kn,inace je cijena 369kn cula sam pozitovne komentare.
2020 05 06
Hvala na komentaru, mozda se i odlucim 😊
2020 05 06
Ja uzimam depend trajne lakove i okej su mi. Lampu imam neku "profi" od prije, tako da vam za njihovu lampu ne znam rec.
2020 05 06
Kad ste već na temi noktiju, mene interesira ima li tko iskustva s nekim setom za nokte ili posebno da mi može navesti neku dobru, ali ne vrtoglavo skupu lampu, marku gelova i električne brusilice za nokte kao i svega ostalog potrebnog za geliranje? Naime, imam jako kratke nokte, a obožavam duge te bi najradije počela sama sebi raditi, da dugoročno uštedim na odlascima na nokte...
2020 05 06
Opet vidim da u ovom setu iz dm-a nema sve potrebno. Nema raspe, ne znam ima li skidac lakova i sto jos treba? Mozda se sa ovim setom radi drugacije nego inace kako rade u salonu?
2020 05 07
Pogledajte na Notinu set Le mini macaron, ima sve, kosta 299kn, a ovaj tjedan imaju popust 15% na ama bas sve 😁 Iako pise samo za kozmetiku meni je prosao kod i za elektricne uredjaje.
2020 05 07
> Fraagaria: > Pogledajte na Notinu set Le mini macaron, ima sve, kosta 299kn, a ovaj tjedan imaju popust 15% na ama bas sve 😁 Iako pise samo za kozmetiku meni je prosao kod i za elektricne uredjaje. Pogledat cu. Hvala na javljanju 😊
2020 05 07
> Suncica554: > Kad ste već na temi noktiju, mene interesira ima li tko iskustva s nekim setom za nokte ili posebno da mi može navesti neku dobru, ali ne vrtoglavo skupu lampu, marku gelova i električne brusilice za nokte kao i svega ostalog potrebnog za geliranje? Naime, imam jako kratke nokte, a obožavam duge te bi najradije počela sama sebi raditi, da dugoročno uštedim na odlascima na nokte... Ja ću napisati za trajni lak(to je jedino što radim, imam prirodno kvalitetne i duge nokte) 1. lampa- ebay/aliexpress- upišite 48w ili 54w UV LED lamp i pronaći ćete ih. Ja svoju koristim već nekoliko godina i jako sam zadovoljna, oko 230kn 2. brusilica - isto kao i gore, samo u aliexpress upišite NAIL E FILE i uzmite neku malo skuplju, (moja je bila oko 230kn) i stvarno sam zadovoljna. Nnije kao salonske ,ali ako skidate samo sebi lak , po meni je dovoljna! 3. lakovi -Jana nails, bluesky nails i reforma Sve su marke jako dobre, reforma je najskuplja(119kn po laku) dok su druge dvije do 100kn po laku I ne možete pogriješiti Treba vam još mekana i gruba obična turpija(Ja sam kupila na Jana nails stranicama-top su) I treba vam alkohol za odmastiti nokat- ljekarna ili cleaner tekućina
2020 05 08
> furMadchen: > > Suncica554: > > Kad ste već na temi noktiju, mene interesira ima li tko iskustva s nekim setom za nokte ili posebno da mi može navesti neku dobru, ali ne vrtoglavo skupu lampu, marku gelova i električne brusilice za nokte kao i svega ostalog potrebnog za geliranje? Naime, imam jako kratke nokte, a obožavam duge te bi najradije počela sama sebi raditi, da dugoročno uštedim na odlascima na nokte... > Ja ću napisati za trajni lak(to je jedino što radim, imam prirodno kvalitetne i duge nokte) > 1. lampa- ebay/aliexpress- upišite 48w ili 54w UV LED lamp i pronaći ćete ih. > Ja svoju koristim već nekoliko godina i jako sam zadovoljna, oko 230kn > 2. brusilica - isto kao i gore, samo u aliexpress upišite NAIL E FILE i uzmite neku malo skuplju, (moja je bila oko 230kn) i stvarno sam zadovoljna. Nnije kao salonske ,ali ako skidate samo sebi lak , po meni je dovoljna! > 3. lakovi -Jana nails, bluesky nails i reforma > Sve su marke jako dobre, reforma je najskuplja(119kn po laku) dok su druge dvije do 100kn po laku > I ne možete pogriješiti > Treba vam još mekana i gruba obična turpija(Ja sam kupila na Jana nails stranicama-top su) > I treba vam alkohol za odmastiti nokat- ljekarna ili cleaner tekućina A gelovi, primer i to, ne idu na trajni lak?
2020 05 08
> Fraagaria: > Pogledajte na Notinu set Le mini macaron, ima sve, kosta 299kn, a ovaj tjedan imaju popust 15% na ama bas sve 😁 Iako pise samo za kozmetiku meni je prosao kod i za elektricne uredjaje. Ovog seta nema vise, valjda je rasprodan
2020 05 12
LAMPA I TRAJNI LAK - http://tonzes.com/aliexpress.htm
2021 02 14