Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć, mišljenje

> doraos: > > nefertiti111: > > Neutralna se moze ostavit, ne znam odakle informacije da ne moze. Pa nije to negativna. > > Osnove kulture i komunikacije se moraju znat. > > Negativna se ne moze ostavit ako nije doslo do suradnje. > > Ako je nekulturna i bezobrazna onda neka ne salje upite, ovako je neutralna samo upozorenje drugima kakvu komunikaciju doticna ima. Ako nije u stanju rec "hvala na trudu, ali ipak ne bih" nego se pravit grbava, onda nek se drzi stale di joj je i misto. Skupa sa svim ostalim grbavicama kojima je dosadno u zivotu pa vole pilat okolo za 6000 slika iz svih kuteva i onda opalit muk. > > A i vidi se po ostalim povratnima kakva je to osoba. Blago kuci koju zaobide. > Nefertiti111, znaci ubuduce smijem ostaviti neutralnu kada me izmrcvari neka korisnica pa samo nestane? Ludim vec polako s takvima. Naravno, i to s gustom. Kao upozorenje drugima na komunikaciju, kulturu i ponasanje doticne. To nije negativna, negativna se ne smi ostavljat ako do suradnje/pokusaja prevare nije doslo. I uzimanje podataka, zavlacenje, rezervacije pa onda nestanak nakon istih, takoder nisu suradnje, pa se opet za to moze ostaviti neutralna, ne vidim zasto ne bi isla i za maltretiranje i nekulturu. Ne mozes nekog pilat za 600 slika i informacija i onda se pravit grbava, neka se nauce bar nekoj kulturi.
2020 05 07
Po.meni neutralna isto nije rješenje, ispada isto kao i pozitivna, ako samo pogledate profil ne mora imati nijednu negativnu a može imati 10 neutralnih takvih, jedino je vidljivo ako cete ući pa listati ocjene baš, a su mnjam da to netko baš radi tako, ja pogledam nema negativnih i odlučim se za suradnju ili pogledam negativne pa vidim zbog čega, ni neutralne nisu neko rješenje za taj problem 🤔 trebala bu biti ocjena za takve stvari koja je vidljiva odmah na profilu a ne tražiti po ocjenama ima li koja neutralna
2020 05 07
Znam, ali nazalost negativna se ne moze ostavit ukoliko nije doslo do suradnje/pokusaja prevare. Takva su pravila.
2020 05 07
A da otvorimo temu gdje cemo lijepiti linkove profila takvih korisnica? Jer ja imam poduzu listu. XD
2020 05 07
> LaMi21: > Dobra vecer, ispricavam se sto ovako ulijecem u temu, ali nazalost ne znam otvoriti novu, a trebala bi pomoc. > Kupila sam parfem Lancome La vie est belle original tester, ali kad je dosao jednoatavno to nije taj miris. Inace ga koristim vise od pola godine i znam kako mirise i koliko traje. > Danas sam isprobala parfem koji mi je dosao i nakon dva sata vise nista nije mirisalo sto inace nije slucaj. > Zanima me moze li se nekako provjeriti je li parfem original? > Imao je kutiju na kojoj pise da je tester. Iznad naslova ove teme vam piše Forumi, idete na to, izaberete najprije područje i otvori vam se gore u vrhu Nova tema.....
2020 05 07
> doraos: > A da otvorimo temu gdje cemo lijepiti linkove profila takvih korisnica? Jer ja imam poduzu listu. XD Da, i da se zove Nekulturnjace 😂😂😂😂 Prije je bila i tema Skupljacice podataka ili tako nesto.
2020 05 07
I opet masa cura nebi vidila jer ne ulazi cesto u forum, ja nisam ulazila uopće do nedavno, čuvam trudnoču pa mi bude dosadno 😂, sad često zavirim, trebalo bi šta god bilo pa taman i forum tema nešto napraviti, i staviti ih sve na isto mjesto 🤨 e i usput cure i ovdje da napišem poklanjam lot za dječaka (134/158) i većinu stvari s profila,selim kroz mjesec dva pa se moram rješiti stvari..
2020 05 08
1 2