Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koliko trošite na krpicama?

Jesam li jedina koja dođe da bi se riješila robe, ali na kraju uvijek puno više kupujem x-) x-)
2020 05 19
Ja za sada samo prodajem, imam hrpe odjeće u ormaru koja nikad nije ugledala svjetlo dana pa je se rješavam. 🤷‍♀️ Iako često dođem u napast da nešto ovdje kupim jer ima zaista divne robice i odličnih krpičarki, uvijek ono što me "suzdrži" kupnje je činjenica da više volim opipat robu i isprobat, za sad se uspješno vodim tim 😄
2020 05 19
Ja se ne mogu suzdražat kad mi se nešto svidi 🤣🤣 kako kupujem tako i prodajem,
2020 05 19
Ja bankrotiram svaki mjesec. Mislila sam radim od doma, nemam gdje ići trošiti, korona je. Na kraju potrošim više nego prije :')
2020 05 19
> kristinanu1996: > Ja bankrotiram svaki mjesec. Mislila sam radim od doma, nemam gdje ići trošiti, korona je. Na kraju potrošim više nego prije :') 🤣🤣🤣
2020 05 19
> Tihana2509: > Ja za sada samo prodajem, imam hrpe odjeće u ormaru koja nikad nije ugledala svjetlo dana pa je se rješavam. 🤷‍♀️ Iako često dođem u napast da nešto ovdje kupim jer ima zaista divne robice i odličnih krpičarki, uvijek ono što me "suzdrži" kupnje je činjenica da više volim opipat robu i isprobat, za sad se uspješno vodim tim 😄 Također 😊
2020 05 19
Ja kupim sve što mi se svida. Čak nadem bolju odjeću nego što bih našla u trgovini, iz tog razloga i kupujem ovdje, ponuda u našim trgovinama je postala predosadna i sve je nekako isto, a super mi je što ovdje mogu kupiti i brandove kojih niti nema u Hrvatskoj a niti ih se ne može naručiti online. Ali ne bih rekla da nešto puno trošim jer imam hrpu odjeće i poprilično sam izbirljiva pa nekad kupim 2-3 stvari mjesečno nekad ni jednu.
2020 05 19
Zapravo, čak, već duže vrijeme nisam kupila nešto ovdje 🤷🏽‍♀️
2020 05 19
Otvorila sam profil da prodajem, ali na kraju kupujem ovdje. 😃
2020 05 19
Skoro sve što imam u ormaru je sa krpica, kupujem najviše do 400 kuna 🥰
2020 05 19
U svojim krpičarskim prapočecima kupovala sam mahnito i provodila noći i noći na Krpicama, vrebajući. Sada, kad sam 'odrasla', imam sistem da na Krpicama potrošim koliko na Krpicama zaradim.
2020 05 19
Kupujem po potrebi, nekako ovdje uvijek nađem zanimljive komade odjece koje ne mogu naci u trgovinama. Ili na primjer, ako mi je u trgovini preskupo, nakon nekog vremena željenu stvar nađem ovdje i kupim je po nizoj cijeni. 😀 Zadnje sam kupila jednu lijepu svecanu haljinu koje su po trgovinama po 500 kn, ja sam je kupila za 200 sa postarinom i jos k tome haljina je bila potpuno nova. 😊
2020 05 19
Nisam neko vrijeme ništa kupila, ali s većinom tog što jesam sam prezadovoljna. Uglavnom je sve bilo povoljno, ali i ono što nije- sve vrijedi i sve nosim. Ako mi nešto treba i sviđa mi se- tražim podatke za uplatu i to je to :')
2020 05 19
Ovaj mjesec sam puno više kupovala nego prodavala :D ali kad ugledam neki dobar komad koji mi se baš, baš sviđa - odmah kupujem, i to mi se u većini slučajeva pokaže kao jako dobra investicija. Neki dan sam tražila tuniku, a na kraju kupila čizme :D
2020 05 19
> NadaMihaljevic: > Ovaj mjesec sam puno više kupovala nego prodavala :D > ali kad ugledam neki dobar komad koji mi se baš, baš sviđa - odmah kupujem, i to mi se u većini slučajeva pokaže kao jako dobra investicija. Neki dan sam tražila tuniku, a na kraju kupila čizme :D Ja već tjednima tražim haljinu i evo, naručila i treće tenisice :')
2020 05 19
1 2