Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koliko trošite na krpicama?

> Blue_K: > Kupujem po potrebi, nekako ovdje uvijek nađem zanimljive komade odjece koje ne mogu naci u trgovinama. > Ili na primjer, ako mi je u trgovini preskupo, nakon nekog vremena željenu stvar nađem ovdje i kupim je po nizoj cijeni. 😀 > Zadnje sam kupila jednu lijepu svecanu haljinu koje su po trgovinama po 500 kn, ja sam je kupila za 200 sa postarinom i jos k tome haljina je bila potpuno nova. 😊 Slažem se, također i ja pronalazim ovdje zanimljivije komade i još pristupačnije cijene, svoje artikle nastojim prilagoditi povoljno i izići u susret pri kupovini 😊
2020 05 19
Ja sam slaba na puuuuno povoljnije sunčane naočale Uhhh
2020 05 19
Kada mi nešto treba (ili mojim ukućanima! 🤣) prvo pogledam kaj se nudi na krpicama, tek onda ako bas ništa ne nađem zaputim se u dućane. Ovdje smo svi nekako isti i radije kupim od nekoga nego da idem u centar. Kao sto je već navedeno, može se naći super kvalitetna roba, po ekstra niskim cijenama! Uostalom svi se kao rijesavamo viska, a ubiti samo malo praznimo, da bi mogli opet puno punit! 😅😀
2020 05 19
Nemam neki određen iznos do kojeg kupujem..kupim ono što mi se svidi 😊
2020 05 19
> Tihana2509: > Ja za sada samo prodajem, imam hrpe odjeće u ormaru koja nikad nije ugledala svjetlo dana pa je se rješavam. 🤷‍♀️ Iako često dođem u napast da nešto ovdje kupim jer ima zaista divne robice i odličnih krpičarki, uvijek ono što me "suzdrži" kupnje je činjenica da više volim opipat robu i isprobat, za sad se uspješno vodim tim 😄 Isto i kod mene 😅
2020 05 19
Najviše prodajem,a rijetko kupujem i to kad mi bas nešto zapne za oko.🤗
2020 05 19
prije sam puno više kupovala nego u zadnje vrijeme, sad mi je cilj da prodam sve što mi se nakupilo, pa kad ispraznim ormar onda mogu gomilat opet ;)
2020 05 20
> gitadevi: > U svojim krpičarskim prapočecima kupovala sam mahnito i provodila noći i noći na Krpicama, vrebajući. > Sada, kad sam 'odrasla', imam sistem da na Krpicama potrošim koliko na Krpicama zaradim. Ja sam pokušala ali jednostavno ne ide to tako. I mislim da je moj problem što previše volim kopati jer je zadovoljstvo kad iskopam neko blago puno veće nego kad kupim novo u dućanu :D Druga metoda koju sad pokušavam - ne prelazim magičnu granicu od 100 kn. Na tražilici stavim limit, i ako je artikl skuplji od toga bolje da ni ne vidim. Nađe se super stvari :)
2020 05 20
Ja se stalno trudim potrositi iznos koliki zaradim na krpicama, ali prodaja mi slabo ide, a nalazim previse stvari koje mi se svidaju tako da ipak prelazim tu granicu😅 S time da kupujem vecinom stvari do 50kn, bilo obuca ili odjeca, jer imam uzasnih problema s brojevima, tj obuca mi je 39 i 40 pa mi cesto zna kalup ne odgovarati, ista takva stvar i s odjecom, pa racunan do 50kn ako mi odgovara super, a ako ne, nema veze nije puno novaca u pitanju.
2020 05 20
Ja sam ovdje isto došla se riješim viška.. novija sam ovdje i još uvijek se dobro držim... :) dođem u napast... ali samo se sjetim koliko toga imam... mirna sam za 3 godine sigurno :) a pogotovo s obzirom da zbog ove korone samo trenirke nosim .. hehe
2020 05 21
Kako kada :) najbolje stvari tipa tenisice i torbe sam nasla tu. Bilo je novo i radije cu tu nekome dati novce nego u trgovini gdje ce me za slicno opustositi. Ima jako puno dobrih stvarcica na krpicama cak boljih nego u trgovinama u mom gradu tako da zadovoljna sam uglavnom svime sto sam tu kupila, a kupujem i dalje :)
2020 05 21
1 2