Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure sto bi vi napravile u ovoj situaciji?

Da, iznosala ju, stavila u perilicu na tko zna koliko *C i sad te traži povrat, ma daj.... Ne razmišljaj o povratu, ti si svoje pošteno napravila... a žaliti se nakon nošenja i nakon par tjedana - to mi nema smisla.
2020 05 20
> @antigona@: > Zašto stalno ističete da je proizvod kupljen "sa etiketom"? Znači li to automatski potpunu ispravnost artikla? Osobno sam ovdje kupila artikl sa etiketom koji mi je stigao u dosta lošem stanju za što nije kriva prodavačica, već je riječ o lošoj kvaliteti materijala i lošoj izradi. Toliko o etiketama. > Iz tog razloga smatram da prodavačica sa računom može ostvariti reklamaciju u trgovini ( ako ima račun 😄). U ovom slučaju je osoba koja je kupila artikl u financijskom gubitku jer ne može reklamirati proizvod, a sumnjam da je prodan po nerealno niskoj cijeni s obzirom da "ima etiketu". A kako bi prodavačica reklamirala proizvod ako on etiketu više nema (krivnjom kupca) i uništen je zbog nepravilnog pranja (krivnjom kupca)? Preporučam predavačici da ignorira poruke od kupca i poštedi se dodatnog živciranja.
2020 05 20
Bas nezavidna situacija. :( tesko je ici nesto reklamirati i tvrditi nesto za sto 100% nosi siguran (pri reklamaciju uvjeravati da je oprana u skladu s uputstvima, a to ne znas jer je nisi ti prao). Mislim da ovdje ne postoji ispravna odluka jer će svakako obje cure biti na gubitku. Otvaranjem teme, jasno je da prodavacica ima sluha za razlicita mišljenja i tu su mi njezine namjere u startu u redu, dok s druge strane, ne znam zasto kupilica zeli povrat dijela iznosa - po tom se da zakljuciti da bi majicu ipak nosila, samo da ne smatra da sada vrijedi koliko ju je platila. Ako je, pak, majica za nju nenosiva, ne znam zasto trazi povrat dijela plaćenog iznosa jer time pokazuje da ima empatije za prodavacicu kako ne bi obje bile u potpunom gubitku, a ako je tako, mogla je jednostavno prihvatiti cijeli "teret" jer ocito da greska nikako nije do prodavacice, vec eventualno proizvođača. Osobno, da sam u ulozi kupilice, javljanjem da je sve ok prestala mi moja komunikacija prema prodavacici, a posebno nakon mog nošenja/tretiranja kupljenog artikla. Ako prodavacica treba imati "savjest" i prisvojiti gresku s artiklom, isto se moze predložiti i za kupilicu - svakako jedna od cura treba "zaboraviti", ne postoji rješenje kojom bi obje bile zadovoljne.
2020 05 20
Slažem se sa većinom. Ne bih vratila dio novaca zbog toga jer je pitanje, kako je majicu prala. Ako želi, neka ona pokuša reklamirati online, no, sumnjam da će biti efikasno. Za ovo apsolutno nisi ti kriva, već kupac, a pretpostavljam i proizvođač. Stoga smatram da nije tvoja obveza uplitati se.
2020 05 20
> @antigona@: > Puno je vremena prošlo?!?! 10 dana? Smatram da bi bilo pošteno napraviti povrat, a prodavačica neka onda reklamira proizvod u trgovini u kojoj ga je kupila. Ajde smatraj negdje drugdje i postedi nas takvih izjava 🙄 Najjaci su mi oni koji bi pravila iz trgovina primjenjivali na stranicu di se prodaju rabljene krpe. Normalno je da se povrat izvrsi ako je artikal poslan ostecen na bilo koji nacin, sta bi sad prodavac tribao davat i jamstveni rok za intelektuale koje ne znaju ni ves masinu upalit kako Bog zapovida a da ne uniste robu? 99 posto je oprano na krivoj temperaturi, nece se komad robe unistit u samom kontaktu s vodom, pa nije to papir. Kakve veze prodavac ima s tim? Pa to da je i u trgovinu donila pitanje je sta bi joj rekli jer nisu ni oni bas toliko glupi niti je kupac bas toliko u pravu.
2020 05 20
Evo i ja sam tako uspjela "sredit" svoju adidas duksu. Pošto neke stare trenirke farbam jer apšisaju od bicikliranja...tako sam sa njima na pranje stavila adidas duksu na 60 stupnjeva. Isto je bijeli logo dobio fleke. Ne kažem da je ovo isti slučaj al mislim da se ovo vrlo vjerojatno desilo zbog pranja na previsokoj temperaturi ili jer se pralo s nečim što pušta boju.
2020 05 20
> @antigona@: > Zašto stalno ističete da je proizvod kupljen "sa etiketom"? Znači li to automatski potpunu ispravnost artikla? Osobno sam ovdje kupila artikl sa etiketom koji mi je stigao u dosta lošem stanju za što nije kriva prodavačica, već je riječ o lošoj kvaliteti materijala i lošoj izradi. Toliko o etiketama. > Iz tog razloga smatram da prodavačica sa računom može ostvariti reklamaciju u trgovini ( ako ima račun 😄). U ovom slučaju je osoba koja je kupila artikl u financijskom gubitku jer ne može reklamirati proizvod, a sumnjam da je prodan po nerealno niskoj cijeni s obzirom da "ima etiketu". Da, artikl je bio u potpuno ispravnom stanju! I cura je bila zadovoljna kupljenim. Mozda je losija izrada ili nesto ali kakve to ceze ima samnom? Ja da imam racun i da sam mogla zamjenit, majicu od 400kn koja meni ne odgovara bi vrlo rado bila zamjenila a ne je ode prodala po cijeni od 160kuna.
2020 05 20
Moja duksa isto ovako.. mislila sam od stajanja, oprala sam se 2 do 3 puta na 30 bez centrifuge cisto nek opet mirise kao da cu je nositi, a nisam.. Jel od stajanja ili pranja nisam sigurna, ali znak izgleda ovako, manje vidljivo, ali ovako.. Na drugom artiklu mucice nakon 2nosenja..na tajicama mi je znak puko jer su normalno uske kakve tajice i trebaju biti. Nike je dosta nekvalitetan, adidas mi je puno dugotrajniji.
2020 05 20
Nek se nauči prat robu.
2020 05 20
> anablabla: > Nek se nauči prat robu. 😂👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 bas tako!
2020 05 20
Ako je bila zadovoljna artiklom kad joj je stigao to je to, nema više što od Vas tražiti, pogotovo ako je bio nov s etiketom, znači stanje kao iz dućana. Ne bih napravila nikakav povrat niti se više objašnjavala s kupcem. Imala sam sličnu situaciju, cura je kupila od mene Liu jo majicu koja je imala veliki logo na prednjoj strani i preko slova je bila sašivena čipka. Kad je primila paket javila je da je zadovoljna i da je majica super, ali kroz nekoliko dana mi se javila da je majicu oprala i da se ta čipka na slovima poderala/raspala. Ja sam majicu nosila neka 2-3 puta i svaki put ju oprala i oprala ju prije nego sam ju poslala kupcu, znači da cura očito nije pazila kako ju je prala, vjerojatno ju je stavila na pranje s ostalom odjećom i naravno da se majica uništila. Ne vidim kako bi to bila moja krivnja kao prodavača i zašto bih vračala novac za stvar koju si je netko sam uništio?
2020 05 20
Apsolutno ne pristajati na nikakve povrate. Artikl je korišten s njene strane i tu sva Vaša odgovornost prestaje, niste ga Vi poslali flekavog, a oglasili kao da je bez greške. Ovdje su neki bez srama i obraza i ne treba pristajati na njihove manipulacije. Jednom sam imala istu situaciju. Javila se kako su hlače super, ostavila pozitivnu povratnu. Nakon 2 dana obrisala povratnu i javlja kako su hlače "ručno" oprane i da su citiram, užasne i nenosive. Ja budala pristala na povrat. Ono što sam dobila nazad su hlače koje se trebaju prati na 30, oprane na vjerojatno 60 jer su se sva vlakna po šavovima raspucala i pustile su boju. Prije toga sam ih ja X puta oprala na odgovarajućoj temperaturi i bile su super stanju.
2020 05 20
Krajnje rješenje za obje: bojkot NIKE prouzvoda. :P
2020 05 20
> nefertiti111: > > @antigona@: > > Puno je vremena prošlo?!?! 10 dana? Smatram da bi bilo pošteno napraviti povrat, a prodavačica neka onda reklamira proizvod u trgovini u kojoj ga je kupila. > Ajde smatraj negdje drugdje i postedi nas takvih izjava 🙄 > Najjaci su mi oni koji bi pravila iz trgovina primjenjivali na stranicu di se prodaju rabljene krpe. Normalno je da se povrat izvrsi ako je artikal poslan ostecen na bilo koji nacin, sta bi sad prodavac tribao davat i jamstveni rok za intelektuale koje ne znaju ni ves masinu upalit kako Bog zapovida a da ne uniste robu? > 99 posto je oprano na krivoj temperaturi, nece se komad robe unistit u samom kontaktu s vodom, pa nije to papir. Kakve veze prodavac ima s tim? Pa to da je i u trgovinu donila pitanje je sta bi joj rekli jer nisu ni oni bas toliko glupi niti je kupac bas toliko u pravu. Brutalna kao i uvijek ! :D
2020 05 20
> nefertiti111: > > @antigona@: > > Puno je vremena prošlo?!?! 10 dana? Smatram da bi bilo pošteno napraviti povrat, a prodavačica neka onda reklamira proizvod u trgovini u kojoj ga je kupila. > Ajde smatraj negdje drugdje i postedi nas takvih izjava 🙄 > Najjaci su mi oni koji bi pravila iz trgovina primjenjivali na stranicu di se prodaju rabljene krpe. Normalno je da se povrat izvrsi ako je artikal poslan ostecen na bilo koji nacin, sta bi sad prodavac tribao davat i jamstveni rok za intelektuale koje ne znaju ni ves masinu upalit kako Bog zapovida a da ne uniste robu? > 99 posto je oprano na krivoj temperaturi, nece se komad robe unistit u samom kontaktu s vodom, pa nije to papir. Kakve veze prodavac ima s tim? Pa to da je i u trgovinu donila pitanje je sta bi joj rekli jer nisu ni oni bas toliko glupi niti je kupac bas toliko u pravu. Sada kažete da je stranica sa "rabljenim krpama"?? 😂😂😂😂😂 A navodno je riječ o "krpi sa etiketom"!! Ajde naučite, molim Vas, prvo razlikovati pojmove pa komentirajte. Lp
2020 05 20