Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li vam kasne paketi?

Cura mi je poslala jos u subotu tenisice al obicnom posiljkom, jos mi nista nije doslo, pa me zanima jel jos nekom tako kasnilo??
2020 05 21
Zasto obicno? Neznate jel uopce poslala kao prvo, da se paket izgubi i ako je poslan nemozete ništa , nemoze ona dokazati da ga je poslala ni vi da ga niste primili, ako vam ne dode do srijede pišite propalo, ili nije poslan ili se zagubio,
2020 05 21
Meni su nedavo.izgubili preporuku paket
2020 05 21
Tisak je okej, pošta obično mi stiže puno brže od paketa i preporuke.
2020 05 21
Slala nekoliko paketa poštom prošli tjedan, za čudo svi stigli u roku dan,dva 🤷‍♀️
2020 05 21
Ja sam 02.05 slala 2 preporuceno, jedan stigao 5.5 a drugog izgubili, mislil da mora doci u roku tjedan dana , obicno ili preporuka, preporula je rok 8 dana
2020 05 21
> ankicabanankica: > Zasto obicno? Neznate jel uopce poslala kao prvo, da se paket izgubi i ako je poslan nemozete ništa , nemoze ona dokazati da ga je poslala ni vi da ga niste primili, ako vam ne dode do srijede pišite propalo, ili nije poslan ili se zagubio, A eto ja sam tila tisak a cura posto je isla u centar poslala postom jer tisak nije radija, i ja sam je pitala zasto onda nije preporuka a ona da je vec slala obicno i kao da bi tribalo doc al sve se bojim jer da bar imam broj mogla bi pitat a ovako nista
2020 05 21
> Tihana2509: > Slala nekoliko paketa poštom prošli tjedan, za čudo svi stigli u roku dan,dva 🤷‍♀️ Jeste slali obicno?
2020 05 21
> Tihana2509: > Slala nekoliko paketa poštom prošli tjedan, za čudo svi stigli u roku dan,dva 🤷‍♀️ Tako i ja ,ali preporučeno :))
2020 05 21
Ja uvjek saljem preporuceno ,tako.ocekujem i od cura kod kojih kupujem pa makar platila vise, ja sam radila odštetu za ovaj paket slan 02.05. I morala sam imati potvrdu naravno, da nisam ode torba i novci u vjetar, zeni sam uplatila novac nazad a ja moram čekati, ne nadam se nekoj odšteti al bar koliko toliko, u ovoj situaciji niste sigurni kel vas korisnica izvozala i uzela novce bez slanja jer bez potvrde to ne znate ili je do.poste ipak, i nista ne mozete dokazati, ona moze tvrditi da je poslala i ne vratiti vam novce , a vi ne mozete dokazati da niste primili paket, zeznuta situacija,nadam se da vam nije neki veliki oznos u pitanju
2020 05 21
> MarijanaBilic: > > Tihana2509: > > Slala nekoliko paketa poštom prošli tjedan, za čudo svi stigli u roku dan,dva 🤷‍♀️ > Jeste slali obicno? Preporučeno uvijek šaljem, pa makar bilo i koju kunu više meni o trošku, tako da ne kužim one koje šalju obično taman i u susjedno selo 🤷‍♀️
2020 05 21
> ankicabanankica: > Ja uvjek saljem preporuceno ,tako.ocekujem i od cura kod kojih kupujem pa makar platila vise, ja sam radila odštetu za ovaj paket slan 02.05. I morala sam imati potvrdu naravno, da nisam ode torba i novci u vjetar, zeni sam uplatila novac nazad a ja moram čekati, ne nadam se nekoj odšteti al bar koliko toliko, u ovoj situaciji niste sigurni kel vas korisnica izvozala i uzela novce bez slanja jer bez potvrde to ne znate ili je do.poste ipak, i nista ne mozete dokazati, ona moze tvrditi da je poslala i ne vratiti vam novce , a vi ne mozete dokazati da niste primili paket, zeznuta situacija,nadam se da vam nije neki veliki oznos u pitanju A eto cura kaze da nije znala jos kaze da ih je slala u originalnoj puma kutiji, sad kazu da ima dosta i krada u posti pa se sve bojim da ih je neko i ukra ako je vidija da su tenisice ,radi se o djecjim tenisicama
2020 05 22
Ja sam slala markiranu torbu preporuceno i nestala je 🤑 sreca imam pravo na pdstetu
2020 05 23
Ne razumijem kako ih je mogla poslati u originalnoj Puma kutiji kad svaka kutija mora biti umotana ili bar bez natpisa takve vrste 🤨
2020 05 23
Da, mora biti zaštičena da se ne vidi ništa ,moze biti kutija od cipela naravno al cjela obljepljena da se ne vidi nista
2020 05 23
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija