Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć- peticija pomozite

Potpisano i proslijedeno <3
2020 05 23
> katarinamartina: > Okolina i sam Trilj spadaju u prekrasne, a i vrijedne dijelove u Hrvatskoj. Vi, koji tamo živite, najodgovorniji ste zaustaviti ludilo betonizacije, izmještanje/dislociranje spomenika simbola tog prekrasnog gradića na Cetini. Nemojte sebi dozvoliti, da vas jednog dana, osim vaše savjesti i potomci prozivaju. > Projekt na papiru je jedno, u stvarnosti se proširuje, ništa novo, već poznato i na drugim devastiranim destinacijama. Projektanti i izvođači će zadovoljno u Trilju trljati dlanove, a vi ćete po strani nemoćno gledati kako vam oaza nestaje. U tijeku radova smetati će jedno stablo pa još jedno i tako u nizu. > Nije problem potpisati peticiju, ali vi, vi ste najpozvaniji zaustaviti dok se još zaustaviti može. > Sretno vam. :) Hvala puno na ohrabrenju i divnim riječima za naše mjesto. 💖 Trudimo se...nadamo se da će uroditi plodom.
2020 05 23
> gitadevi: > Potpisano, šerano. Ne dajte se! Hvala puno Gita....znači puno😘😘💖 Komentar top👏👍💪💪💝
2020 05 23
> nadadamic10: > Potpisano i proslijedeno <3 Hvala puno i od srca nadadamic10😘😘😘💝
2020 05 23
> Brdosuza: > > katarinamartina: > > Okolina i sam Trilj spadaju u prekrasne, a i vrijedne dijelove u Hrvatskoj. Vi, koji tamo živite, najodgovorniji ste zaustaviti ludilo betonizacije, izmještanje/dislociranje spomenika simbola tog prekrasnog gradića na Cetini. Nemojte sebi dozvoliti, da vas jednog dana, osim vaše savjesti i potomci prozivaju. > > Projekt na papiru je jedno, u stvarnosti se proširuje, ništa novo, već poznato i na drugim devastiranim destinacijama. Projektanti i izvođači će zadovoljno u Trilju trljati dlanove, a vi ćete po strani nemoćno gledati kako vam oaza nestaje. U tijeku radova smetati će jedno stablo pa još jedno i tako u nizu. > > Nije problem potpisati peticiju, ali vi, vi ste najpozvaniji zaustaviti dok se još zaustaviti može. > > Sretno vam. :) > Hvala puno na ohrabrenju i divnim riječima za naše mjesto. 💖 > Trudimo se...nadamo se da će uroditi plodom. Trilj je zaista predivan. :) Gradonačelnik je teolog, napišite mu na početku i kraju peticije: ' Vox populi, vox Dei ', zna on što to znači, ne treba mu prevoditi. :)
2020 05 23
> Brdosuza: > > gitadevi: > > Potpisano, šerano. Ne dajte se! > Hvala puno Gita....znači puno😘😘💖 > Komentar top👏👍💪💪💝 <3
2020 05 23
> katarinamartina: > > Brdosuza: > > > katarinamartina: > > > Okolina i sam Trilj spadaju u prekrasne, a i vrijedne dijelove u Hrvatskoj. Vi, koji tamo živite, najodgovorniji ste zaustaviti ludilo betonizacije, izmještanje/dislociranje spomenika simbola tog prekrasnog gradića na Cetini. Nemojte sebi dozvoliti, da vas jednog dana, osim vaše savjesti i potomci prozivaju. > > > Projekt na papiru je jedno, u stvarnosti se proširuje, ništa novo, već poznato i na drugim devastiranim destinacijama. Projektanti i izvođači će zadovoljno u Trilju trljati dlanove, a vi ćete po strani nemoćno gledati kako vam oaza nestaje. U tijeku radova smetati će jedno stablo pa još jedno i tako u nizu. > > > Nije problem potpisati peticiju, ali vi, vi ste najpozvaniji zaustaviti dok se još zaustaviti može. > > > Sretno vam. :) > > Hvala puno na ohrabrenju i divnim riječima za naše mjesto. 💖 > > Trudimo se...nadamo se da će uroditi plodom. > Trilj je zaista predivan. :) > Gradonačelnik je teolog, napišite mu na početku i kraju peticije: ' Vox populi, vox Dei ', zna on što to znači, ne treba mu prevoditi. :) Haha👍👍😆😆 Znam ja što je i tko je, čak je molio nekakve ikone za diplomski...haha..odusta od poziva, kada je upoznao politiku.
2020 05 23
Potpisano! Samo nastavite tako i ne dopustite da unište prirodu i parkove!
2020 05 23
> dorinekrpice: > Potpisano! Samo nastavite tako i ne dopustite da unište prirodu i parkove! Hvala vam na potpisu i potpori dorinekrpice 😘😘💖
2020 05 23
Tužno 😥 Nadam se da im neće biti važno ako smo iz drugoga grada. I da, zna li se možda koliko treba biti glasova prikupljeno?
2020 05 23
Jesam. Sretno.❤️
2020 05 23
> roses0: > Tužno 😥 > Nadam se da im neće biti važno ako smo iz drugoga grada. I da, zna li se možda koliko treba biti glasova prikupljeno? Mislim da neće biti važan grad, važan je glas. E sada to ne znam ni ja točno, na žalost. Poslala sam novinarima, možda netko bude imao sluha. Hvals vam roses, znala sam da će ovdje cure razumjeti, i da su predivne 💝💝💝💝😘
2020 05 23
> doraos: > Jesam. Sretno.❤️ Doraos nisam ni sumnjala u tebe. Hvalaaa 😘💪💖💖
2020 05 23
> Brdosuza: > > katarinamartina: > > > Brdosuza: > > > > katarinamartina: > > > > Okolina i sam Trilj spadaju u prekrasne, a i vrijedne dijelove u Hrvatskoj. Vi, koji tamo živite, najodgovorniji ste zaustaviti ludilo betonizacije, izmještanje/dislociranje spomenika simbola tog prekrasnog gradića na Cetini. Nemojte sebi dozvoliti, da vas jednog dana, osim vaše savjesti i potomci prozivaju. > > > > Projekt na papiru je jedno, u stvarnosti se proširuje, ništa novo, već poznato i na drugim devastiranim destinacijama. Projektanti i izvođači će zadovoljno u Trilju trljati dlanove, a vi ćete po strani nemoćno gledati kako vam oaza nestaje. U tijeku radova smetati će jedno stablo pa još jedno i tako u nizu. > > > > Nije problem potpisati peticiju, ali vi, vi ste najpozvaniji zaustaviti dok se još zaustaviti može. > > > > Sretno vam. :) > > > Hvala puno na ohrabrenju i divnim riječima za naše mjesto. 💖 > > > Trudimo se...nadamo se da će uroditi plodom. > > Trilj je zaista predivan. :) > > Gradonačelnik je teolog, napišite mu na početku i kraju peticije: ' Vox populi, vox Dei ', zna on što to znači, ne treba mu prevoditi. :) > Haha👍👍😆😆 > Znam ja što je i tko je, čak je molio nekakve ikone za diplomski...haha..odusta od poziva, kada je upoznao politiku. https://www.jutarnji.hr/kultura/art/spomenik-rijeci-cetini-zbog-igralista-za-mali-nogomet-gurnut-ce-u-zapecak/10326823/?fbclid=IwAR2SjFPAPKkwtgm8wqOviO7hl4VNINgtDz4JUUEnA9WuYgNeUsfqukdAcmg
2020 05 24
Potpisano i sretno👍
2020 05 24