Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stavljanje slika na profil

Bok, znam da je ovo bezveze - ali užasno me živcira što ne se u zadnje vrijeme slikice "okreću" kako im je volja...Sve uslikam da je normalno vidljivo i kada stavim na profil "okrene" se...Jaoooooooo
2020 06 09
I meni :(
2020 06 09
Ajme da, i meni ide na živce. Nedavno je netko to spomenuo na temi i dao rješenje koje funkcionira. Ostavite tako kako je, skinete tu naopaku sliku na komp i onda uredite artikl tako da stavite naopaku i okrenete ju. Meni funkcionira :")
2020 06 09
Ja u photocollage dodam iza pozadinu neku i ne okrene mi :)
2020 06 11
I meni se okreću i to ne izgleda lijepo,ali ne smeta za prodaju.😅
2020 06 11
Ja kada slikam artikle s mobitelom, stavim kvadrat 1:1, a ne 4:3 kakve su inače slike i nikad mi ne okrene. U slučaju da to zaboravim, malo odrežem “visinu” i riješena stvar bude.
2020 06 11
Meni se nekad poprave same od sebe, ali vecinom mi je profil taman za razgibavanje vrata 🤣 malo lijevo, malo desno 😁
2020 06 11
I meni se to događa i probala sam naopako učitati i opet :') Bas cu probati ovo sa 1:1 ubuduce!
2020 06 11
> Rose007: > Ja kada slikam artikle s mobitelom, stavim kvadrat 1:1, a ne 4:3 kakve su inače slike i nikad mi ne okrene. U slučaju da to zaboravim, malo odrežem “visinu” i riješena stvar bude. super ideja...probat ću i ja za ubuduće jer umori malo kada moram obrisati cijeli oglas jer se izokrenu bezveze... :)
2020 06 11