Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sušilo/uvijač za kosu

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d40c9086b002911d42c59c00cbebffe.jpg) Drage cure, žene i muškarci sa šiškama, valja li ovo? Frendica je ošišala šiške, ali kako je lagano kovrčava, ne slušaju je baš. Lijepo ih može srediti fenom i četkom, ali joj to onda ne drži dovoljno dugo. Peglom uspije srediti baš kako želi, ali se boji da će peglom oštetiti kosu ako je stalno koristi pa bi uzela ovakav neki proizvod kao sa slike (ali mislim da je našla neki daleko skuplji) ako to što vrijedi. Ako je to jednako kao fen i četka, onda ne bi. Pa jel ima tko nešto takvo?
2020 06 16
Imam istu tu. To je prevelika četka za male šiške. Isto kao što pegla oštećuje kosu tako i fen i fen-četka.
2020 06 16
hvala!
2020 06 17
> matea_matea: > hvala! Meni je super.
2020 06 18
Al je li super za šiške? :D
2020 06 18
Kupila sam DYSON Airwrap. AKo ima kosu srednje duljine, ili kratku, taj paket realno moze zamijeniti feniranje kod frizera jer sami mozete sve napraviti. Siske, blow out, kovrcanje, ravnanje... Samo za dugu kosu i tesku nije ali odlicna investicija.
2020 06 21