Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slike ne ucitava

Bokic,vec par dana nikako ne mogu ubaciti slike niti u razgovorima niti dodati nove artikle za prodaju, kad stisnem dodaj fotografiju uopće ne reagira pa me zanima do čega to može biti,jeli tko ima riješenje? Hvalaa
2020 06 17
isti problem....izludilo me skoro....treba biti uporan, smanjiti rezoluciju fotografije a izokretanju slika se može doskočiti da slike kvadratno izrežete sretno :)
2020 06 17
Probajte obrisati povijest i kolačiće i onda upload.
2020 06 17
> Admin2nd: > Probajte obrisati povijest i kolačiće i onda upload. Evo probala sam i to nije pomoglo,uopće neće ni da otvori galeriju ili kameru,samo stoji isto kao i da nisam kliknula na dodaj fotografije... evo već 5 dana ... ima li još sto da se moglo desiti? Hvala i lp
2020 06 18
Onda probajte iz drugog browsera, krpice najbolje rade na chromeu.
2020 06 18
a može pitanje što je sa oglasima koji nestaju?? jučer mi je nestao jedan, danas drugi...koliko sam je pogledala pravila, svi su mi oglasi ispravno učitani poštujući pravila...
2020 06 18
> Admin2nd: > Onda probajte iz drugog browsera, krpice najbolje rade na chromeu. uspijela!!! Hvala punooo
2020 06 19