Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oprez, nikako ne surađivati!!!

Daklr, na sl.temu sam već otvorila temu, al o neodg.na poruke, a sada upozoravam sve da ne surađuju ni pod razno sa korisnicom Sweetsheep, naime sa dotičnom sam prije 20 dana dog. zamjenu, ja njoj haljinu a ona meni pandorin privjesak od 100 kn, ja sam svoj paket odmah poslala i još je dobila poklon što uvjek imam običaj dati.Nakon mojih 3 upita tek se udostojila javit da joj je haljinica stigla i "tak je krasna", na moj daljni upit kad ću ja dobit svoj paket, ni zuc ni muc, a vidim da se uredno logira, ok mislim ima bebicu pa sačekat ću.Ništa, upozorila sam adminku i ova joj je poslala poruku međutim ništa, dalje sam joj ostavila neg.i to mi je prva neg.u 10 godina, nakon mene vidim da joj je još jedna ženica stavila neg, ja samo ne mogu vjerovat kako ljudi mogu bit ne ljudi za popi...100 kn, znam da ona može otvorit novi profil, al evo upozorenje za druge, sramota zaista i da mi ga sad pošalje nakon 20 dana, bacila bi ga, koliko mi se smučilo, ovakav bezobrazluk dugo nisam vidila.Lp
2020 06 28
Obavezno napisite njezino ime i prezime kako bi djevojke u buduce znale s kime imaju posla, a onda lijepo ide na crnu listu. Osim toga ako imate njezin broj mobitela ili facebook preporucam da se javite njoj i njezinim prijateljima, a zbog toga joj nece biti najugodnije. :)
2020 06 29
> Miss_Escobar: > Obavezno napisite njezino ime i prezime kako bi djevojke u buduce znale s kime imaju posla, a onda lijepo ide na crnu listu. Osim toga ako imate njezin broj mobitela ili facebook preporucam da se javite njoj i njezinim prijateljima, a zbog toga joj nece biti najugodnije. :) Ne znam dali imam pravo objaviti njene podatke?
2020 06 29
> DijanaKapic: > > Miss_Escobar: > > Obavezno napisite njezino ime i prezime kako bi djevojke u buduce znale s kime imaju posla, a onda lijepo ide na crnu listu. Osim toga ako imate njezin broj mobitela ili facebook preporucam da se javite njoj i njezinim prijateljima, a zbog toga joj nece biti najugodnije. :) > Ne znam dali imam pravo objaviti njene podatke? Ako ona ima pravo prevariti Vas onda imate itekako pravo objaviti njene podatke.
2020 06 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4049f36a6de5e011699774d44e4f5dd3.jpg)
2020 06 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/90cb78d638a96f66bd6668ead2679c47.jpg)
2020 06 29
> Boston: > > DijanaKapic: > > > Miss_Escobar: > > > Obavezno napisite njezino ime i prezime kako bi djevojke u buduce znale s kime imaju posla, a onda lijepo ide na crnu listu. Osim toga ako imate njezin broj mobitela ili facebook preporucam da se javite njoj i njezinim prijateljima, a zbog toga joj nece biti najugodnije. :) > > Ne znam dali imam pravo objaviti njene podatke? > Ako ona ima pravo prevariti Vas onda imate itekako pravo objaviti njene podatke. Hvala, evo stavit ću.
2020 06 29
Ako se ne vidi jer ne učitava mi slike, Natalija Marković Jakopovec, žena je iz mjesta Turčin ja osobno nikad čula, al eto budite na oprezu, ja kad sam je kontaktirala imala je samo jednu neg, sad je na tri, tako da oprez!!!
2020 06 29
> DijanaKapic: > Ako se ne vidi jer ne učitava mi slike, Natalija Marković Jakopovec, žena je iz mjesta Turčin ja osobno nikad čula, al eto budite na oprezu, ja kad sam je kontaktirala imala je samo jednu neg, sad je na tri, tako da oprez!!! 42204 Turčin je selo kraj Varaždina. Nadam se da čete riješiti situaciju.
2020 06 29
Hvala vam, eto nisam znala, ma nema ništa od toga, al eto neka moj slučaj bude upozorenje za druge.
2020 06 29
Ima toga ovdje sve više:-(
2020 07 02
> DijanaKapic: > Hvala vam, eto nisam znala, ma nema ništa od toga, al eto neka moj slučaj bude upozorenje za druge. Kako nema ništa od toga? Pa ta žena nije Pale sam na svijetu ? Pronađite je na društvenim mrežama, zovite na kućni telefon i nek vrati Vaše artikle nazad
2020 07 03
Ipak je moj post urodio plodom, privjesam je stigao u obićnoj kuverti bez pošiljateljeve adrese, al nije Pandora original, imam sve origunale ovo je obićan privjesak bez žiga, eto bar je stigao da javim.
2020 07 06
I jel tu kraj Vama ove price? Meni ne bi bio jer ste prevareni svejedno. Povratnu jel ostavljate negativnu ili ?
2020 07 07
Na kraju nakon upozorenja admina nekako nakon misec dana stiga običnom kuvertom bez adrese pošiljatelja privjesak, neg sam joj obrisala nakon toga iako je možda trebala ostat, al eto pislala je hvala bogu ,:(
2020 08 09
1 2