Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problematična (opsesivna) korisnica

Audrey, puna podrska!
2020 06 29
> malllaaaa: > > Audrey_Hepburn: > > > katarinamartina: > > > Ne bih joj zbog dvije negativne sudila, jer ima cura sa više negativnih što ne znači da su prevarantice, dapače, sa jednom sam imala krasnu suradnju, vidim da i dalje niže pozitivne. Vrlo vjerojatno da je @aotearoa željela kupiti baš tu haljinu pa je na sve načine pokušavala doći do nje. > > > Ja bi joj prodala, bez obzira na njene dvije negativne.Nisam čitala konverzaciju iz inboxa, a i ne bih. > > Nije pitanje da li biste joj vi prodali i da li joj ja trebam ili ne trebam prodati. Ja joj ne želim prodati i tu nema dvojbe. > > Također, nigdje nisam navela da je prevarantica. Pročitala sam sve njene povratne ocjene, ne samo ove dvije negativne i na temelju svega zaključila da s takvom osobom ne želim suradnju. > > Dakle, poanta otvaranja ove teme nije da li sam ja trebala prodati nego kako gospođi objasniti da mi se ne može danima prijetiti u inbox jer joj ne želim prodati. > Nemojte joj dati svoje osobne podatke, pogotovo tada nećete imati mira. > Prodajte tu haljinu preko nekog drugog oglasnika i slično, mene bi zaista bilo sada strah od sljedećeg kupca, da to nije upravo ona ili netko njezin, kako bi došla do Vas. > Ova rečenica me je uznemirila ponajviše od cijelog tog Vašeg razgovora, a vidim ni Vama nije svejedno: > "Dok se ne nađem u toj haljini neću povratiti samopoštovanje i duševni mir." Haljinu sam maknula iz prodaje i više ju neću prodavati da mi se ne bi dogodilo upravo ovo što govorite. Nadam se da će adminka brzo reagirati i dati joj nekakvo upozorenje. No bojim se da takvu osobu ni to neće spriječiti.
2020 06 29
> vedranapv: > > Eni_Cool: > > Ne razumijem kako je vama draže baviti se ovom korisnicom, pisati po forumu, pisati duge poruke, kontaktirati admina i sl, od toga da jednostavno prodate haljinu. > > Cura je negativne ocjene možda dobila kao osvetu. Vidjela sam da ima puno pozitivnih ocjena i kao kupac i kao prodavač. Ali da, ljudi uglavnom vide samo negativno, a pozitivno ignoriraju. > > Uostalom, poslali biste haljinu po vidljivoj uplati i cura vas ne bi mogla prevariti. > > Zaista ne razumijem... > > Ako cura toliko silno želi haljinu zašto joj ju jednostavno ne prodate?? > Zato što ima potpuno pravo i kao prodavač i kao kupac,, > bez obzira šta "kupac tako silno želi", > ne surađivati s nekim tko ima opravdane negativne, > a pogotovo kad je ta ista na ovakav način maltretira. Pa ne bi ju uopće maltretirala da joj je odmah prodala haljinu. Ja samo kažem da ne razumijem kako netko ima vremena i volje pisati duge poruke i objašnjenja zašto ne želi prodati haljinu, pisati mailove adminu, otvarati temu na forumu pa opet sve na dugo i naširoko objašnjavati... pa to je puno, puno veća gnjavaža nego da je odmah prodala haljinu.
2020 06 29
Smisao povratnih ocjena je da potencijalni kupci i prodavači procijene žele li ili ne surađivati s ocijenjenima. Vidim da neki sugeriraju kako je bolje prodati haljinu jer je tako lakše i posrati se po svojim stavovima i zaboraviti na dosljednost.
2020 06 29
> teehee: > Smisao povratnih ocjena je da potencijalni kupci i prodavači procijene žele li ili ne surađivati s ocijenjenima. > Vidim da neki sugeriraju kako je bolje prodati haljinu jer je tako lakše i posrati se po svojim stavovima i zaboraviti na dosljednost. To je smisao svega. U startu sam ocijenila da ne želim suradnju i to je moje pravo. Jednako kao što je tuđe pravo da iz nekog razloga možda ne želi surađivati sa mnom. Kažeš hvala, doviđenja i idemo dalje. Međutim, osoba sa suprotne strane je opsesivna. I usudila bih se reći da kod nje uopće nije riječ o haljini. Nego o kako je to Gita rekla, nekoj dubljoj patologiji. Što drugo mogu zaključiti kad pogledam njene zadnje upise u kojima govori da neće stati dok se ne nađe u toj haljini i ne povrati svoj duševni mir. I kako bi ja to trebala protumačiti?!
2020 06 29
Negativne po meni nisu opravdane jer nije došlo do surednje(ako sam dobro isčitala).Ali je prodavač imao instinkt da treba izbjegavati kupca,sto je po meni apsolutno ispravno ...imati pravo na svoj izbor .svaka cast
2020 06 29
Evo i poruke koju sam upravo dobila pa vi meni recite da li je ovo normalno?!? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f3c46737bb5ce5ade0a8ffe2886f0469.jpg)
2020 06 29
> Eni_Cool: > Pa ne bi ju uopće maltretirala da joj je odmah prodala haljinu. Pa da ponovim, ako prodavačica ne želi surađivati sa profilima s negativnim ocjenama, čak i po pravilima MK, ima potpuno pravo na to. Uostalom, pročitajte te negativne, i isto tako i nebuloznu osvetničku negativnu koju je ostavila jednoj korisnici. Ima nas koji želimo ugodne suradnje, a ne po svaku cijenu nešto prodati.
2020 06 29
Ova je bolesna jbt.
2020 06 29
> Audrey_Hepburn: > Evo i poruke koju sam upravo dobila pa vi meni recite da li je ovo normalno?!? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f3c46737bb5ce5ade0a8ffe2886f0469.jpg) Nije.
2020 06 29
Da ju pozovem da se očituje ovdje na forumu? Ili da odmah zovem policiju?
2020 06 29
> Audrey_Hepburn: > Da ju pozovem da se očituje ovdje na forumu? > Ili da odmah zovem policiju? Ne razumijem samo zašto korisnici odgvarate na poruke. Ignorirajte, ako ostavi negativnu, adminka će obrisati i to je to.
2020 06 29
Prvo, da bismo nešto razjasnili - ako korisnica ne želi surađivati s nekim TKO IMA SVE POZITIVNE povratne informacije, ne mora. Drugo - ignorirati, ne čitati, pustiti je da razgovara sama sa sobom. Ovo je , zapravo, zastrašujuće.
2020 06 29
> kristinanu1996: > > Audrey_Hepburn: > > Da ju pozovem da se očituje ovdje na forumu? > > Ili da odmah zovem policiju? > Ne razumijem samo zašto korisnici odgvarate na poruke. Ignorirajte, ako ostavi negativnu, adminka će obrisati i to je to. Nisam joj nista odgovarala, poruke samo stižu 🤷
2020 06 29
> Audrey_Hepburn: > Da ju pozovem da se očituje ovdje na forumu? > Ili da odmah zovem policiju? Zašto biste je, zaboga, pozivali bilo gdje?! Zašto biste joj, uopće,pokazivali ikakvu pažnju?! Obavijetili ste adminku i po meni (s obzirom da bolesnica ne zna tko ste, gdje ste, odakle ste....) vi se tu nemate što dalje angažirati.
2020 06 29
1 2 3 4 5 6 ... 11