Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Savjet molim

Pozdrav, situacija je sljedeca 😁 Imala sam primopredaji sa jednom curom prije nekih 19 dana Cura je vidjela i jos okrenula prema svijetlu kupaci kostim i rekla sve uredu super hvala... 15 dana nakon primopredaje se javlja kupaci je proziran?! Svaki savjet dobrodosao ali robu je vidjela i 15 dana nakon javljanje za nesto po meni nije ok.
2020 07 16
Njen problem. Što si trebala, obuć kostim i smočit se da ona vidi jel se prozire.
2020 07 16
Kao da u trgovini zna jel proziran ili nije..
2020 07 16
:') :') :') Pa kakve vi veze imate s tim što je proziran?! OVO je za počasno mjesto u temi 'Biseri s Krpica'.
2020 07 16
> VeraM36: > Njen problem. Što si trebala, obuć kostim i smočit se da ona vidi jel se prozire. Istina ,nikakav povrat.
2020 07 16
Ona je meni rekla kako bi na izgled mogla znati da su prozirne ili ne, ako ih nije probala, izgledom je vidjela isto koliko i ja. Ja sam iskljucivo nove brazilke prodavala sa zastitom (znaci od strane mene nisu ni isprobane vec stavljene u prodaju) Kazem djevojka ih je pogledala prije kupnje i nakon 19 dana od primopredaje se javila, njenu poruku nisam ni vidjela javila se prije 4 dana, i poslala danas 10 poruka. Po meni nema govora o povratu, jer je bila rijec o primopredaji kazem vidjela ih je.
2020 07 17
Sve je jasno. Ako joj je previše prozirno, neka se obrati krojačici i neka joj stavi nekakvu postavu ili nešto po njezinoj želji da bude zadovoljna. Vidjela ga je, pola mjeseca je prošlo... Vaša nije krivica ni u kojem slučaju.
2020 07 17
To nije Vaša greška. A imala ga je i prilike pregledati uživo.
2020 07 17
upravo to, uopce nije vasa krivica jer ni u ducanu ne znate dok ga ne smocite 😂
2020 07 17
Nemojte se uopce zamarat niste vi mogli znat, ako joj smeta nek proda dalje
2020 07 17
Ako ima problem nek ga proda dalje, pa jos se radilo o primopredaji nije vasa greska. Svatko moze onda kupit isprobat pa se za dva tjedna sjetiti da ipak ne bi.... > ivaa5564: > Pozdrav, situacija je sljedeca 😁 > Imala sam primopredaji sa jednom curom prije nekih 19 dana > Cura je vidjela i jos okrenula prema svijetlu kupaci kostim i rekla sve uredu super hvala... > 15 dana nakon primopredaje se javlja kupaci je proziran?! > Svaki savjet dobrodosao ali robu je vidjela i 15 dana nakon javljanje za nesto po meni nije ok.
2020 07 17
Neka ga proda dalje...jer vi niste u ovom slučaju krivi..možda neko želi prozirni... :)
2020 07 17