Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stranica se čudno ponaša

Pozdrav, ne znam imam li jedina taj problem, ali htjela bih podjelit da vidim jel do moga mobitela ili do stranice. Često mi se događa da ako npr. stisnem na sljedeću stranicu, meni se mobitel ponaša kao da sam stisla na neki oglas i otvori mi oglas. Jako ide na živce pa više ni ne listam krpice toliko. Također, kada učitavam slike uvijek budu ili naopačke ili dvije iste i sl. Ako ništa drugo, možda se nešto poduzme ako podjelim ovo i zanima me je li i vama tako :)
2020 07 20
To se i meni dogada zadnjih par tjedana tako da je ocito do stranice. Uz to i stranica je nekako usporena. Takoder, zbog toga uopce nemam volje listati oglase 😏
2020 07 20
> Matea4707: > To se i meni dogada zadnjih par tjedana tako da je ocito do stranice. Uz to i stranica je nekako usporena. > Takoder, zbog toga uopce nemam volje listati oglase 😏 Onda se razumijemo, barem nisam jedina. Možda sada poduzmu nešto
2020 07 20
stranica i je usporena zbog radova probajte za svaki slučaj obrisati povijest i kolačiće ;)
2020 07 20
Nevjerojatni ste! Kada se obrišu kolačići, brišu se i spremljene lozinke na svim ostalim sajtovima, te se zbog ove stranice moram iznova ulogiravati na sto drugih koje koristim!! Sramota više, ovo nije prvi put, ne poznajem ni jedan sajt koji ima ovoliko problema. Plaćam mjesečnu članarinu i promoviranje artikala, kao i drugi korisnici, bilo bi za očekivati da će se stranica poboljšati, a ne postajati sve gora i gora!!
2020 07 20
Stranica je kaos!! Komentirala sam već 100 puta na 100 tema i evo sad pokušavam učitati slike, ali ne ide. Admin BRISANJE POVIJESTI I KOLAČIĆA NE POMAŽE I NIJE RJEŠENJE!!!! Da ne budem prosta više što da napravite više s tim brisanjem povijesti i kolačića!! Popravite stranicu jer vlasnici imaju itekako zarade od ove stranice!! Malo više znam o stranicama i internet marketingu pa me ne možete praviti glupom
2020 07 20
> embrace: > Nevjerojatni ste! > Kada se obrišu kolačići, brišu se i spremljene lozinke na svim ostalim sajtovima, te se zbog ove stranice moram iznova ulogiravati na sto drugih koje koristim!! > Sramota više, ovo nije prvi put, ne poznajem ni jedan sajt koji ima ovoliko problema. Plaćam mjesečnu članarinu i promoviranje artikala, kao i drugi korisnici, bilo bi za očekivati da će se stranica poboljšati, a ne postajati sve gora i gora!! trebate odkliknuti tu kvačicu koja označava brisanje spremljenih lozinki ako bacite oko na about us odjeljak, primjetit ćete da krpice imaju novog vlasnika https://mojekrpice.hr/contact proširuje se IT tim, stiže i aplikacija navodno, itd
2020 07 20
Ako napredak stiže, onda se neću žaliti. Samo sam primjetila i ja da već dugo zeza pa nisam sigurna zašto to tako. I npr. kupim uslugu za 12.07., kad ono kupljena za 21.07. i sl. Najviše me buni to da mi ne prepoznaje što kliknem. Jedva čekam aplikaciju, baš sam si i razmišljala kako bi bilo super. Kolačići i povijest mi također ne pomažu baš.
2020 07 20
Isto stvar. Se i meni događa. Nadam se, da ce se se srediti, stranica.
2020 07 21
> Admin2nd: > > embrace: > > Nevjerojatni ste! > > Kada se obrišu kolačići, brišu se i spremljene lozinke na svim ostalim sajtovima, te se zbog ove stranice moram iznova ulogiravati na sto drugih koje koristim!! > > Sramota više, ovo nije prvi put, ne poznajem ni jedan sajt koji ima ovoliko problema. Plaćam mjesečnu članarinu i promoviranje artikala, kao i drugi korisnici, bilo bi za očekivati da će se stranica poboljšati, a ne postajati sve gora i gora!! > trebate odkliknuti tu kvačicu koja označava brisanje spremljenih lozinki > ako bacite oko na about us odjeljak, primjetit ćete da krpice imaju novog vlasnika https://mojekrpice.hr/contact > proširuje se IT tim, stiže i aplikacija navodno, itd To je odlicna vijest , ako ce se zaista i dogoditi 😊
2020 07 21