Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Okrenute fotografije

Cure, ima li tko problema s oglašavanjem artikala? Svaki artikl koji objavim, ne mogu staviti normalno sliku. Svaka slika mi je okrenuta.
2020 08 10
Da, već mi to pod normalno 😂🙄
2020 08 11
Ja stavim iza neku pozadinu da mi ne okrene sliku
2020 08 11
Meni isto okrene sliku, ali primjetila sam ako artikl slikam mobitelom horizontalno - onda je "normalno" prikazana na oglasu. :)
2020 08 11
I meni je znalo bit cesto,sad mi je samo jedan artikl okrenut ali znalo ih je bit puno vise 😂 ja ostavim tako,pa kasnije opet probam stavit i bude normalno sve ☺️
2020 08 11
I meni sve slike izokreće,ostavim tako kako je,ako ne uspijem popraviti.
2020 08 11
Stavljam slike na kompu..pa nemam tih problema..mislim da je to samo na mobu
2020 08 11
> Vikili: > Stavljam slike na kompu..pa nemam tih problema..mislim da je to samo na mobu Nije, i ja stavljam na kompu i sve su mi okrenute. Primijetila sam kao i Polumentica da ako slikam horizontalno s mobitelom, ne okrene ih nego budu ispravno ucitane.
2020 08 11
> Vikili: > Stavljam slike na kompu..pa nemam tih problema..mislim da je to samo na mobu I meni s kompa okrenute naopacke... A jel mozete listati slike ili samo prvu vidite?
2020 08 11
Koliko sam skužila, to se događa kada pokušate uploadati fotke u visokoj rezoluciji, koje su po nekoliko megabajta. Nek’ me adminka ispravi ako griješim. :) Kada uplodate fotku negdje ili si ju pošaljete putem neke aplikacije za dopisivanje i nakon toga ju skinete, tada bude svega 200-tinjak kilobajta (zbog kompresije) i onda vam Krpice ne okreću fotku. Ili možete jednostavno smanjiti veličinu u nekoj aplikaciji za uređivanje fotki prije uploada istih.
2020 08 13
> Ana_031: > Koliko sam skužila, to se događa kada pokušate uploadati fotke u visokoj rezoluciji, koje su po nekoliko megabajta. Nek’ me adminka ispravi ako griješim. :) > Kada uplodate fotku negdje ili si ju pošaljete putem neke aplikacije za dopisivanje i nakon toga ju skinete, tada bude svega 200-tinjak kilobajta (zbog kompresije) i onda vam Krpice ne okreću fotku. Ili možete jednostavno smanjiti veličinu u nekoj aplikaciji za uređivanje fotki prije uploada istih. Da, meni su stalno bile okrenute, pa sam nasla rješenje, posaljem ih kceri na wapp, ona mi te iste vrati i onda ih tek dodajem, tada "stoje" kako treba.
2020 08 14
> majab80: > > Ana_031: > > Koliko sam skužila, to se događa kada pokušate uploadati fotke u visokoj rezoluciji, koje su po nekoliko megabajta. Nek’ me adminka ispravi ako griješim. :) > > Kada uplodate fotku negdje ili si ju pošaljete putem neke aplikacije za dopisivanje i nakon toga ju skinete, tada bude svega 200-tinjak kilobajta (zbog kompresije) i onda vam Krpice ne okreću fotku. Ili možete jednostavno smanjiti veličinu u nekoj aplikaciji za uređivanje fotki prije uploada istih. > Da, meni su stalno bile okrenute, pa sam nasla rješenje, posaljem ih kceri na wapp, ona mi te iste vrati i onda ih tek dodajem, tada "stoje" kako treba. Isprobala sam ovako kako ste vi rekli, i radi mi :) hvala vam
2020 08 15