Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I...........ode tema

> Lenymoda: > Uplatila si povrat na poštansku banku i moraš kontaktirati njih da ti vrate novce > Logično je ako je uplaćeno poštanskom uplatnicom da to nije Iban uplatitelja/kupca već poštanske banke Misliš na IBAN da je od pošte u Poštanskoj banci?
2020 08 16
https://mojekrpice.hr/cavrljanje-315123 Evo još jedan profil
2020 08 16
Prvo ti uplati novac Andrejami a onda rijesavaj sa bankom, ako ti banka vec nije vratila jer to ide automatski. Vrati korisnici novac!
2020 08 16
I još jedan profil. https://mojekrpice.hr/kajzerica-147276 Ups. i taj je blokiran. Pitam se zašto?
2020 08 16
Evo još: https://mojekrpice.hr/napolitana-349582
2020 08 16
Evo i opet se pokazalo da treba obavezno uvesti davanje oiba prilikom registracije. Ovo je prestrašno što se ovdje događa.
2020 08 16
> Tanči14: > I još jedan profil. > https://mojekrpice.hr/kajzerica-147276 > Ups. i taj je blokiran. > Pitam se zašto? Pa ta Kajza koju svi spominju je imala 165 pozitivnih povratnih na tom profilu kad je blokirana? Što je zgriješila? Treba svaki broj računa stavit u tražilicu na Crnu listu, izgleda da nema druge....
2020 08 16
Da uplatila je na njih povrat (kao tebi ) po onoj potvrdi sto je stavila tu 🙈 > andrejama: > > Lenymoda: > > Uplatila si povrat na poštansku banku i moraš kontaktirati njih da ti vrate novce > > Logično je ako je uplaćeno poštanskom uplatnicom da to nije Iban uplatitelja/kupca već poštanske banke > Misliš na IBAN da je od pošte u Poštanskoj banci?
2020 08 16
> Tanči14: > Evo i opet se pokazalo da treba obavezno uvesti davanje oiba prilikom registracije. > Ovo je prestrašno što se ovdje događa. Da, to bi bilo dobro, izvrsna ideja!
2020 08 16
Registracija oibom i brojem telefona je uvjetovana po Carini i svi ćete morati nanovo proći takvu registraciju.
2020 08 16
> Admin2nd: > Registracija oibom i brojem telefona je uvjetovana po Carini i svi ćete morati nanovo proći takvu registraciju. Znači li to da će sve dosad na profilima biti izgubljeno, tj. da ćemo morati kretati od nule ili je osmišljeno neko rješenje?
2020 08 16
Još nije osmišljeno ništa, prva je faza prikupljanja informacija o samom sajtu i proučavanja kako to sve radi, pa onda dalje.
2020 08 16
> Lenymoda: > Uplatila si povrat na poštansku banku i moraš kontaktirati njih da ti vrate novce > Logično je ako je uplaćeno poštanskom uplatnicom da to nije Iban uplatitelja/kupca već poštanske banke Ma vraćen joj je novac već sutradan,imala sam sličan slučaj prošlo mjesec .Prodavačica mi je dala samo Iban od poštanske banke ,ja mislila to je njen.Uplatila sam sa internet bankarstvom ,njeno ime prezime, i prošla uplata .Tek sutradan vidim vraćen novac .Javim prodavačici i zaključimo da mi je zaboravila poslati svoj broj .I ja sam se trebala praviti grbava , cura već poslala paket,uplatila i imala potvrdu o uplati . Takva uplatila internetom ,i vraćen joj je novac ili će biti,sad ne znam točno kad je uplaćen u ovoj suradnji...
2020 08 16
> EMINNAD: > > Lenymoda: > > Uplatila si povrat na poštansku banku i moraš kontaktirati njih da ti vrate novce > > Logično je ako je uplaćeno poštanskom uplatnicom da to nije Iban uplatitelja/kupca već poštanske banke > Ma vraćen joj je novac već sutradan,imala sam sličan slučaj prošlo mjesec .Prodavačica mi je dala samo Iban od poštanske banke ,ja mislila to je njen.Uplatila sam sa internet bankarstvom ,njeno ime prezime, i prošla uplata .Tek sutradan vidim vraćen novac .Javim prodavačici i zaključimo da mi je zaboravila poslati svoj broj .I ja sam se trebala praviti grbava , cura već poslala paket,uplatila i imala potvrdu o uplati . Takva uplatila internetom ,i vraćen joj je novac ili će biti,sad ne znam točno kad je uplaćen u ovoj suradnji... Vjerovatno jeste kako i kažeš da je povrat dobila ili ce dobiti u pon posto je vikend. Po onome sto je stavila potvrdu je evidentno da je povrat od 38 kn izvršila na račun poštanske banke jer je kupac uplatio u pošti a tvrdi da je uplatila nazad kupcu na njegov račun 😂 Najgore su te sto se bahate da su pametne, a pojma nemaju koliko ispadaju glupe na žalost .
2020 08 16
Prvenstveno hvala svima na temi. Na kraju da taj iban je transakcijski od pošte za uplate. Zbunilo me to što je na netu kad sam ga upisala na check za ibane javljalo da je nevažeći, a i djelatnica na pošti mi je također to potvrdila i malo nekako sve mi objasnila i krivo i brzinski bezobrazno, a budući je i korisnica na crnoj listi sve mi je to bilo sumnjivo i s tim ibanom. Onda sam kontaktirala i banku, tamo sam dobila sve potrebne i točne informacije i sve su lijepo objasnili što je i kako. Novac još nije na računu, zbog ovih svih cirkusa, ali nadam se da ipak sve bude riješeno.
2020 08 18