Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POSTARINA PREPORUCENO

Pozdrav cure! Koliko vas izade kada saljete preporuceno postom? Slala sam do sada 2 rifle skupa i izaslo me 24 kn..to mi se cini puno, pa zato pitam. Hvala unaprijed! :)
2020 08 16
Cijena ovisi o masi. 2 para traperica su vjerojatno u kategoriji 500-1000g što je 22.50kn i još ako je bio tjedan crvenog križa ide još cca 1,50kn, tako da cijena zvuči normalno.
2020 08 16
Sve teze saljite kao paket. Do 2 kg, vrijednost 100kn, to vam izadje 18/20 kn, ovisno da li odaberete dostavu na adresu.
2020 08 16
Tako i mene izađe slanje hlaca 22.50kn Jer u posti kazu da je prelagano da ide kao paket I zato toliko kosta
2020 08 16
Puno hvala svima! Imam jos samo jedno pitanje..koliko onda kazete kupcu da vam uplati za postarinu ako se odluci za neki artikl npr za neku odjecu..Jer prvo ide uplata pa slanje...
2020 08 16
> Barbara&Anita: > Puno hvala svima! Imam jos samo jedno pitanje..koliko onda kazete kupcu da vam uplati za postarinu ako se odluci za neki artikl npr za neku odjecu..Jer prvo ide uplata pa slanje... Izvažeš i pogledaš cjenik.
2020 08 16
Za vecinu robe 18kn jer saljem ko paket. Neku laksu majicu i slicno 15kn kao preporuku. Za paket je 0-2kg prva granica, ovo da je prelagano vam izmisljaju. Eventualno mogu traziti da bude zapakirano u kutiju, po novom bi kao trebalo, ali ne traze sve tete u posti da bude
2020 08 16
> Barbara&Anita: > Puno hvala svima! Imam jos samo jedno pitanje..koliko onda kazete kupcu da vam uplati za postarinu ako se odluci za neki artikl npr za neku odjecu..Jer prvo ide uplata pa slanje... posta ima online cjenik, ja izvagam na kuhinjskoj vagi i pogledam cijenu
2020 08 16
Ja sve šaljem kao paket za 18 kn, nista mi nije bilo tesko do sada. Jedino sam nešto blesavo zamotala, ne u kutiju nego u zaljepljenu papirnaru vrećicu i to mi je kao prepoeuka oslo, 15 kn. Od sada sve ide u kutiju i u cisti papir ljepim i saljem za 18 kn.
2020 08 16