Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa

Molim moderatore, admine itd da mi ne brisu vise oglase. S mojim oglasima je sve u redu, sve su moje osobne fotografije ! Hvala
2020 09 07
imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje!
2020 09 08
> maree000: > imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje! Ocito uopce ne ulaze u oglas, samo letimicno pogledaju i ucini im se da je slika sa interneta i onda brisu, napisala sam u naslov artikla da su fotke moje, nadam se da ce barem to vidjeti.
2020 09 08
> maree000: > imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje! mislim da je kod vas problem što prodajete stvari koje su nedozvoljene prema pravilima Krpica. Naime na MK se može prodavati kozmetika ali ne i suplementi, preparati za liječenje i slično... bilo je već dosta tema o nedozvoljenim proizvodima. Lp
2020 09 08
Što ako tražim artikal za kupiti? Moram staviti sliku s interneta, nemam druge?
2020 09 08
> TeaLeoni13: > > maree000: > > imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje! > Ocito uopce ne ulaze u oglas, samo letimicno pogledaju i ucini im se da je slika sa interneta i onda brisu, napisala sam u naslov artikla da su fotke moje, nadam se da ce barem to vidjeti. sličan sam problem imala kada sam uklanjala pozadinu sa fotografija. Slike izgledaju ljepše (bravo na Vašima) ali su znale nestajati ;)
2020 09 08
> Mirchy: > Što ako tražim artikal za kupiti? Moram staviti sliku s interneta, nemam druge? za traženje artikala postoji posebna tema na forumu https://mojekrpice.hr/forum/t/268739/trazim-kupujem
2020 09 08
> PretrpaniOrmar: > > TeaLeoni13: > > > maree000: > > > imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje! > > Ocito uopce ne ulaze u oglas, samo letimicno pogledaju i ucini im se da je slika sa interneta i onda brisu, napisala sam u naslov artikla da su fotke moje, nadam se da ce barem to vidjeti. > sličan sam problem imala kada sam uklanjala pozadinu sa fotografija. Slike izgledaju ljepše (bravo na Vašima) ali su znale nestajati ;) E pa to da, hvala 😀 . Zato sam sad lipo napisala u naslov ,valjda ce bit ok
2020 09 08
> PretrpaniOrmar: > > maree000: > > imam isti problem! vec par puta mi brišu oglas,a sve slike su moje! sve uredno napisano, moji proizvodi... nema razloga za brisanje! > mislim da je kod vas problem što prodajete stvari koje su nedozvoljene prema pravilima Krpica. Naime na MK se može prodavati kozmetika ali ne i suplementi, preparati za liječenje i slično... bilo je već dosta tema o nedozvoljenim proizvodima. Lp ok, kod mene su sve slike baš koje sam ja sama uslikala. očito nije to problem, nego to što se ta vrsta proizvoda ne smije prodavati. to mi je jasno, ali zasto su mi npr.3 oglasa obrisana, a ostalih 20 nisu, a sve je ista "marka" , odnosno sve su kreme.... i prodavači koji ovdje imaju takav asortiman - njima ništa nije obrisano...?
2020 09 08
> ok, kod mene su sve slike baš koje sam ja sama uslikala. očito nije to problem, nego to što se ta vrsta proizvoda ne smije prodavati. > to mi je jasno, ali zasto su mi npr.3 oglasa obrisana, a ostalih 20 nisu, a sve je ista "marka" , odnosno sve su kreme.... i prodavači koji ovdje imaju takav asortiman - njima ništa nije obrisano...? U svakom oglasu imate tag kopriva recimo, iako sastav nema veze s tim. Možda vam se brišu i jer su dupli oglasi.
2020 09 08
E vidis o tome nisam razmisljala.... glupo mi je brisati stare oglase jer puno ljudi ih stavi pod "omiljene" da ih poslje može naći kad opet naručuju.... ako obrišem gube ih...
2020 09 08
:s prodaja nedozvoljenih stvari krivi tagovi i još dupli oglasi ali problem je što je admin obrisao samo tri p.s. ne brinite, i drugima će biti obrisani oglasi, ali toga ima toliko puno jer se korisnice ne pridržavaju pravila da ćete se ipak morati strpjeti da se sve dovede u red. Lp ;)
2020 09 08
Provjerite što se briše na ovom linku - https://mojekrpice.hr/help/19/zasto-su-mi-obrisani-artikli
2020 09 09
> Admin2nd: > Provjerite što se briše na ovom linku - https://mojekrpice.hr/help/19/zasto-su-mi-obrisani-artikli Da, niti jedna stavka se ne odnosi na mene i moje oglase i svejedno su obrisani. Treba malo bolje pogledati oglase, samo to 😃
2020 09 09
Pozdrav, javljam se u vezi istog problema. Konstantno mi se brisu oglasi a ne znam zasto...
2020 09 09
1 2