Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pomoć, brišu mi se artikli sa profila!

I opet nakon sto ste izbrisali moje pojavljuju se novi i novi bas tamo gdje ja objavljujem na isto mjesto SA KRIVIM tagovima. Sta da čovjek onda pomisli? ne zelim da govorim od teorijama zavjere ali tako izgleda..........ponavljam ima ih na tone.
2020 09 25
> DajaDLena: > I opet nakon sto ste izbrisali moje pojavljuju se novi i novi bas tamo gdje ja objavljujem na isto mjesto SA KRIVIM tagovima. Sta da čovjek onda pomisli? ne zelim da govorim od teorijama zavjere ali tako izgleda..........ponavljam ima ih na tone. upravo to - ima ih na tone. i ne mogu se svi obrisati odjednom. doći će na red i oni.
2020 09 25
Moze li mi netko objasniti zasto su mi izbrisali nuxe testere? Koje poklanjam. Tagovi nisi krivi, a vidim da testera na krpicama ima dosta tako da? Zna li netko odgovor?
2020 09 25
> DajaDLena: > I opet nakon sto ste izbrisali moje pojavljuju se novi i novi bas tamo gdje ja objavljujem na isto mjesto SA KRIVIM tagovima. Sta da čovjek onda pomisli? ne zelim da govorim od teorijama zavjere ali tako izgleda..........ponavljam ima ih na tone. Meni se čini da rade isto šta i vi i uz isti besmisleni argument "kad mogu drugi onda mogu i ja" i tako nikad kraja krivim oglasima. I zašto uopće gledate druge kad ste koliko se može pročitati dobili sve linkove na pravila, pa bi ih mogli i pročitati.
2020 09 25
Dobro. Imate i moje upite i odgovore na stranici https://mojekrpice.hr/forum/t/267998/vazno-pravila-o-kopijama-fejk-robi?page=5& Jedna od korisnica Vase stranice Vam je dala u uvid 2 stranice krivo tagiranih. Svi artikli su jos tu!Zasto?
2020 09 25
> DajaDLena: > Dobro. Imate i moje upite i odgovore na stranici > https://mojekrpice.hr/forum/t/267998/vazno-pravila-o-kopijama-fejk-robi?page=5& > Jedna od korisnica Vase stranice Vam je dala u uvid 2 stranice krivo tagiranih. Svi artikli su jos tu!Zasto? jer nisu još došli na red. vi jeste. što je tu toliko teško za shvatit?
2020 09 25
I meni su brisane fotografije a sve su moje.
2020 09 29
> Laprimavera: > I meni su brisane fotografije a sve su moje. Razloge (krivo tagiranje, nedozvoljeni artikli ili sl) potražite u pravilima MK. Evo link https://mojekrpice.hr/help
2020 09 30
I meni je obrisan artikl iako je sve bilo u redu, slika je bila moja, artikl dozvoljen, bez pogresnih tagova.
2020 10 01
I meni je brisano a ne znam zbog cega??
2020 10 04
> lvana00: > I meni je obrisan artikl iako je sve bilo u redu, slika je bila moja, artikl dozvoljen, bez pogresnih tagova. Pročitajte gore linkana pravila.
2020 10 04
> Zara1511: > I meni je brisano a ne znam zbog cega?? Slike s net-a.....počitajte pravila.
2020 10 04
da li admini brisu prodane artikle nakon nekog vremena ?
2020 10 04
> Ninnah01: > da li admini brisu prodane artikle nakon nekog vremena ? Morate sami obrisati prodane stvari kada kupac primi robu i potvrdi da ke sve ok.
2020 10 04
Obrisani su mi prodani proizvodi, slike su moje , taggovi ispravni, udovoljava sve po pravilima.
2020 10 05