Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mirela Kutinjak-prevarantica i njen krojacki obrt Hariel

https://mojekrpice.hr/forum/t/269205/mirela-kutinjak-krojacki-obrt-hariel-nova-prevarantica-na-krpicama Eto drage krpičarke sapunica se nastavlja na ovu temu Doticna gospodja Mirela Kutinjak je prijavljena Drzavnom inspektoratu i trznoj inspekciji grada Zg pa cekamo daljnje korake.Izvjestavat cu vas o svemu :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/feb76722164036062bec8f929698c8b0.jpg)
2020 09 16
Mislim da joj za sada ne bi trebali vraćati duksu obzirom da ste ju prijavili. Ako joj vratite nećete imati nikakav dokaz osim slika i razgovora. Ostavite ju za sada kod sebe dok ne vidite kako će se stvari razvijati.
2020 09 16
Bravo!
2020 09 16
Nisam pravnik ali laicki gledano mislim da prodaja njene privatne dukse na krpicama nema nikakve veze sa njenim krojackim salonom koji mozda da , a mozda i ne radi sasvim uredno za ono za sta je i namjenjen a to je za popravke,prepravke ili mozda cak i sivanje odjece. Iskreno ne mogu zamislit koliko moras bit sasav da duksu koja nema veze sa Lakostom proglasis Lakostinom i jos joj onako amaterski sasijes krokodila.Uglavnom sretno sa povratom novca.
2020 09 16
> BNF1208: > Nisam pravnik ali laicki gledano mislim da prodaja njene privatne dukse na krpicama nema nikakve veze sa njenim krojackim salonom koji mozda da , a mozda i ne radi sasvim uredno za ono za sta je i namjenjen a to je za popravke,prepravke ili mozda cak i sivanje odjece. > Iskreno ne mogu zamislit koliko moras bit sasav da duksu koja nema veze sa Lakostom proglasis Lakostinom i jos joj onako amaterski sasijes krokodila.Uglavnom sretno sa povratom novca. Kakve veze ima. Nek ju malo karma pecne, inspektorat će je svakako posjetiti. Plus, prodavala je nešto pod imenom marke, dakle fejk robu, što je kažnjivo Ove teme će ostati i tko god će guglati nju ili njen obrt će vidjeti ovaj upis, i ne može reći da nije u redu budući da se ponijela ko zadnja glupača Zar vi ne biste ganjali nekog da vas prevari? Pa da je i 20 ili 100 ili 10 tisuća kuna u pitanju, prevara je prevara i zašto ljudi ne bi znali kakva je osoba
2020 09 16
Svaka čast što ste nešto poduzeli! Tko zna koliko osoba bude prevareno i ne poduzimaju ništa, ali vjerujem da nakon Vas dotičnoj "gospođi" više neće pasti na paket ikoga prevariti! Podržavam! 😊
2020 09 16
> TinTina987: > > BNF1208: > > Nisam pravnik ali laicki gledano mislim da prodaja njene privatne dukse na krpicama nema nikakve veze sa njenim krojackim salonom koji mozda da , a mozda i ne radi sasvim uredno za ono za sta je i namjenjen a to je za popravke,prepravke ili mozda cak i sivanje odjece. > > Iskreno ne mogu zamislit koliko moras bit sasav da duksu koja nema veze sa Lakostom proglasis Lakostinom i jos joj onako amaterski sasijes krokodila.Uglavnom sretno sa povratom novca. > Kakve veze ima. Nek ju malo karma pecne, inspektorat će je svakako posjetiti. Plus, prodavala je nešto pod imenom marke, dakle fejk robu, što je kažnjivo > Ove teme će ostati i tko god će guglati nju ili njen obrt će vidjeti ovaj upis, i ne može reći da nije u redu budući da se ponijela ko zadnja glupača > Zar vi ne biste ganjali nekog da vas prevari? Pa da je i 20 ili 100 ili 10 tisuća kuna u pitanju, prevara je prevara i zašto ljudi ne bi znali kakva je osoba Tina , ne branim je prevaranticu nego mislim da je prijava Drzavnom inspektoratu neosnovana s obzirom da duksa nema nikakve veze sa krojackom radionicom jer nije u njoj kupljena , niti je oglasavao salon, nego je oglasena i prodana privatno preko platforme preko koje se u teoriji prodaje vlastita odjeca i obuca. Mrzim prevarante i sta se mene tice istu tezinu mi ima prevara od 1 kune ko i od 1000000 kuna jer osoba koja je kadra prevarit za jednu ako ima prilike prevarit ce i za milnjun kuna bez da trepne. Da me neko prevari naravno da bi se borila ( najvjerovatnije tuzila ako ne ide mirno, jer mi to nebi bio problem ) da dobijem novac natrag ali iskreno nebi se usudila mjesat privatne razmjerice sa necijim poslom bio on privatan ili bilo kakav drugi.
2020 09 16
Kakav si takav si bilo u poslu il privatno. Obzirom da je znala i da je vidjela da je ovdje prozvana punim imenom,prezimenom i salonom i jos ju je nakon toga blokirala i na whatsuppu znaci da ju jednostavno nije briga,a to govori i vise nego dovoljno.
2020 09 16
> BNF1208: > Tina , ne branim je prevaranticu nego mislim da je prijava Drzavnom inspektoratu neosnovana s obzirom da duksa nema nikakve veze sa krojackom radionicom jer nije u njoj kupljena , niti je oglasavao salon, nego je oglasena i prodana privatno preko platforme preko koje se u teoriji prodaje vlastita odjeca i obuca. Ma naravno, sve stoji, no ja sam "zlopamtilo" i ne volim da netko pravi budalu od mene. Tako da bih vjerojatno isto posegnula za višim instancama, potrudila bih se da zapamti tih 100 kn. Bilo ili ne bilo osnovano, inspektori će izaći na teren pa će je, ako ništa drugo, poplašiti.
2020 09 16
Daliborka, objavite recenziju i u grupi zenski recenziraj na fb. Ima puno cura/zena iz Zg pa neka znaju gdje ne ici. Kakvo smece od zene, nije me dugo nesto ovako iziritiralo! I isprike smecu.
2020 09 16
Drago mi je da ste je prijavili. Njen obrt nema nista s krpicama, ali s obzirom kako se ponasa, nista drugo nije ni zalsuzila. Kostat ce nju ta prevara puno vise nego sta je mislila, ali neka joj!!!!!! Daliborka imate moju podrsku!!!
2020 09 17
Možda se pokaže da njen obrt ima veze s Krpicama. Možda u svojem obrtu preuređuje Lidlove dukse u LaCostine i drugih brendova i dila ih uokolo. Svakako, bolje učiniti sve što se može, nego odustati, kako mnoge prevarene čine.
2020 09 17
Hvala > rafaela1973: > Drago mi je da ste je prijavili. > Njen obrt nema nista s krpicama, ali s obzirom kako se ponasa, nista drugo nije ni zalsuzila. > Kostat ce nju ta prevara puno vise nego sta je mislila, ali neka joj!!!!!! > Daliborka imate moju podrsku!!!
2020 09 18
Budem,hvala vam > Maleficent80: > Daliborka, objavite recenziju i u grupi zenski recenziraj na fb. Ima puno cura/zena iz Zg pa neka znaju gdje ne ici. Kakvo smece od zene, nije me dugo nesto ovako iziritiralo! I isprike smecu.
2020 09 18
Mislim da njezin obrt ima veze sa prodajom na krpicama jer naziv i opis upućuje na trgovinu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0980fd645e99e44f403d922737f22908.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7fc93630090b927761a84657ceee3504.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f957e6a8321643199a64a37863137a7d.jpg)
2020 09 19
1 2