Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

h&m recikliranje

Ima li itko pouzdane informacije oko toga kad ce se roba ponovno moć nosit na recikliranje u zamjenu za popust? hvala :)
2020 09 23
Još uvijek ne uzimaju. Pročitala sam negdje da možete odnijeti u zaru, ali ne dobije se ništa H&M je rekao da ne skupljaju dok se situacija ne "smiri", a to može bit i za dvije godine haha
2020 09 23
Baš sam danas poslala upit i rekli su da još uvijek ne primaju te će na fb stranici napisati obavijest kad budu.
2020 09 23
Ne uzimaju...
2020 09 23
> TinTina987: > Još uvijek ne uzimaju. Pročitala sam negdje da možete odnijeti u zaru, ali ne dobije se ništa > H&M je rekao da ne skupljaju dok se situacija ne "smiri", a to može bit i za dvije godine haha Meni su bili rekli da to što ne uzimaju nema veze s pandemijom. Općenito, sve je manje mjesta gdje se može odnijeti tekstil za reciklažu. Dosta kontejnera se uklonilo po kvartovima.
2020 09 23
Baš šteta... Jadna nam je ekologija...jedan korak naprijed pa tri unatrag ,:(
2020 09 24
> jackrussel: > Baš šteta... > Jadna nam je ekologija...jedan korak naprijed pa tri unatrag ,:( Baš da... Dodali su u mailu mi da vrijedno rade kako bi vratili prikupljanje tekstila. Nadam se uskoro. Jel itko igdje u Zg vidio uopće one kontejnere za tekstil? S kime god pričam svugdje su maknuti
2020 09 24
> KreativnoSelo: > > jackrussel: > > Baš šteta... > > Jadna nam je ekologija...jedan korak naprijed pa tri unatrag ,:( > Baš da... > Dodali su u mailu mi da vrijedno rade kako bi vratili prikupljanje tekstila. Nadam se uskoro. > Jel itko igdje u Zg vidio uopće one kontejnere za tekstil? S kime god pričam svugdje su maknuti Ja nosim u humana nova kontejnere, meni je usput ovaj u dubravi, ali vidjela sam ga i prošli tjedan na branimirovoj blizu glavne pošte (ali s druge strane)
2020 09 24
Ima za reciklažu - 2 u Kranjčevićevoj te jedan prekoputa crkve u Deželićevoj od Čistoće. Plastika,papir, ...tekstil, ubaci se pa pada u podzemne spremnike.
2020 09 24
> teehee: > > TinTina987: > > Još uvijek ne uzimaju. Pročitala sam negdje da možete odnijeti u zaru, ali ne dobije se ništa > > H&M je rekao da ne skupljaju dok se situacija ne "smiri", a to može bit i za dvije godine haha > Meni su bili rekli da to što ne uzimaju nema veze s pandemijom. > Općenito, sve je manje mjesta gdje se može odnijeti tekstil za reciklažu. Dosta kontejnera se uklonilo po kvartovima. Hmm pa pisalo je na fejsu da je zato. Jer je stala ta "industrija". Kao da nemaju gdje slati dalje
2020 09 24
Hvala punoo!
2020 09 24
hvala svima :)
2020 09 24
Ja kolko sam skuzila u H&M-u jos uvijek ne mozete probat robu sto je skroz bezveze. U svim ducanima se moze jedino oni imaju neku svoju politiku.
2020 09 24
U Osijeku u Portanovi se može probavati odjeća u H&M u... Provjereno :)
2020 09 26
Dobila sam odgovor od Mane da primaju stari tekstil u svim trgovinama većim od 400 m2
2020 09 28
1 2