Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nestaju mi oglasi

Već sam u dva navrata zadnjih par dana objavila dva artikla da prodajem i slijedeći dan istih više nema?! Da li je neki bug u pitanju?! Hvala
2020 10 13
Oglase koji imaju tagove koji nemaju veze s artiklom ili im je postavljena prva slika s interneta - admini brišu.
2020 10 13
Hvala, nisam znala. :") :")
2020 10 13
I unatoč tome što je saznala, svejedno je ponovo stavila oglas sa slikama s neta.,
2020 10 13
> Tanči14: > I unatoč tome što je saznala, svejedno je ponovo stavila oglas sa slikama s neta., Objavila sam oglas prije nego što sam saznala kakva je situacija. Trenutno sam na poslu pa ću ostaviti sad oglas takav i navečer kad dođem doma s posla poslikati grudnjake i promijeniti. Nemojte biti tolko ogorčeni, molim Vas.... 😉
2020 10 13
Mislim da nećete 😂
2020 10 13
> Tanči14: > Mislim da nećete 😂 😂😂😂😂 Stay tuned za razvoj situacije Čini mi se da je opet obrisalo oglas
2020 10 13
> TinTina987: > > Tanči14: > > Mislim da nećete 😂 > 😂😂😂😂 > Stay tuned za razvoj situacije > Čini mi se da je opet obrisalo oglas Pa da. Zato sam i napisala da neće (ostaviti oglas pa navečer mijenjati kako si je to ogorčena gospodična zamislila)
2020 10 13
> Tanči14: > > TinTina987: > > > Tanči14: > > > Mislim da nećete 😂 > > 😂😂😂😂 > > Stay tuned za razvoj situacije > > Čini mi se da je opet obrisalo oglas > Pa da. > Zato sam i napisala da neće (ostaviti oglas pa navečer mijenjati kako si je to ogorčena gospodična zamislila) Meni zbilja nije jasno kakav problem Vi sa mnom imate. Baš pokazujete da je žena ženi vuk - mjesto da se ohrabrujemo i savjetujemo, napadate me bez nekog razumnog razloga! Nisam znala da su se T&C na krpicama mijenjale, pa eto - oglasi su objavljeni po (nadam se) novim pravilima. A Vama želim sve najbolje i da ubuduće ne napadate takvim tonom bez potrebe. Neki savjet bi dobro došao (jer vidim da ste već iskusna krpičarka), al ovo Vam baš i ne pristaje! Lijep pozdrav i sve najbolje od <3 !
2020 10 15